שיפצתם את הבית אבל לא נשאר לכם הרבה כסף לריהוט, לתאורה או לאבזור? כדאי מאוד שתכירו את האאוטלטים וחנויות העודפים. בשנים האחרונות האאוטלטים מספקים פתרונות מוצלחים לחברות וגם לצרכנים - עבור החברות המסחריות מדובר בדרך מצוינת למזער הפסדים ולהיפטר מעודפי ייצור וייבוא, קולקציות ישנות, פריטים מתצוגה וסחורה עם פגמים קלים, ועבור הצרכנים זו הזדמנות למצוא מוצרים איכותיים יחסית במחירים אטרקטיביים.
בעלי החברות משליטים באאוטלט בכוונה אי סדר ואקראיות שמזכירה אופי של מחסן כדי ליצור אצל הקונים תחושה שהפריט שרכשו הוא בגדר מציאה של ממש, ולפעמים זה אכן המצב. יחד עם זאת, כדאי לבדוק את הפריטים טרם הרכישה, משום שברוב החנויות מונהגת שיטת "שלם וקח" ללא החלפות וללא החזרים כספיים. מכיוון שהמלאי באאוטלטים מוגבל מאוד - בדקו היטב את כל הריצוף או החיפוי, וודאו כמה פעמים שברשותכם מספיק חומר, כולל אקסטרה – לא תרצו להיתפס ללא חומרים אחרי שעבודת הבנייה או השיפוץ כבר התחילה. למרות נוריות האזהרה, אאוטלטים עשויים להיות דרך נהדרת לשפץ בזול ולהגיע לתוצאות סבירות בהחלט. לכבוד עונת השיפוצים, קיבצנו לכם רשימה של אאוטלטים וחנויות עודפים. בהצלחה. 

אין תמונה
אולי תמצאו כיסא שווה מתצוגה? טולמנ'ס

 חיפויים וחדרי רחצה

אאוטלט של רשת חרש: גרניט פורצלן ב-119 שקלים
מה בתצוגה: עודפים של חיפויים, כלים סניטריים, כיורים, ברזים, פרקטים, ריצוף חוץ ואריחים שנותרו מסדרות וקולקציות שונות, ברובם פריטים בודדים או אחרונים שמתחלפים מדי חודש.

למה: 800 מ"ר שמחולקים למתחמים של מותגי איכות שאת חלקם מייבאת הרשת בבלעדיות. אאוטלט שמאפשר ללקוחות ליהנות משיפוץ במחיר נוח במשך כל השנה.

מחירים: 50%-75% הנחה. לדוגמה: אסלה ב-1,290 שקלים במקום 4,677 שקלים, אריחים דמויי עץ ב-48 שקלים במקום 157 שקלים, אריחי גרניט פורצלן ב-119 שקלים במקום 333 שקלים.

רשת חרש, רחוב החרט 5, חולון.

אין תמונה
זה נראה כמו מחסן, אז זו בטח מציאה. פנטהאוז אאוטלט

זהבי עצמון, מחסן עודפים: אמבטיה אקרילית ב-390 שקלים

מה בתצוגה: עודפי מותגים משנת 2010 בתחומי הריצוף, החיפוי והכלים הסניטאריים לצד מוצרים מקולקציות ועונות קודמות.

למה: פתרון לבעלי מקצוע ולקוחות שמגיעים מאזורים רחוקים יותר ומחפשים מציאות של ממש ללא קשר למגמות וטרנדים עכשוויים. "מחסן העודפים מתחדש לקראת עונת השיפוצים עם הנחות מיוחדות של מותגים מובילים.

מחירים: עד 80% הנחה עד גמר המלאי, חלק מהפריטים במחיר עלות ואף נמוך מזה. לדוגמה: אריחים ב-25 שקלים במקום 125 שקלים, כיורים ב-56 שקלים במקום 280 שקלים, אמבטיה אקרילית ב-390 שקלים במקום 1950 שקלים.

זהבי עצמון, דרך המכבים 50, א.ת. ישן ראשון לציון (צמוד לאולם התצוגה של החברה).

אין תמונה
יש גם כיורים ב-56 שקלים. זהבי עצמון

חנויות העודפים של רשת אלוני: אסלה תלויה ב-600 שקלים

מה בתצוגה: עודפי מלאי של אריחים וריצופי קרמיקה, פורצלן, טראצו, אבן, שיש, פרקט, אמבטיות, אסלות וכל מוצרי הסניטציה והאביזרים לאמבט. בסניפים אלו לא נמכרים מוצרים פגומים.

למה: חנות העודפים מהווה פתרון נוח לרשת שמצד אחד מנקה עודפים לקולקציות חדשות ומצד שני מוכרת לצרכן מוצרים במחירים נוחים. בחנות העודפים תמצאו מוצרים שנותרו במלאי עקב החלפת קולקציה או סדרות ישנות בחנויות הרשת שלא נמכרו במהלך העונה. החנות לא מעוצבת ומשרה אווירה של מחסן. המוצרים מונחים בערימות על מנת ליצור תחושה של בזאר מציאות.

מחירים:עד 60% הנחה. לדוגמה: אסלה תלויה ב-600 שקלים במקום 1,400 שקלים, אריחי גרניט פורצלן ב-59 שקלים למ"ר במקום 147 שקלים, ארונות אמבט תלויים ב-990-1,500 שקלים במקום 4,200 שקלים.

אלוני, רחוב בן ציון גליס 9, פתח תקווה / דרך בר יהודה 5, א.ת. נשר.

אין תמונה
עודפי מלאי של אריחי דקור. רשת אלוני

ריהוט ופריטי נוי

אאוטלט של טולמנ'ס: ספריית עננים ב-2,360 שקלים

מה בתצוגה: רהיטים ומוצרים עם פגמים קלים, עודפי מלאי של רהיטים ואביזרים משלימים מתצוגות ועונות קודמות, ומגוון משתנה של כלים ופריטי נוי.

למה: במקום מוצעים רהיטים, ריהוט משרדי, כלי בית, חפצי נוי וריהוט גן של מיטב המותגים ומעצבי העל המובילים בעולם דוגמת האחים קמפנה, מרסל וואנדרס, פטרישיה אורקיולה ואחרים. האאוטלט מאפשר למעריכי עיצוב ליהנות מרכישת רהיטים ופריטים משלימים של מעצבים, חברות ומותגים בעולם העיצוב הבינלאומי במחירים אטרקטיביים. הרכישה באאוטלט מתבצעת בשיטת שלם וקח ללא אפשרות לשינוי הפריטים.

מחירים: עד 30% הנחה. לדוגמה: ספריית עננים של האחים בורולק ב-2,360 שקלים במקום 4,722 שקלים, שולחן מדגם ברזיליה של האחים קמפנה ב-3,990 שקלים במקום 8,056 שקלים.

טולמנ'ס, מתחם בית יהושע בסמוך לתחנת הרכבת.

אין תמונה
טולמנ'ס: מותגים ומעצבים במחירים מוזלים, למשל הכיסא הזה של פטרישיה אורקיוליה

אאוטלט של פנטהאוז: עיצוב בחומרים טבעיים

מה: עודפי קולקציות של מותגים ידועים בהם מערכות ישיבה, שולחנות וכיסאות, שולחנות צד, פריטי נוי וריהוט גן.

למה: למרות המלאי המצומצם, המבחר העשיר של הפריטים המוצעים במקום מתחלף ומתעדכן מדי שבוע מכיוון שהוא מורכב בעיקר מפריטים בודדים או אחרונים של קולקציות קודמות. בשל כך, כדאי להגיע למקום כשמחפשים פריטים מעוצבים במחירים נוחים. האאוטלט פונה לחובבי עיצוב צעירים שמחפשים עיצוב איכותי במחיר נוח וללקוחות ותיקים וחדשים שמגיעים במטרה למצוא מציאות. באאוטלט תמצאו פריטים רבים בעיצוב כפרי-ירוק ורהיטים שעשויים מחומרים טבעיים כמו עץ מלא ורטאן.

מחירים: 30%-70% הנחה. בשל חלופת הפריטים של מוצרים יחידים במינם שנמכרים בשיטת שלם וקח לא ניתן לתת דוגמאות ספציפיות.

פנטהאוז, רחוב הדגן 6, מושב אודים.

אין תמונה
יש חובבי עיצוב צעירים בקהל? פנטהאוז אאוטלט

אאוטלט של רשת elita living: שולחן אלון ב-2,900 שקלים

מה בתצוגה: ריהוט מקולקציות קודמות, רהיטי סוג ב', פריטים בעלי פגמים קטנים, עודפי יבוא.

למה: על מנת לאפשר לאנשים בעלי תקציב מוגבל לחיות בסביבה אסתטית ונעימה אבל גם איכותית ושתחזיק שנים קדימה. לדברי מנהלי הרשת, האאוטלט נפתח במטרה לאפשר לקהל הלקוחות להתחדש ברהיטים ולשדרג את הבית במחירים נמוכים משמעותית.

מחירים: עד 70% הנחה. לדוגמה: כורסאות יחיד ב-2,300 שקלים במקום 4,780 שקלים, מערכת ישיבה לסלון שלושה חלקים ב-9920 שקלים במקום 26,520 שקלים, שולחן בגימור פורניר אלון ב-2,900 שקלים במקום 8050 שקלים.

elite living, רחוב גיבורי ישראל 8 א', א.ת. פולג, נתניה.

אין תמונה
אחד לבן, שני שחור. כורסאות של elita living

חנויות עודפים של רשת ביתילי: תאורה, ריהוט וטקסטיל

מה בתצוגה: מוצרים מסופי סדרות, עודפים, מוצרים מתצוגה, מוצרים עם פגמים קטנים וקולקציות קודמות וכן מוצרים מתצוגה שמתחלפים לעתים קרובות מאוד וקיימים בכמויות מוגבלות.

למה: המלאי באאוטלט מתחלף לעתים קרובות ולכן מומלץ להגיע באופן קבוע ולבדוק את המבצעים. "ברשת מצטברים בסוף כל עונה רהיטים, מוצרי טקסטיל ואביזרי נוי שלא ממשיכים לעונות הבאות", אומר פיני גולדשטיין, משנה למנכ"ל קבוצת איתני פישמן עיצובים. "בעקבות הצורך לפנות מקום לקולקציות חדשות הוקמו שלושה סניפי עודפים שאליהם מועברים העודפים".

מחירים: 40%-50% הנחה. גופי תאורה ב-60% הנחה. רק בסניף בית חירות מוצרי נוי וטקסטיל ב-70% הנחה. בשל חלופת הפריטים של מוצרים יחידים במינם שנמכרים בשיטת שלם וקח, לא ניתן לתת דוגמאות ספציפיות.

ביתילי. דרך חטיבות, כניסה דרומית קניון ONE, נצרת / פאוור סנטר, א.ת. דרומי, עד הלום, אשדוד / צומת בית חירות (בית ינאי) / רחוב רמז 3, א.ת. עפולה עילית.

אין תמונה
שבו, שבו, תרגישו בנוח. ספה של שמרת הזורע

חנות האאוטלט של רשת שמרת הזורע: מערכת ישיבה ב-4,990 שקלים

מה בתצוגה: מוצרים מתצוגה, מוצרים עם פגמים קלים, עודפי ייצור, עודפי יבוא מוצרים ממלאי ישן או מניקוי מחסנים, ופריטים מקולקציות קודמות כמו למשל מערכות ישיבה ישנות מרופדות מחדש ממגוון בדי החברה.

למה: 500 מ"ר שבהם מגוון רחב של מוצרים חלקם בהזדמנות ממשית ובמחירי מציאה. "הפריטים באאוטלט מתחדשים מדי שבוע ומאפשרים לאנשי הסביבה ולקוחות רחוקים יותר לאתר מוצרים שמתאימים להם בעיצוב ובכיס" אומר אריה ויסמן, מנכ"ל ובעלי הרשת. "להבדיל ממוצרים בהזמנה, כאן המוצרים נמכרים כמו שהם בשיטת שלם וקח".

מחירים: 50%-60%. לדוגמה: מערכות ישיבה 2+3 החל ב-4,990 שקלים במקום 10,000 שקלים,
 מזנונים החל ב-1,490 שקלים במקום 4,000 שקלים, שולחנות סלון החל ב-990 שקלים במקום 2,000 שקלים.

אין תמונה
יאללה, שידה בהנחה על הסכין. רק היום בשמרת הזורע

קיבוץ שמרת.

חדרי שינה

אאוטלט של רשת נייט סליפ: חדר שינה ב-5,900 שקלים

מה בתצוגה: פריטים בודדים או אחרונים של קולקציות שונות של מזרנים, מערכות שינה מתכווננות, חדרי שינה, ספות ומיטות נוער, פתרונות אירוח ייחודיים, כורסאות עיסוי, כריות אורטופדיות ועוד.

למה: הקולקציה שכוללת שמות ומותגים מובילים מעולם השינה משתנה מדי חודש. "באאוטלט ניתן לרכוש מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים" אומרת ענבר ורדי, מנהלת השיווק של הרשת. "יחד עם זה, חשוב לציין שהפריטים מגיעים עם פגמים קלים או כאלו שהוחלפו מתצוגה. הסניף מרכז פריטים מכל עשרים הסניפים של הרשת כך שהמבחר גדול ולצדו חווית קנייה משתלמת ונעימה".

מחירים: עד 50% הנחה. לדוגמה: חדר שינה מלא גלרי ב-5,900 שקלים במקום 7,900 שקלים, סלון פינתי של ד"ר רילקס ב-10,000 שקלים במקום 18,900 שקלים, ספה 2+3 נפתחת למיטת פרסטיז' ב-6,990 שקלים במקום 9,790 שקלים.

 נייט סליפ. רחוב התע"ש 7, א.ת. כפר סבא.

אין תמונה
לילה טוב לכל המשפצים. נייט סליפ

חנויות האאוטלט של רשת ד"ר גב: מזרן ב-2,490 שקלים

מה בתצוגה: הזדמנויות יוצאות דופן לרכישת מזרנים, מערכות סלון וכורסאות באיכות גבוהה ובחיר נמוך.

למה: "אנו מוכרים בחנויות העודפים שלנו מוצרים מתצוגות וקולקציות קודמות" אומר יוסי אלבוחר, מנכ"ל הרשת. "שתי חנויות האאוטלט הן תוספת למחלקות מיוחדות למוצרים בהנחה שקיימות בכל אחד מהסניפים".

כמה: עד 50% הנחה. לדוגמה: מזרן אחד וחצי מדגם מסטר ב-2,490 שקלים במקום 4,900 שקלים, מושבי שיאצו ב-499 שקלים במקום 999 שקלים, ספה מדגם דיגיטל ב-4,700 שקלים במקום 9,400 שקלים.

ד"ר גב. שדרות יצחק רבין 9, קניון ביג, יקנעם עילית / פארק לב הארץ, ראש העין.

אין תמונה
הנחה לפציינטים של דוקטור גב

שונות

חנויות עודפים של רשת כרמל שטיחים ופרקט: שטיח ב-700 שקלים

מה בתצוגה: עודפי ייצור, עודפי ייצוא, קולקציות קודמות, שטיחים עם פגמים קלים וכאלו שנותרו כתוצאה מביטולי הזמנות.

למה: מגוון השטיחים רחב מאוד, משתנה מסניף לסניף ומתעדכן לעיתים קרובות. "חנויות העודפים של הרשת קיימות כבר יותר מעשר שנים ובהן מבצעים דינאמיים שמשתנים מסניף לסניף", אומר רותם גוזלי, סמנכ"ל הרשת. "בחנות באילנות למשל יש גם גלילי שטיחים מקיר לקיר שניתן לחתוך על פי צורכי הלקוח".

מחירים: עד 70% הנחה. לדוגמה: שטיח מדגם קלאסיקה ב-700 שקלים במקום 1,450 שקלים.

כרמל שטיחים ופרקט. סניף אילנות בכביש 4 שבין קדימה לפרדסיה / רחוב רמז 3, א.ת. עפולה עילית / פאוור סנטר, א.ת. דרומי, עד הלום, אשדוד.

אין תמונה
אפשר גם לחתוך לפי מטר. כרמל שטיחים

אאוטלט של חברת וקסמן: כיסא ב-499 שקלים

מה בתצוגה: מגוון רחב של ריהוט משרדי וכיסאות שמקורם בעודפי ייצור, עודפי קולקציות, חיסולי מלאי וריהוט מתצוגות מתחלפות בטווח רחב של מחירים.

למה: חנות בשטח של 200 מ"ר הממוקמת בצמוד למפעל החברה ומעוצבת כחלל פתוח. "לאחר בקשות והתעניינות רבה מצד קהל הלקוחות החלטנו לפתוח סניף עודפים", אומרת מיכל וקסמן, מנכ"ל החברה. "הבחירה באזור התעשייה סגולה מאפשרת ללקוחות נגישות נוחה, והסמיכות למפעל שבו מאוחסנים המלאים מאפשרת רכישה נוחה בסגנון השלם וקח".

מחירים: עד 70% הנחה. לדוגמה: כיסא ג'וניור ב-499 שקלים במקום 750 שקלים, כיסא אורח ב-200 שקלים במקום 400 שקלים, כיסא הסבה דמוי עור ב-1,470 שקלים במקום 2,500 שקלים.

וקסמן. רחוב הרכבת 2, א.ת. סגולה, פתח תקווה.

אין תמונה
מחכים לאורחים? בווקסמן יש כיסאות

חדרי ילדים

אאוטלט של רשת האוס אין: שולחן מעץ מלא ב-990 שקלים

מה בתצוגה: מגוון קולקציות ורהיטי עץ מלא בשלל סגנונות ועיצובים לילדים ונוער מעונות קודמות,  כפילויות בייצור או החלפת פריטים תצוגה באולמי תצוגה אחרים.

למה: באאוטלט ריהוט איכותי עשוי עץ מלא במחיר רזה ומשתלם במיוחד. "חנות האאוטלט מאפשרת ללקוחות ליהנות ממגוון רחב של רהיטים ומוצרים במחירים אטרקטיביים שלא באים על חשבון המוצרים", אומרת מילי עשור, מנכ"ל ומבעלי הרשת. "רק חלק קטן מהפריטים באאוטלט הוא מתצוגה בעוד שמקורו של הרב הגדול בכפילויות ופריטים שמגיעים ישירות מהמפעל שלנו".  

מחירים: עד 60% הנחה. לדוגמה: שולחנות כתיבה מעץ מלא ב-990 שקלים במקום 1,590 שקלים, שידה על גלגלים ב-250 שקלים במקום 600 שקלים, שידת טואלט ב-1,300 שקלים במקום 3,300 שקלים.

האוס אין, רחוב רחוב הקדר 51, נתניה.

החברים שלכם מתכננים להחליף את הסלון? שתפו אותם בפייסבוק