ימים מטלטלים עוברים על מיכל הקטנה לאחר הפרידה מבעלה, איש העסקים ניר ויצמן, בחודש יולי האחרון. בסטורי הפעיל שלה, שמלא התרחשויות משפחתיות, ביקורים, נסיעות לחו"ל, בריכות ושלל הופעות ברחבי הארץ, היא התוודתה ש"הכאב מאוד גדול. במיוחד בלילה כזה תוקף אותי". מדי יום ראשון היא מתיישבת מול המצלמה, כשארון הנעליים החלומי שלה מאחוריה, מתמרחת בקרמים ותכשירי האיפור הקבועים שלה ותוך כדי פותחת את הלב שלה באומץ ובכנות מקסימלית מול המצלמה.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> מבחוץ הוא נראה צנוע, אבל תראו מה קורה בתוך הבית

>> רולינג סטון: החיפוי הטרנדי הזה ישדרג לכם כל אזור בבית

 

לפני כחמש שנים עברה המשפחה לפנטהאוז רחב ידיים בקומה ה־29 של מגדל יוקרתי בפארק צמרת בתל אביב. יש בו בריכה לשימוש המשפחה, בנוסף לבריכה לדיירי המגדל, מרפסת מרווחת עם נוף וגולת הכותרת בפנים - ספרייה ענקית, שנמשכת מעלה לקומה השנייה. מעקה זכוכית עליון מאפשר מבט שלם מלמטה ומלמעלה על כל הספרים והדקורציה שביניהם. על הרצפה פרקט פישבון בגוון עץ חם, והריהוט מוסיף חמימות ואינטימיות עם צבעוניות של חום וירוק. את הסלון עוטף שטיח אפור ענק ממדים ומוצבים בו גם רמקולים עומדים לשמיעת מוזיקה. שני קירות ענקיים עם חלונות מחליפים קירות שלמים, ובין החלונות גופי תאורה שחורים לאווירה. באותו חלל נמצאת גם פינת האוכל הגדולה שמאכלסת את בני הבית בארוחות משפחתיות ועליה גם מציינים את ימי ההולדת של הילדים. שולחן האוכל עגול עם משטח שיש לבן ונימים, וסביבו כיסאות עור חום שוקו.

@michal.haktana אני הגיבורה של סיפור חיי ולא הקורבן ! למרות הפחד יש בי את האומץ לא לוותר על עצמי לעולם #אישהחזקה #אמאבמשרהבמלאה #אהבתחינם #גיבורה #מיכלהקטנה ♬ אל תעזבי ידיים - עקיבא

המטבח של משפחת מיכל הקטנה-גדולה נמצא בקצה השני של הסלון, מול המרפסת. הוא נמתח בחלקו על קיר שלם של ארונות, כהמשך הקו של הספרייה העצומה, ושמחנו לראות שהוא לא לבן. בין הארונות האלה משולבים מכשירי חשמל בהירים ומקרר משקאות מרשים. לקראת שבת היא מעמידה על הכיריים סירים עם בישולים מגוונים ומדליקה נרות על אי גדול שכולו עץ ומשטח נירוסטה. במרפסת מטבח חוץ מפנק, שולחן אוכל אפור ופינת אירוח נמוכה עם ספות לבנות ושולחן קפה עגול לבן.

מציצים לבית של מיכל הקטנה (צילום: האינסטגרם של מיכל הקטנה)
צילום: האינסטגרם של מיכל הקטנה

במרפסת הגדולה שולחן אוכל גדול מעץ, צבוע לבן, פינת ישיבה בהירה ומזמינה ומטבח חוץ אפור. 

מציצים לבית של מיכל הקטנה (צילום: חשבון הטיקטוק של יולי ויצמן)
הבת הבכורה, יולי ויצמן, במרפסת הפנטהאוז | צילום: חשבון הטיקטוק של יולי ויצמן

כמי שלא התנצלה מעולם על הכסף שהיא מרוויחה, מיכל, 40, עובדת קשה גם עכשיו וממשיכה לרוץ קדימה עם מנועי הטורבו שלה והדרייב שלה למקצוע, לילדיה ולבית שהיא מתחזקת. בעלה, כך העידה בעבר, רצה רק שני ילדים, אבל היא הצליחה לשכנע אותו לשישה: יולי (16), ליאו (14.5), התאומים ריי וריף (6), אלי (3) ונאיה (2). "זה שאני לא בהיריון עכשיו זה מחדל, כי הרחם שלי מוכן לפחות לעוד שניים, או עד אינסוף – כל זמן שאני אוכל. היום הרפואה מתקדמת והכל אפשרי", אמרה בראיון ל"את" בדצמבר האחרון; נראה שעכשיו היא תוכל להתרכז יותר בגידולם וטיפוחם. גם החדרים שלהם מעוצבים בקפידה, למשל החדר המשותף של התאומים, בשילוב צבעי עץ ותכלת:

 

@michal.haktana הילדים פותחים את המתנות #פוריו #מיכלהקטנה #ויראלי ♬ original sound - מיכל הקטנה

או החדר שבו מרבה הבת הבכורה יולי להעלות סרטונים לטיקטוק שלה:

@yuliwaizmanspam

like a dream

♬ original sound - logan

שלא תחשבו שהיא פרינססה עם צי של מטפלות, כי היא הודתה שלכל הגדוד הזה היא מסתייעת במטפלת אחת בלבד, והיא עצמה עושה את הכול - מבישול ועד ניקיונות וגיהוץ. לא רק עושה, אלא די אובססיבית לעניין, כמו שאפשר לראות בארונות הבגדים בבית, בהם כל הבגדים מקופלים כמו חיילים וממוינים לפי צבעים, ובסרטוני הטיקטוק שלה בהם היא מסבירה על משבצת הזמן השבועית הקבועה שלה, בין הקפצה למסגרות ולחוגים, שבה היא מתענגת על גיהוץ כל הבגדים של המשפחה. וזה כולל גם את התחתונים שלה. אף קמט לא נחלץ מעיניה, ושום שרוול או תחתון לא יחמוק מידיה ומהמגהץ הביתי שלה.

@michal.haktana רציתן לראות גיהוצים שלי.. #גיהוץ #מיכלהקטנה #פוריו #ויראלי ♬ צליל מקורי - מיכל הקטנה

 

@michal.haktana ביקשתן כל כך הרבה, אז בואו איתי לסיור בחדר הארונות שלי ❤️ #מיכלהקטנה #פוריו #יוליויצמן ♬ צליל מקורי - מיכל הקטנה

למרות התקופה הלא פשוטה, בבית של מיכל שמח ואף פעם לא משעמם. תפקיד חייה להיות אמא, היא הודתה, והבית שומר על השפיות שלה לצד הקריירה התובענית. הילדים לומדים במסגרות יוקרתיות, מתרגלים עצמאות ומבלים עם אמא בטיסות לחו"ל, ולה אנחנו מאחלים בסיס איתן וחיים יפים ומאושרים.

מציצים לבית של מיכל הקטנה (צילום: מתוך הטיקטוק של מיכל הקטנה)
צילום: מתוך הטיקטוק של מיכל הקטנה