אם גם אתם חיכיתם לחשיפת בית האח הגדול לא פחות מאשר לחשיפת הדיירים, ואם הכורסה הצהובה בכניסה מהממת בעיניכם לא פחות מיופיה של פאולינה, אז הכתבה הבאה היא בדיוק בשבילכם. המצלמות בבית האח אמנם מתמקדות בדיירים, אבל עבור חובבי העיצוב היא גם מספקת הצצה לפריטים ולרהיטים ייחודים. חלקם עוצבו במיוחד לתכנית על ידי מעצב הבית, מיכאל ששון, וחלקם נבחרו על ידי מלבישת הבית, דולה אדיר. לכבוד העונה החדשה, הכנו לכם רשימה שכוללת את הרהיטים והאקססוריז השווים פלוס כל המחירים והכתובות. תתחדשו.

סלון אווירי

כדי להזמין מערכת ישיבה ייחודית לסלון, נסע המעצב הראשי של הבית, מיכאל ששון, לאיטליה. שם עיצב את מערכת הישיבה בהשראת סצנת העיצוב המודרני. מערכות הישיבה הענקיות מעור מעוצבות בסגנון מעוגל, שמזכיר חרטום של אוניה, והן הוצבו כאוניות העוגנות זו מול זו בחלל הבית. למרות שנעשו בהזמנה מיוחדת, בקרוב ניתן יהיה להשיג גרסה מוקטנת בחנויות הרשת מבית Ellita Living, מחיר: כ- 29,900 שקלים.

בית האח פנג שואי, סלון (צילום: עמית גרון)
שתי ספות מעור בעיצוב חרטום | צילום: עמית גרון
אין תמונה
פופים ושולחנות עגולים מושחרים

אל מערכות הישיבה המרכזיות נוספו מערכות ישיבה ורהיטים נוספים בסלון, כולם ניתן להשיג ברשת Ellita Living. ביניהן, כורסאות פוף עשויות מעור, שניתנות לנשיאה ממקום למקום. הכורסאות מדגם SUITE מבית המותג האיטלקי DANDY, מחיר: החל מ-14,800 שקלים.

השולחנות העגולים מעוצבים מעור בשילוב זכוכית מושחרת ובעיצוב המזכיר חביות. מחיר: T08 החל מ-10,056 שקלים. 09 Tהחל מ-5,675 שקלים. אליהם מתווסף גם שזלונג והדום, שניהם מעור. שזלונג מדגם Suite, של המותג Dandy, מחיר: החל מ- 17,480 שקלים. הדום EV1 עשוי עור, של המותג Dandy, מחיר: החל מ- 6,490 שקלים. להלבשת מערכת הישיבה פוזרו כריות נוי, גם הם מעור. מחיר: החל מ - 870 שקלים לכרית.

שטיח: כוורת הדיירים

למעלה מ -400 מטרים רבועים של שטיחי אריגה מחפים את הסלון המרכזי, חדר השינה וחדר האח הגדול. השטיחים נבחרו מהקולקציות אורבן, פלאצו ופרסקו שלרשת כרמל שטיחים ופרקט, כשהשטיח שמחפה את הסלון, מעוטר בדוגמת מערבולת משושים, שעוצבה על ידי מעצב הבית. בגודל ענק של 12* 12 מטרים. סקלת הצבעים הפסטלית בשטיח נועדה ליצירת אווירה נעימה, קלילה וקייצית. בקרוב יושק השטיח בגדלים שונים, ויהיה ניתן להשיגו ברשת כרמל שטיחים ופרקט.

אבזור בית האח, פופים (צילום: אורטל דהן)
סקלת צבעים פסטורלית. השטיח - בקרוב בחנויות | צילום: אורטל דהן

אוריגמי על הקירות

קירות הסלון ופינת האוכל מחופים בזכוכית שהודפסה בדוגמה שעיצוב ששון. קירות הסלון מודפסים בדוגמת האוריגמי המתכתבת עם המצעים בחדר השינה. לפינת האוכל נבחר הדפס צבעוני. מחיר זכוכית מודפסת לצרכן, בשלל דוגמאות או בדוגמה אישית: החל מ-1,800 שקלים למטר, להשיג ב- א.א מראות.

מעקה המדרגות שמובילות אל בית האח הגדול, עשויות שתי שכבות זכוכית ובניהן הדפסת צבע, שמתחילה בשקוף והופכת לכחול כהה. מחיר: החל מ-1,500 שקלים למטר, להשיג: א.א מראות.

אבזור בית האח,פינת אוכל (צילום: אורטל דהן)
הדפסות על גבי זכוכית בפינת האוכל | צילום: אורטל דהן

פינת האוכל: שולחן בעיצוב אישי

העיצוב הגיאומטרי ואלמנט המשושה ממשיך מהשטיח בסלון לרחבי הבית ומקבל ביטוי גם בפרקט שהותקן בפינת האוכל והמטבח. על פרקט עץ האלון בגוון הטבעי (מדגם "אריסטוקרט") ביצעו חריטות מיוחדות, בדוגמת משושים. חלק מהפרקט נצבע בלכה שקופה, וחלקו בשחור, כאלמנט שמגדיר את ההפרדה בין החללים ויוצר תנועה. את פרקט עץ האלון הטבעי, לא כולל חריטות המשושים, ניתן להשיג ברשת שטיחי כרמל ופרקט, מחיר: החל מ-199 שקלים למטר.

שולחן פינת אוכל עוצב בהתאמה אישית והוא עשוי מעץ מאסיבי, מתאפיין בצורה אמורפית שמזכירה מעין בננה מעוגלת. הפלטה עצמה נצבעה בגימור אפוקסי. סידור הפרחים הירקרק שנראה כמו אי על גבי שולחן האוכל נשזר על ידי שוזרת הפרחים סימה חממי.

הכיסאות שמשלמים את השולחן, מדגם HIDRA מרופדים בעור, מחיר: החל מ-990 שקלים לכיסא, להשיג: ברשת .Ellita Living

תכשיטי תאורה

גופי התאורה בפינת האוכל עוצבו בהשראת תכשיט, כטבעת משוננת, שבתוכה מותקנות כעשרים נורת לד. המנורות תוכננו ועוצבו על ידי ששון ונוצרו בתומס תאורה, במיוחד עבור בית האח. התאורה תוחמת את שולחן פינת האוכל ומגדירה את החלל סביבו. בקרוב ניתן להשיג את המנורה בתומס תאורה.

אבזור בית האח, פינת אוכל מנורות (צילום: אורטל דהן)
גופי התאורה עוצבו בהשראת תכשיט | צילום: אורטל דהן

פינת אנרגיה צהובה

בין פינת האוכל למטבח, מוקמה פינת ישיבה שמורכבת משתי כורסאות מסתובבות שמשלבות ריפוד עור בצבע צהוב ובסיס נירוסטה. לצד הספות הוצבו שולחנות בשני גדלים עם רגלי נירוסטה זהים לכורסאות משולבים בפלטה בצבע שחור. מחיר שולחנות הצד: החל מ- 8,903 שקלים, להשיג:  Ellita Living

הכורסאות מגיעות במגוון צבעים, מחיר: כ- 27,553 שקלים לספה, להשיג: Ellita Living

אבזור בית האח, ספות צהובות (צילום: אורטל דהן)
כורסאות מסתובבות בצהוב ושולחנות צד בשחור | צילום: אורטל דהן

מטבח כמו ביאכטה

המטבח בבית האח נבנה ועוצב בצורה חדשנית: מאות חלקי השלד חוברו יחדיו כמו פאזל על מנת ליצור מבנה אוריגאמי הדומה בעיצובו ליאכטה מפוארת. מסגרת המטבח, של חברת מטבחי סמגל קונספט נבנה בצורת האות פה וכוללת מבנה דלפק שמאובזר גם במשטח עבודה מבוצ'ר, כיור עבודה ואזור ישיבה בסגנון בר עם כסאות בר מעץ מלא, מהם אפשר להשקיף גם על הבריכה. עלות מוערכת של המטבח היא  כ-250 אלף שקלים.

כיסאות הבר, מחיר: 1900 שקלים, להשיג: באייטמס גלרי.

חיפוי קיר המטבח עשוי מזכוכית מודפסת של אריחי שיש טבעיים שנצבעו בכחול. מחיר: החל מ-1,800 שקלים למטר, להשיג ב- א.א מראות.

אבזור בית האח, כיסאות במטבח (צילום: אורטל דהן)
מבנה אוריגמי שמזכיר יאכטה. המטבח | צילום: אורטל דהן
אבזור בית האח, כיסא בר, אייטמס (צילום: itemsgallery.co.il)
כיסא בר שעושה את העבודה | צילום: itemsgallery.co.il

נותנים שירות: מיקסר חתיך וקומוקום כסוף

המקררים במטבח הבית של המותג באייר והמותג הדני, גראם, מעוצבים במראה סקנדינבי מנימליסטי ועומדים בעומק ארונות המטבח לקבלת מראה נקי ואחיד. מקרר של המותג באייר, בעיצוב טיטניום, כ- 3290 שקלים. מקרר של המותג הדני, גראם, כ-7900 שקלים, להשיג: בסמגל קונספט.

שאר מוצרי ואביזרי החשמל בבית, משואב האבק ועד למייבש השיער, הם של חברת בוש וכוללים מאפיינים מקוריים, כמו למשל המיקסר שצובע את האישונים בתכלת וכולל מנוע בעוצמה של 900W ושבע דרגות מהירות. מחיר המיקסר: החל מ-1843 שקלים, מחיר קומקום שחור בשילוב נירוסטה: החל מ-548 שקלים. להשיג: חברת בוש.

אבזור בית האח, מיקסר (צילום: אורטל דהן)
מיקסר תכלכל וחיפויי זכוכית | צילום: אורטל דהן

מגירות מתחבקות בצבע כחול

השידה הסמוכה לבר במטבח עוצבה על ידי סטודיו גרופה ונקראת Huges And Kisses. היא כוללת צמד מגירות שכאילו מתחבקות עם רגליים נטויות שעשויות מעץ אלון עם גימור אפוקסי. עבור בית האח נצבעה השידה במיוחד בצבע כחול. מחיר: 1,800 שקלים, להשיג: באייטמס גלרי.

השידה מקושטת באגרטלים דקורטיבים מפורצלן בצבע תכלת מט ומבריק ואגרטל פלסטיק של המותג Kartell. עוד בפריטים המעוצבים שרפרף המעוצב כפקק שמפנייה ענק עשוי שעם מבית המותג הבלגי, Xbloom.

פקק שמפניה, מחיר: 1,800 שקלים, להשיג: Ellita Living

אגרטל פורצלן, בין 110 -220 שקלים, בהתאם לגודל. להשיג: הביטאט

אגרטל פלסטיק, 820 שקלים, להשיג: הביטאט.

אבזור בית האח, שידה (צילום: אורטל דהן)
שידה שנצבעה בכחול מטאלי ואגרטלים דקורטיביים | צילום: אורטל דהן
אבזור בית האח, שידה, אייטמס (צילום: itemsgallery.co.il)
ככה היא נראית לפני | צילום: itemsgallery.co.il
אין תמונה
שרפרף במראה פקק שעם

חדרי רחצה בצהוב ולבן

יותר מארבעה חודשים של עבודה הושקעו בעיצוב שני חדרי הרחצה בבית האח. החזון של המעצבים היה לעצב אותו בקוריאון, שהוא משטח אקרילי, בלתי חדיר למים, הניתן לעיצוב בצורות שונות ברמת גימור אחידה ובגוונים של צהוב ולבן. חברת בוריסטון שמתמחה בעיצוב בקוריאן, הוציאה לפועל את החזון. עלות חדר הרחצה מוערכת ב-350 אלף שקלים.

בית האח פנג שואי, חדר רחצה (צילום: עמית גרון)
משטח אקרילי בצהוב ולבן בחדר הרחצה | צילום: עמית גרון
אבזור בית האח, חדר שירות (צילום: אורטל דהן)
חדר שירות באדום וורוד | צילום: אורטל דהן
אבזור בית האח, סלי כביסה (צילום: אורטל דהן)
החל מ-155 שקלים לשק | צילום: אורטל דהן

להתכרבל בכיף בחדר השינה

הדלתות בבית עוצבו בגוונים מרגיעים ונקיים של קרם, והחומרים שנבחרו הם עץ ומתכת בהשראת כלי שיט ויאכטות. הדלת המשמעותית והמצולמת ביותר היא זו שמפרידה בין הסלון לחדרי השינה. הדלת מדגם 'קדם' של חברת 'רשפים', עשויה מפלדה חזקה ומגיעה בחיפוי עץ עם שילובים של פליז. מחיר החל מ- 55,000 שקלים, לדלת. כל הדלתות בבית יוצרו על ידי חברת רשפים. דלתו של חדר האח היא מדגם "סיאנה", ודלת חדר הכביסה, בצבעי ורוד ואפור, בעלות פסי אלומיניום דקורטיביים; עלות כל דלת החל מ-6,500 שקלים.

 

.

מיטות דיירי הבית עוצבו השנה גם על ידי ששון, ובהשראת חברת התעופה Virgin בתהליך פיתוח שערך כחצי שנה על ידי יצרנית המיטות. מהשבוע הבא ניתן להשיג את המיטות בחברת Swiss SysteM. מיטת יחיד במחיר 9,000 שקלים, מיטה זוגית במחיר 14,000 שקלים.

אבזור בית האח, מיטות (צילום: אורטל דהן)
9000 שקלים למיטת יחיד | צילום: אורטל דהן

הכירבולית שמחממת את דיירי הבית בלילות עשויה שכבות של גלים, היא קלה מאוד אך מחממת במיוחד ומגיעה במגוון צבעים. מחיר: 275 שקלים, להשיג: בחנות ובאתר "קאס".

אין תמונה
כרבולית מחממת וקלילה

ספה אייקונית בחדר האח

ספת הכדורים הפכה לאייקון עיצובי מפורסם בעולם וכיכבה במגזיני עיצוב המובילים בעולם. מעצבי האח הגדול בחרו להפוך את המשטח המודולרי לספה קבועה. לשם כך, נבנה בסיס לספה על ידי חברת ארוטקס, אותה ריפדו בחברת גל גלרי במשטח הכדורי.

משטח הכדורים, המכונה Feel, עוצב בכמה שלבים על ידי מותג העיצוב Animi. והוא זמין בשש גרסאות ובמגוון צבעים, מחיר: החל מ- 9,950 שקלים, להשיג: אנימי, מוצרי מעצבים לבית.

אבזור בית האח, חדר האח (צילום: אורטל דהן)
יש לי וידוי | צילום: אורטל דהן
אין תמונה
משטח כדורים הפך לספת האח
אין תמונה
מגיע במגוון צבעים

גלגלי הצלה מנירוסטה, שנמצאים בין הכניסה לחדר האח והסלון ובתוכם צמחייה ירוקה, ניתנים להזמנה בגדלים שונים החל מ-2500 שקלים בסטודיו מג'נטה

אבזור בית האח, גלגלים לעציצים, סטודיו מגנטה, יחסי ציבור (צילום: צילום: מיכאל פיש)
גלגלי הצלה מנירוסה כעציצים | צילום: צילום: מיכאל פיש

דק ודשא סינטטי בחצר

החצר בבית עוצבה בצבעים בהירים, בהם צהוב לימוני, תכלת ולבן, שמתאימים לקיץ. את רחבת החצר בחרו המעצבים לחפות בדק סינטטי, במראה עץ, שמשדר מראה יוקרתי ונקי, מחיר: 450 שקלים למטר, ובדשא סינטטי, מדגם וומבלי, מחיר: 119 שקלים למטר. שניהם ניתן להשיג ברשת כרמל שטיחים ופרקט.

הבריכה המלבנית עשוייה מיציקת פיברגלס, ללא תמיכות ובטון אלא רק באמצעות חפירה והנחה. גודלה כ-2.5*9 מטר, עומקה עד מטר ורבע. עלות הבריכה נעה בין  45,000-55,000 שקלים. להשיג: אבי ים בריכות ושירותי ספא.

הריהוט בגינת בית האח עשוי מחומר פלסטי שעמיד לכל סוגי האקלים. הריהוט כולל גם כיסאות נח של המותג הצרפתי 'סיפס', שניתן להשיג במגוון צבעים, מחיר: 17,000 שקלים לכיסא. מיטות השיזוף עשויות מאלומיניום אל חלד ומבד אקרילי, מחיר: 4,900 שקלים. להשיג: "גנים ושושנים".
השרפרפים הצהובים בחצר, הוזמנו מבית המותג ההולנדי Pols Potten, מחיר: 1,575 שקלים, להשיג: בטולמנס'.

אבזור בית האח, בריכה (צילום: אורטל דהן)
דק ושרפרפים בגינה | צילום: אורטל דהן
אבזור בית האח, ריהוט גן (צילום: אורטל דהן)
דשא סינטטי וריהוט גן בלבן | צילום: אורטל דהן

נד נד

פינת העישון בחצר עוצבה כנדנדה מפוארת על ידי הסטודיו מג'נטה שהתבקשו לענות לחזון העיצובי של ששון. גוף הנדנדה עשוי מנירוסטה ובנוי מחלקים שנחתכו בלייזר. הנדנדה שוקלת כ-200 קילוגרם ותלויה באמצעות כבלי נירוסטה בעובי שישה מילימטר. בפינת העישון עומדות מאפרות עשויות נירוסטה, ניתן  מחיר: החל מ-2,000 שקלים, להשיג בהזמנה מראש בסטודיו מג'נטה.

אבזור בית האח, נדנדה (צילום: אורטל דהן)
נדנדנה בהזמנה אישית | צילום: אורטל דהן

שקוף שזה בנסט

מקום המסתור האינטימי של הדיירים נבנה השנה שלושה מטרים מתחת לפני הקרקע, כקרקעית של בריכה קטנה. מבפנים החציצה המתוחכמת יוצרת אשליה של בריכה בעומק אינסופי ומבחוץ מעוצבת התקרה כבריכה קטנה עם אשליית עומק. סולם נירוסטה שמתחיל מגובה הרצפה ממשיך גם מצידו הפנימי של הנסט ומעצים את האשלייה שמדובר בבריכה.

בנסט שולחן מנירוסטה שמורכב מארבעה חלקים ועשוי מפלדת אל-חלד, ניתן לייצור על פי הזמנה מראש מסטודיו מג'נטה ומחירו מתחיל מ-8000 שקלים.

אבזור בית האח, נסט וספה (צילום: אורטל דהן)
שלושה מטרים מתחת לאדמה. הנסט | צילום: אורטל דהן
אבזור בית האח, קוביות (צילום: אורטל דהן)
אשלייה של בריכה בעומק אין סופי | צילום: אורטל דהן
אבזור בית האח, כיסא עם דג, סטודיו מגנטה, יחסי ציבור (צילום: צילום: מיכאל פיש)
שולחן עשוי מארבעה חלקים | צילום: צילום: מיכאל פיש