אם חשבתם לרכוש בית נייד שייקח אתכם בכל עת שתחפצו למחוז אחר, כדאי שתכירו את הקרוואן הבא, שיש סיכוי טוב שהוא נראה יותר טוב מהבית שלכם. ה-Bowlus Road Chief עוצב בהשראת הקרוואן טריילר היוקרתי המתקדם הראשון בעולם משנת 1930, אותו עיצב האולי בולוס (Hawley Bowlus) על בסיס המטוס שבנה לצ'ארלס לינדברג (שחצה בטיסה בפעם הראשונה בהיסטוריה את האוקיינוס האטלנטי).

טריילר יוקרתי
מטבח יותר יפה מבבית | צילום: bowlusroadchief.com
טריילר יוקרתי
ספות נוחות ויוקרתיות | צילום: bowlusroadchief.com

חלל חמים וחכם

החלל של הקרוואן החדשני מעוצב בצורה חמימה וחכמה. המיטות עוצבו בסגנון זן וניתן להסב אותן בקלות ממיטות תאומות למיטת קווין סייז. כמו כן, ישנו מטבח מצוין לבישול נוח ושירותים שלמים עם מקלחת. הטריילר גם מכיל אפשרויות חיבור אלקטרוניים מתקדמים, כך שלא תצטרכו להתנתק מהעולם בזמן החופשה שלכם בטבע. בנוסף לכך, הטריילר כולל גם ספה רחבה, כסאות נוחים, שולחן אוכל לשניים ועוד.

צוות המעצבים שעומדים מאחורי העיצוב הינם הבעל והאישה ג'ון לונג (John Long) והלנה מיטשל (Helena Mitchell) שבאביב וקיץ האלה יסיירו בקרוואן ברחבי ארצות הברית כאשר במהלך הסיור יבקרו בתצוגות של קרוואנים ובאירועי רכבים שונים. ניתן לעקוב אחר הבלוג שיפורסם באתר של Bowlus כדי לראות היכן היעד הבא שלהם למקרה שאתם מתכננים לבקר בארצות הברית בחודשים הקרובים.

טריילר יוקרתי
ככה זה נראה מבפנים מצידו האחד. חדר שינה וסלון | צילום: bowlusroadchief.com
טריילר יוקרתי
כסאות ישיבה, מטבחון וחדר שינה. לזה קוראים נסיעה מפנקת | צילום: bowlusroadchief.com
טריילר יוקרתי
הטריילר היוקרתי בעולם. שוקל 907 קילו ונוח לגרירה | צילום: bowlusroadchief.com

על האדמה כמו במטוס

לונג ומיטשל שילבו בין סגנון מודרני לבין הנדסה אווירודינמית כדי ליצור את הרכב היוקרתי העשוי ממעטפת אלומיניום בה משתמשים במטוסים ועד חלונות אליפטיים עם רשת פליז. מבנה האזור הקדמי של הקרוואן עוזר לשמירה על יציבות, חיוני ליעילות הסחיבה שלו ולנסיעה במהירויות גבוהות וכן, הוא גם עוזר ליצירת סירקולציית אוויר טובה בתוך הרכב. הקרוואן שוקל רק 907 ק"ג והוא פשוט לגרירה. כמו כן, ניתן להכניס בקלות זוג אופניים או קייק לתוך הרכב עצמו. מה שכן, מחיר הטריילר שמגיע עם ציוד מלא כולל מיסים הינו 100 אלף דולר (345,650 שקלים), כך שתחשבו היטב האם אתם באמת זקוקים לבית נוסף מחוץ לבית._OBJ