אין צורך להרחיב על החודשים האחרונים ועל התקופה האחרונה שבה אנחנו מבלים הרבה יותר בבית. אין ספק שזה גורם לכולנו להשקיע יותר בארבעת הקירות הצנועים שלנו, לטפח אותם ולשדרג אותם. ובכן, אחד השדרוגים הכי חכמים שתוכלו להעניק לכם ולדיירי הבית, הוא מים חמים ללא הפסקה, ללא הגבלה וללא בזבוז של כסף מיותר. הכן את ביתך לחורף, גרסת המים החמים.

דוד החשמל שלנו עומד להפוך בקרוב לחברינו הטוב ביותר. 80 אחוז מהמשפחות בישראל בונות על דוד החשמל שלהן על מנת לקבל מים חמים בחורף, בליווי התעסקות רבה בסוגיית ה"יש מים? אין מים". אין ספק שמדובר בסוגיה קצת מיושנת, ולכן בשנים האחרונות הדרך לחימום המים באמצעות גז, תופסת תאוצה. אז איך זה עובד? מחמם המים מותקן בחדר השירות או מחוץ לבית, על פי בחירתכם, הוא מתחבר לתשתית הגז ולצינור המים החמים בביתכם וכך, למעשה מספק מים חמים לכל הברזים בבית.

מים חמים בכל ברז בבית, בכל עת

כן כן, אנחנו יודעים שאתם בדרך כלל לא מדליקים דוד בשביל לשטוף פנים, ידיים או אפילו כלים. אבל בחורף, אין שום סיבה שלא תעשו את הפעולות האלה במים חמים ונעימים. בנוסף, מדובר על מכשיר שיכול למנוע עוגמת נפש רצינית כאשר בן משפחה אחד מסיים את המים החמים והשני, צריך לשבת לחכות או במקרה הגרוע יותר, לגלות שאין מים כשהוא כבר בתוך המקלחת. מדובר פה גם על חסכון בזמן, שכן אין צורך להגיע הביתה, להדליק דוד, לשבת לחכות ורק אז להיכנס להתקלח, שכן המים חמים בכל עת.

אישה מקלחת אדים (צילום: kateafter | Shutterstock.com )
צילום: kateafter | Shutterstock.com

אין צורך להפעיל יותר את הדוד החשמלי המיושן

"המכשיר מייתר למעשה את הדוד החשמלי המיושן שכולנו מכירים ומספק מים חמים באופן מיידי וללא הגבלה" מסביר חגי בלומנטל, מנהל השיווק בפזגז. "במידה וקיים בביתכם דוד שמש, מחמם המים יסתנכרן איתו ויכנס לפעולה רק כאשר טמפרטורת המים מדוד השמש תהיה נמוכה מהטמפרטורה הרצויה". הטמפרטורה הרצויה אגב, היא לבחירתכם, בעזרת שלט חכם שבו כל אחד מבני הבית יוכל להחליט כיצד הכי נעים לו להתקלח.

 חסכוני, יעיל וידידותי לסביבה

מחמם המים יחמם רק את כמות המים הנדרשת, שלא כמו דוד חשמל שיכול לחמם דוד מים ענק מבלי בכלל לדעת בכמה מים נשתמש בפועל. וכך, אתם משלמים למעשה רק על חימום המים אותם תצרכו. יש פה אלמנט נוסף של חסכון, שכן האופציה לשכוח את הדוד דולק למשך שעות ארוכות, יורדת מהפרק.

 מחמם המים Rinnai המותג האיכותי והנמכר ביותר בישראל

מחמם המים של Rinnai היפנית משווק על ידי חברת פזגז, שמספקת לרוכשים שירותי התקנה, תעודת אחריות והמשך שירות בעתיד. הדגמים של Rinnai היפנית מבטיחים: איכות – טכנולוגיה ורכיבים חדשים ומתקדמים,
אמינות – דיוק בטמפרטורה הרצויה ועמידות לאורך שנים רבות,
בטיחות – בעלי פונקציות בטיחות מתקדמות.

אז למה דווקא עכשיו? ובכן, מכמה סיבות: "אין ספק שכרגע יש הרבה יותר פניות של טכנאים" מסביר חגי. "כבכול שנה, עם הגשם הראשון תחל הסתערות המונית של רוכשים דבר אשר משפיע על תאום מועדי ההתקנות. ניסיתם פעם לבצע התקנת מזגן בשיא השרב של חודש יולי? המתקינים עמוסים בעבודה מבוקר עד ערב, עבור אנשים רבים שדחו את הרכישה או שנזכרו ברגע האחרון. לעומת זאת, אנשים הרוכשים טרום תקופת העומס יכולים ליהנות ממועדי התקנה קצרים ביותר.
בנוסף, בהזמנה והתקנת מחמם המים כבר עכשיו עם בוא הסתיו, ההנאה מובטחת לכם לאורך כל התקופה ולא תצטרכו לחוות אף לא מקלחת קרה אחת."

אז בימים אלו של אי וודאות מסביב, זה הזמן להכניס קצת וודאות לחיים עם מקלחות מפנקות ומים חמים שלא נגמרים, כי הבית הוא כבר לא רק 4 קירות.

מתקדמים למחמם המים בגז Rinnai מבית פזגז >>

ילד באמבטיה (צילום: shutterstock By FamVeld)
צילום: shutterstock By FamVeld