אם עוד הייתם זקוקים הוכחה ששנות ה-90 המשונות הפכו לעשור רטרואי מגניב שהגיע להשתלט על כל חלקה טובה של שנת 2016, אז עכשיו עם שיגעון הפוקימון גו נדמה שלא נותר עוד מקום לספק. האפליקציה ששברה כל שיא אפשרי בשבוע האחרון ואף כבר הספיקה להביא לפציעות קשות של שחקנים ברחבי העולם, החזירה לעולמנו (תרתי משמע) את פיקאצ'ו וחבורתו היפנית. אם גם אתם התמכרתם, וגם אם לא, אתם מוזמנים להצטייד גם בפאוץ', באוברול ובאקססוריז המגניבים שאספנו עבורכם וללכת לתפוס את כולם כאילו השנה היא 1997.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

לכל הכתבות בערוץ living
הכינו את המשאבות: הכל על בריכות מתנפחות
9 הצעות לסידור ארון הבגדים

בשמים: רחפן לתפיסת פוקימונים

במקום ליפול מצוקים, לקפוץ לנהרות וללכת נגד כיוון התנועה בחיפוש אחר פוקימונים, חברת TRNDlabs מציעה את הפתרון המתבקש: רחפן קטן שיתממשק לכם לטלפון - POKÉDRONE - שיעזור לכם לתפוס את כולם, לא משנה כמה הם רחוקים או בעיקר באזורים מסוכנים. לא יכולים לחכות לרכוש אחד? הירשמו כאן כדי להתעדכן ברגע שהמוצר ייצא לשוק.

על היד: צמיד בלוטות לפוקימון גו

לתפוס פוקימונים בלי לגעת בטלפון? כן, זה מתברר חלומם של רבים מאז שוחרר המשחק. זו ככל הנראה הסיבה שאחד המוצרים המבוקשים בשוק הוא צמיד בלוטות לתפיסת פוקימונים בלחיצה. המוצר, המתאים לידיים של ילדים ומבוגרים כאחד, ואפשר להשיג אותו כאן.

צמיד בלוטות (צילום: אמאזון)
צמיד בלוטות | צילום: אמאזון

על הטורסו: חולצת פוקימון גו

ולא סתם חולצה, אלא כזו שמודה על האמת: הסיבה היחידה שאני הולך ברגל היא פוקימון גו. כך שגם אם אתם מסתובבים עם הראש תקוע בנייד, לפחות אתם לא מכונסים במשדר (מישהו עוד זוכר את ימי קאנדי קראש?) ותופסים קצת שמש. מחיר: 25 דולר, להשיג: כאן.

חולצת פוקימון גו (צילום: redbubble)
חולצת פוקימון גו | צילום: redbubble

על הראש: כובע מאמן פוקימונים

כי אתם לא יכולים להיות מאמני פוקימונים גיבורים הכי שבעולם בלי הכובע הנכון. וגם כי נורא חם בחוץ ואולי כך לא תחטפו מכת שמש על בסיס יום-יומי בחודשיים הקרובים (זה הזמן שהקצבנו לשיגעון הזה להמשיך). מחיר: 9.5 דולר, להשיג: כאן.

פוקימון כובע מאמנים (צילום: אמאזון)
כובע מאמנים | צילום: אמאזון

על האופניים: מחזיק טלפון נייד

שלא תהיה טעות - אנחנו ממש לא מעודדים נסיעה עירונית על אופניים בזמן שאתם משחקים בנייד, אבל בגלל שאתם עושים את זה בכל מקרה, הימנעו מהתאונות המתבקשות והתאבזרו במחזיק טלפון. כך לפחות הידיים שלכם יהיו פנויות לרכיבה, גם אם הראש שלכם לגמרי במקום אחר. מחיר: 39 שקל, להשיג: כאן.

פוקימון מחזיק טלפון לאופניים (צילום: s-free)
מחזיק טלפון לאופניים | צילום: s-free

על השיער: סרט פיקאצ'ו

השיער מתבדר ברוח בעודכן מנסות לשחק בשלווה ברחובות העיר, אבל כובע מאמנים הורס את הפריזורה? התאבזרו באחד מסרטי השיער ההזויים של פוקימון שנותרו פופולרים בארצות הברית לאורך כל השנים האחרונות, גם בלי עזרתו של המשחק החדש. מחיר: 6.50 דולר, להשיג: כאן.

פוקימון סרט לשיער של hot topic (צילום: hot topic)
סרט לשיער של hot topic | צילום: hot topic

על הסלולרי: מטען נייד לטלפון

כאן אולי הטעות הגדולה של מפתחי המשחק: השחקנים מסתובבים עם הטלפון במשך שעות הרחק משקעים חשמליים ונתונים לחסדיה של סוללת הנייד המתרוקנת במהרה. הפתרון הפשוט הוא מטען איכותי לנייד שיציל אתכם ברגע האמת, ואם הוא מתחבא בכדור הפוקבול מה טוב. לכל הפרטים: Ramzan Vong.

מטען נייד פוקימון (צילום: ramzanvong.tk)
מטען נייד פוקימון | צילום: ramzanvong.tk

על הסלולרי 2: כיסוי לטלפון הנייד

 אולי אתם לא מוכנים להשקיע בכדור פוקימונים אמיתי, אבל מאחר שהנייד שלכם הפך לאחד כזה, למה לא לאבזר אותו בהתאם? עם כיסוי POKEBALL אף אחד לא יתהה למה אתם קופצים על גגות עם כשמסך הטלפון צמוד לכם לפרצוף. מחיר: 23 דולר, להשיג: כאן

כיסוי לטלפון הנייד 22.95 דולר (צילום: blueshirtdesigns)
כיסוי לטלפון הנייד 22.95 דולר | צילום: blueshirtdesigns