כמה פעמים יצא לכם לשמוע את המשפט ציפיות יש רק בכריות? ואם כבר רק שם, החליטו חברות עיצוב רבות להגדיל את הציפיות ולהפוך אותן לפריט שישדרג את חדר השינה. למקרה שרציתם לככב על שער של מגזין נחשב או לכבוש פסגה של הר, הציפית תגשים לכם את החלום מבלי להירדם. לא צריך להשקיע בסט מצעים מלא, אלא פשוט להלביש את הכריות בסט מפתיע והרי לכם מיטה מהחלומות. 

 מי רוצה לישון באמצע?

הם קטנים ומופלאים עד שהם מגיעים לביקור לילי במיטה שלכם. באישון לילה, כשהספקתם להטעין רק חצי מכמות האנרגיות שדרושה ליום החדש, פולשים הקטנים שלכם אל המיטה ומשאירים לכם פיסת מקום קטנה, להעביר עליה את המשך הלילה. סט הכריות הבא משרטט את האירוע בצורה מאוד משעשעת על גבי הציפיות. להשיג: NOTON HIGH מחיר: 25 פאונד.

ציפיות, כיתוב משלים (צילום: notonthehighstreet.com)
אמא יקרה, אבא יקר. NOTON HIGH | צילום: notonthehighstreet.com
ציפיות, כיתוב משלים ילדים אבא (צילום: notonthehighstreet.com)
כל אחד והמקום שלו במשפחה. NOTON HIGH | צילום: notonthehighstreet.com

שמחה גדולה הלילה

המותג "ציפיות גבוהות" של המעצבת ענת גורדין, מייצר ציפיות מעוצבות במגוון צבעים עם שלל אמירות שמתאימות כמתנות עבור אירועים משמחים. המוצרים נתפרים במפעל מקומי, בו מעוסקים אנשים עם צרכים מיוחדים. להשיג: כלים שלובים, מחיר: 120 שקלים לזוג ציפיות.

אין תמונה
לחשוב חיובי. כלים שלובים
ציפיות, כלים שלובים, שלוש
ושניפגש בשמחות. כלים שלובים

מי היפה, מי החיה?

רוצים להכניס את עולם האגדות אל חדר השינה מבלי שיהיה דביק מידי? סט הכריות הבא יכניס אתכם לאווירה ויתבל אותה בקצת הומור משעשע. הכיתוב "היפה והחיה" מודפס על הכריות בפונט שלא יאפשר לכם להתבלבל מי זה מי, רק תחליטו ביניכם מי היפה ומי החייתי. להשיג: ETSY  מחיר: 25 דולר לזוג ציפיות.

ציפיות, כיתוב (צילום: www.etsy.com)
אתם תחליטו איזו ציפית מתאימה לכם. ETSY | צילום: www.etsy.com
ציפיות, כיתוב שחור לבן (צילום: www.etsy.com)
מי חיה רעה? ETSY | צילום: www.etsy.com

עד קצה העולם

מרגישים שאתם על פסגת העולם, או לפחות הייתם רוצים לחלום שהגעתם הכי גבוה? סט הכריות הבא מציג הדפס של פסגת ההר, שם תוכלו להניח את הראש כל לילה מבלי להזיע. להשיג: URBANOUTFITTERS  מחיר: 39 דולר.

ציפיות, תמונה (צילום: www.urbanoutfitters.com)
לטפס, לטפס, לטפס. URBANOUTFITTERS | צילום: www.urbanoutfitters.com

מי חולם עליך?

במקום לשאול אותו על מה הוא חושב לפני השינה ועל מה חלם ברגע שנפתחות לו העיניים, אולי פשוט כדאי לך להשקיע בסט ציפיות, שימקד את מחשבותיו בדמותך בלבד. הסט המקורי מעוצב בכמויות מוגבלות על ידי מעצב ניו זילנדי. להשיג: OFA, מחיר: 39 יורו.

ציפיות, זוג (צילום: carbonmade.com)
חולם עליך. OFA | צילום: carbonmade.com

 מי אני ומה שמי

הכריות המקסימות האלו מגיעות במגוון דוגמאות עם הדפסה אישית של שם הילד. בין אם הכרית מיועדת כמתנה או כחלק מהגדרת העצמאות של ילדכם במיטתו החדשה. להשיג: MY STORE , מחיר: 65 שקלים.

ציפיות, מאור (צילום: my-stores.co.il)
הדפסה אישית. MY STORE | צילום: my-stores.co.il

 הכי רומנטי

תנו לציפיות שלכם לדבר במקומכם. בין אם אתם רומנטיקנים חסרי תקנה או כאלה שלא מרבים להכריז על אהבתכם, הצפיות הבאות יזכירו לכם להיות רומנטים לפני השינה. להשיג: AMAZON , מחיר: 36 דולר.

ציפיות, איור (צילום: www.amazon.com)
מאיירים אהבה. AMAZON | צילום: www.amazon.com

 חדר שינה מלכותי

אם את זוכה ליחס מלכותי כנראה שיש לך עסק עם מלך, ולהיפך. סט הכריות שלפניכם יאפשר לכם להיכנס לתפקיד המלוכה עד הסוף ולדמיין שאתם בכלל בארמון בקינגהאם. להשיג:ETSY, מחיר: 18 דולר.

ציפיות, מלך מלכה (צילום: www.etsy.com)
היכנסו לארמון. ETSY | צילום: www.etsy.com

 נערת השער

חולמים להיות על שער של מגזין נחשב? לא צריך ממש לחלום בשביל העונג אלא רק להניח את הראש על הכרית המודפסת והרי לכם שער ב"פלייבוי" או ב"רולינג סטון" ואפילו ב"טיים". להשיג: THE FANCY (כרגע חסר במלאי), מחיר: 39 דולר ליחידה.

ציפיות, מותגים זוג (צילום: www.thefancy.com)
לישון על העיתון. THE FANCY | צילום: www.thefancy.com
ציפיות, מותגים (צילום: www.thefancy.com)
אתם תבחרו את השער | צילום: www.thefancy.com

תכנית החלוקה

חולקים את המיטה עם בן זוג שלא מצליח לשלוט על עצמו במהלך הלילה? אם אתם מגיעים למצב שבו חלקי הגוף של השכן או השכנה פולשים אל תחומכם בלי בושה, הציפיות הבאות יחלקו את שטח המיטה בחלוקה שווה וצודקת, שלא יהיו אי הבנות. להשיג: NOTON HIGH מחיר: 29.75 פאונד.

ציפיות, צדדים (צילום: notonthehighstreet.com)
מצד שני. NOTON HIGH | צילום: notonthehighstreet.com

 שלו ושלה

הציפיות שלפניכם, בעיצוב ישראלי של המותג ליליבלה, מציעות מספר דוגמאות של הדפסים ייחודיים וקלאסים. להשיג: LILBELA, מחיר: 149 שקלים.

ציפיות, שלו שלה (צילום: www.lilibella.co.il)
שלי שלך, שלך שלי. ליליבלה | צילום: www.lilibella.co.il

חיוך לפני השינה: מצעים מאוירים לילדים
מהרצפה לתקרה: פריטים מעוצבים לחדר השינה