חתונה אביתר (29)
אביתר דהן ודינה ביום חגם | צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (24)
החתן עיצב הכל בעצמו. לזה קוראים מאריג' מטריאל | צילום: שי פרנקו
כשאביתר דהן, הבעלים של חברת ארד אורבן דיזיין סגר תאריך חתונה, הוא ידע טוב מאוד שאת החתונה הזאת הוא יעצב בעצמו, מא'-ת'. את החתונה המעוצבת להפליא, עד לפרטים הכי קטנים, הקים צוות המשרד שבנוי משתי מחלקות - מחלקת תכנון אדריכלי ועיצוב פנים ומחלקת מיתוג ועיצוב גרפי, בניצוחו של אביתר. 

הקונספט שנבחר - חתונה יוונית. הרעיון נולד לאחר טיול קצרצר ביוון שבו התאהבו בני הזוג באנשים, באוכל, באווירה ובעיקר בחגיגות היווניות, המלאות אנרגיות טובות, שמחה, צבעים קסומים, אלכוהול והרבה צלחות שבורות. מיתוג החתונה, כולו בשפה אחת, החל בעיצוב ההזמנה, המבוססת על צבעי כחול לבן, כשבמרכז מעטרים עלי כותרת.

חתונה אביתר (5)
אותה שפה עיצובית בכל מקום | צילום: שי פרנקו

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

צמידים חכמים וערכת הנגאובר

האורחים יכלו לראות את הקו המיתוגי בכל מקום- בכניסה לחתונה קיבלו צמידי לד ממותגים (צמידים חכמים הנשלטים על ידי הדי ג'יי המשגעים את כל העולם ומוכרים בעיקר מהופעות של קולדפליי וטומורלנד), שישמשו אותם בשלב יותר מאוחר בריקודים. עוד הייתה עמדת כתיבת ברכות, עמדת אינסטגרם (עמדה עם #האשטג שמוסיפים כשמעלים תמונה לאינסטגרם. כאשר לוחצים על ההאשטג אפשר לראות ברצף את כל התמונות שהועלו מהחתונה), שילוט ברחבי החתונה, קונוסים לחלוקת פרחים בחופה, עמדה שהוכנה במיוחד לבקבוקי וודקה ועמדת חלוקת ערכת "הנגאובר", לאנשים שסובלים מחמרמורת לאחר שתיית אלכוהול. הערכות הכילו סיגריה, גפרורים, כדור לכאב ראש, מסטיקים ובקבוק מיץ תפוזים מוגז (שעוזר להנגאובר קשוח).

חתונה אביתר (24)
הרבה ירוק, הרבה צהוב, הרבה לבן | צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (8)
צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (17)
צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (14)
מפות בדוגמה אוריינטלית בצבעים כחול לבן | צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (23)
צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (18)
בלונים ובתוכם ענפים חיים | צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (4)
צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (21)
צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (11)
צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (25)
צילום: שי פרנקו

כחול לבן וצהוב לימון

את חצר האולם עיטר אוטו בר קוקטיילים, שהכין לאורחים קוקטיילים טעימים במיוחד בכוסות מעוצבות ועם המון השקעה. כמו כן, בחצר הרחבה הייתה גם עמדה לשזירת פרחים שהוסיפה לאורחים צבע והמון יופי. הקונספט היווני המשיך כמובן בעיצוב השולחנות. את השולחנות עיטרו מפות בדוגמה אוריינטלית בצבעים כחול לבן שרק חדי העין הבחינו שהן עשויות מנייר. עוד עיטרו את השולחנות לימונים, בקבוקי יין שעליהם נכתבו מספרי השולחנות ועצי במבוק מעוטרים בענפים.

עצי הבמבוק הוכנו במיוחד לחתונה בסגנון DIY - לקחו תבנית מרובעת מפלסטיק, יצקו אליה בטון, וכאשר הבטון עוד לא יבש מיקמו את הבמבוקים ועליהם הוסיפו ענפים. את השולחנות גם עיטרו בלונים העשויים מגומי, מנופחים בהליום ובתוכם הוכנסו ענפי עלים. על כל צלחת של כל אורח הופיע תפריט מפורט ממותג גם הוא בסגנון יווני. בשעות הלילה המאוחרות החלה החתונה היוונית האמיתית - חגיגת שבירת הצלחות. על רחבת הריקודים הוקם אזור קטן מגודר (היה חשוב לדאוג שאנשים לא ייפצעו) שבו התרחש המנהג היווני המקובל.

חתונה אביתר (26)
עמדת שזירת פרחים טריים לאנרגיות טובות ולשמחה | צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (6)
צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (3)
צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (20)
צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (2)
עמדת האשטג לצילומי אינסטגרם | צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (22)
עמדת כתיבת ברכות | צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (16)
עמדת בקבוקים ממותגת | צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (15)
צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (28)
צמידי לד ממותגים וחכמים הנשלטים על ידי הדי ג'יי | צילום: שי פרנקו
חתונה אביתר (27)
הזוג המאושר | צילום: שי פרנקו
_OBJ

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק