מחפשים לבצע השקעה חכמה? בחברת המיטות הבריטית "סביור" מנסים לשכנע אתכם שהשקעה בדירה או בתוכנית חיסכון זה פאסה, וטוענים: ההשקעה החשובה ביותר, היא דווקא במיטה בה אתם מבלים בממוצע כשליש מחייכם. המחיר להשקעה החשובה, בהתאם: 175 אלף דולרים.

מי רוצה לישון על שערות זנב סוס

לאחר שהשיקו בחודש מרץ את המיטה במהדורה מוגבלת בבריטניה, מנסים ב"סביור" את מזלם גם בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ופונים לאמריקאים. השבוע הם משווקים לראשונה את המיטה, המוגדרת כיקרה ביותר בעולם, בניו יורק ומודיעים כי יציעו השנה 60 מיטות בלבד למכירה, לציון יום השנה ה -60 להכתרתה של המלכה אליזבת.

המזרן ניתן להתאמה אישית בגודל וברמת התמיכה, מה שאומר שניתן לשנות גם את רמת הקשיחות של כל אחד מצדי המיטה ולאפשר לבני הזוג הישנים בשני צדיה להישאר שבעי רצון. לעיצוב המיטה סגנון יחיד שניתן לשנות מעט לפי הטעם האישי, אך לא באופן דרמטי. מעצבי המיטה היוקרתית שאבו את השראתם מעיצוב המיטות הבריטיות של המאה ה-17 וה-18, כשהמיטות המלכותיות היוו את מרכז חיי הארמון ונועדו להרשים כל מי שהתמזל מזלו להיכנס לחדרו האישי של בן המלוכה. את הקונספט הזה, בחברה לא מוכנים לשנות, גם תמורת הסכום המופרך של 175 אלף דולר.

צרכנים שירכשו את המיטה היוקרתית, יקבלו תמורת כספם גם את מסגרת המיטה, המזרן והשמיכה. כמו כן, יוכל כל רוכש לרקום את שם משפחתו על המזרן ללא תוספת תשלום. הרקמה אגב, לא תעשה על ידי חייט פשוט ואנונימי, אלא על ידי בית הספר המלכותי לאומנות הרקמה שתלמידיו התפרסמו, מזכירים לכם בחברה, כשסייעו בהכנת שמלת הכלה של הדוכסית קייט מידלטון ביומה הגדול – יום חתונתה עם הנסיך הארי.

מחיר המיטה היוקרתית גבוה כנראה משמעותית ממחיר הרכב שלכם, אולי אפילו ממחיר הדירה בה אתם מתגוררים, אבל מנכ"ל "סביור", אליסטר יוז, דווקא מאמין שימצאו לה הלקוחות המתאימים. יוז ניתח את קהל היעד של המותג החדש והסביר כי הם נחלקים לשניים: העשירים שיודעים להעריך את "הדברים הטובים ביותר בחיים", ואלה שמתמקדים באומנות ברמת הגימור הגבוה ביותר.

לדברי אנשי החברה , תהליך ייצורה של כל מיטה שכזאת אורך 700 שעות, בעוד את המזרון ממלאים שערות זנב סוס מאמריקה הלטינית, קשמיר מונגולי ואריג משי באורך 1,631 מיילים (2,625 קילומטר), שזה המרחק מניו יורק למיאמי וחצי מהדרך בחזרה. "יש אנשים שישלמו יותר על המיטה שלהם מאשר על רכבם", אמר יוז, "מבחינתם, שש עד שמונה שעות השינה האלה חשובות יותר. אז נכון, הזמנים קשים, אבל זה רק גורם לאנשים לחשוב יותר במה הם רוצים להשקיע את כספם".

אין תמונה
המיטה בשלב התכנון
אין תמונה
עיצוב לפי טעם אישי
אין תמונה
,תקבלו גם מסגרת מיטה מזרן ושמיכה
אין תמונה
תהליך ייצורה של כל מיטה אורך 700 שעות

רק היום: שנדליר במיליון שקלים ועוד רהיטי יוקרה במחירים מופקעים
חדרי שינה בעיצוב חלומי