זוכרים את הימים בהם אמבט העיסוי, או בשמו הרשמי - הג'קוזי, היה סוג של אטרקציה? כזו שנוסעים בשבילה לצימר בדרום? כשהוא נכנס לישראל בסוף שנות ה-70, אך רק בעלי אמצעים יכלו להרשות לעצמם לרכוש אותו. יותר מאוחר גבר הביקוש למסז'יסט הפרטי והמרגיע גם בקרב השכבות הממוצעות בישראל.

אין תמונה
לעצום עיניים ולהתמכר למוזיקה, נגב

אבל למי יש זמן וחשק לחכות לאמבטיה שתתמלא. לא עדיף ליהנות ממקלחת יומית ללא כל צורך בהכנות מיוחדות? שלא לדבר על בזבוז המים, לעומת החיסכון היחסי שבשימוש במקלחון. לשם כך בדיוק נולד מקלחון העיסוי.

 תדליקו את הסאוונה

 מקלחון העיסוי מתאים למי שזקוק למקלחון או שמעוניין להרכיב כזה בתוספת לאמבטיה רגילה. קיימים סוגים רבים של מקלחונים במגוון רחב של דוגמאות, גדלים וצורות והמחירים נעים בין 2,700 ל-20,000 שקלים.

אין תמונה
להריח את ארומת השמנים באוויר, נגב

אין תמונה
ולהרגיש כמו מסיבה אחת גדולה

ברשת נגב, לדוגמה, מציעים מקלחוני עיסוי ואמבטיות בעלות מערכות עיסוי חדשניות הפועלות על בסיס שיטות הרפייה. אלה משלבות טכניקות עיסוי מתחלפות, שמנים ארומטיים, מוזיקת רקע ומצבי תאורה שונים, וכן אפשרויות לסאונה רטובה עם מחולל אדים, הכוללים מערכת הפעלה על ידי שלט או בלו טופ (מתחבר לבית חכם).

היום ניתן להפוך כל אמבטיה העשויה מחומר על בסיס אקרילי, על ידי אבזור נכון - לג'קוזי (תוצרת הארץ ותוצרת חוץ). רק אל תשכחו להחליט מה בדיוק אתם רוצים, לפני ההתקנה.

רוצים להתאים למקלחון כיור? קבלו טיפים לבחירת הכיור המושלם 
איך לעצב חדר רחצה אטרקטיבי בתקציב נמוך?

הכתבה עשתה לכם חשק למקלחת? ספרו לחברים