ממש בקרוב זה יקרה - בגדי הקיץ יעלו למדפים מעלה והחורפיים הכבדים ירדו לקומה הראשונה. אלא שלא כל מעיל או צעיף שיוצא החוצה, חוזר בסופו של יום לתוך הארון ואם לא נערך בהתאם, כל הכבודה תיערם בכניסה לבית או תיזרק חלילה בכל פינה פנויה. לכן החלטנו לבדוק אילו מתלים יעזרו לכם להתגבר על העומס בהומור, במקוריות ובסטייל.

 יצירת אמנות: מתלה בהסוואה

מתלי ה-CAMOUFLAGE (הסוואה) עוצבו על ידי צמד האדריכלים הדני Busk+Hertzog, עבור המותג הדני FROST. את המתלים ניתן לתלות בשלושה מצבי מרחק מהקיר, מה שהופך אותם לקישוט תלת מימדי. המתלים מגיעים במגוון צבעים, הם עשויים מפלדה מוברשת ומלוטשת. מחיר: החל מ-399 שקלים, להשיג: דומיסיל.

אין תמונה
מתלה בהסוואה. דומיסיל
אין תמונה
יצירה מופשטת. דומיסיל

מוזיקלי: לתלות על הקלידים

אם תמיד רציתם בבית כלי נגינה, או שאתם פשוט חובבי מוזיקה מושבעים, המתלה הבא, שהופך את הקלידים לווי תלייה מקסימים, הוא בדיוק עבורכם. מחיר: 192 שקלים, להשיג: קארה דיזיין.

אין תמונה
תנו למעילים ללכת. קארה דיזיין

 איזה טיפוס: דמויות על הקיר

דמויות שמבצעות טיפוס מאומץ על הקיר ישאו את המעילים והתיקים שלכם כל הדרך למעלה. מחיר: 99 שקלים, להשיג: רשת סוהו.

אין תמונה
בלי מאמץ. סוהו

משחק של אמון: מעמד מעילים עכשווי

מתלה המעילים המשובב בעיצובו של Yannis Ghikas שזכה לא בכדי לשם "משחק של אמון", מחבר בין שלושה אובייקטים שצורתם Y, השעונים זה על זה, ויוצרים יחדיו מעמד לתלייה. המתלה עשוי עץ מלא ומוצע בגימור טבעי או בסיומות צבועות בלבן, אדום, צהוב ירוק ושחור תוך שילוב פרקטי והומוריסטי גם יחד. מחיר: להשיג: מילאנו בדינג.

אין תמונה
משלושה יוצא אחד. מילאנו בדינג

צילום: alessandro bon

אליפות: תלוי בשחקנים 

קיר האלופים הוא מתלה שמעוצב בהשראת הכדורגל. השחקנים משולחן הכדורגל יוצאים מהמגרש כדי לקשט את הבית וגם לעזור לסדר ולארגן. כל שחקן עשוי מיציקת ברזל ובר מפלדת אל חלד. מחיר: 295 דולר, להשיג: villagesoccershop.

villagesoccershopמתלים, נעליים
אלופים על הקיר. villagesoccershop | צילום: villagesoccershop
villagesoccershopמתלים, כדורגל
הקבוצה האדומה. villagesoccershop | צילום: villagesoccershop

 בלי כביסה: מתלה אטבים

"HANG PEG" הוא שמו של מתלה בגדים בהשראת אטב הכביסה המוכר לכולנו. המעצבים הילי לזרוב ורועי קדרנל מסטודיו Other:Wise, יצרו מתלה בגדים בעל ויזואליות מרתקת של אטב כביסה, בקנה מידה של אדם ממוצע. המתלה עשוי משלושה לוחות פח בחיתוך לייזר. הקולב מוצע בגוונים "חלוד אותנטי", "אדום חצוף" ו"לבן עשיר". מחיר: החל מ-3,980 שקלים, להשיג: Other:Wise.

אין תמונה
לתלות על האטב. Other:Wise

 מלח הארץ: הקקטוס הכחול

המתלה הקונבנציונלי קיבל שדרוג מעניין כאשר הפך לקקטוס צבעוני ומעוצב שישמור על המעילים ושאר סירבולים בסטייל. מחיר: 912 שקלים, להשיג: קארה דיזיין.

מתלים, קארה דיזיין כחול, צילום פיטר יורגן
הצבע משדרג. קארה דיזיין | צילום: פיטר יורגן

קר, מתחמם: גוש קרח תלוי 

המתלה הבא ישתלב בכל חלל. הוא מעוצב כמו גוש קרח צלול, עליו תוכלו לתלות את המעילים להפשרה. מחיר: 119 שקלים, להשיג: רשת סוהו.

אין תמונה
קר בבית. סוהו

 כל תו זרוע: מתלה צלילים

המתלה הבא עוצב גם הוא בהשראת עולם המוסיקה - כאשר התווים הפכו להיות זרועות ניידות לתליית חפצים ובגדים. מחיר: 3,200 שקלים, להשיג: פיטרו.

אין תמונה
עולם המוסיקה. פיטרו

 קן למעיל: ציפורים מהתקרה

ציפורים מעופפות שתלויות מהתקרה הן לגמרי לא הדרך הרגילה לתלות את המעילים בכניסה לבית ולכן הן ומבטיחות להפיח את השממה בכל מסדרון או מבואה משעממת. הן עשויות מעץ ונתלות בעזרת כבל מתכת על התקרה. ניתן להזמין במגוון צבעים. מחיר: 43.90 דולר, להשיג: THE FANCY.

www.thefancy.comמתלים, ציפורים
ציפורים נודדות. thefancy | צילום: www.thefancy.com

 גם לאחסן: מתלה מדף

המתלה הבא מאפשר לכם על הדרך להשתמש בו כמדף. הוא עשוי מתכת ואידיאלי לתלייה בכניסה לבית - לתליית מעילים, כובעים, תיקים, מפתחות ועוד, ולאחסון דברי דואר. מחיר: 75 שקלים, להשיג: לוק.

www.look.co.ilמתלים, צהוב
מפתח למעלה, מעיל למטה look. | צילום: www.look.co.il

 נגיעה של: תוספת צבעונית 

קולב צבעוני ומלא שמחת חיים לחדרי ילדים, או אפילו כתוספת עליזה לחלל הכניסה. הקולב המפתיע עשוי ממתכת ומצופה פוליאתילן. מחיר: 2,996 שקלים, להשיג: טולמנ'ס.

אין תמונה
צבעוני זה הכי. טולמנ'ס

תפור על הקיר: מתלה כפתורים

מתלה מכופתר שיראה כאילו והוא תפור על הקיר וגם יתלה את המעילים הכבדים. מחיר: 489 שקלים, להשיג: קארה דיזיין.

מתלים, קארה דיזיין כפתורים, צילום פיטר יורגן
תפרו לכם מתלה. קארה דיזיין | צילום: פיטר יורגן

ציר הזמן: מתלה מסתובב 

מתלה "AMBRIGIO" של המעצב האיטלקי ROBERTO PROVATO עשוי מלפדה צבועה בלבן ומסתובב על צירו. מחיר: 1,280 שקלים, להשיג: CATTELANITALIA במתחם דיזיין סנטר.

אין תמונה
סיבוב מלא. cattelanitalia

 מלמעלה עד למטה: מתלה כפול

בצידו העליון הוא אטב, עליו תוכלו לתלות את דברי הדואר, תמונות ודברים שאתם לא רוצים לשכוח בצאתכם מהבית. בחלקו התחתון הוא מתלה לכל דבר. מחיר: 16 דולר לשלישייה, להשיג: AMAZON.

מתלים אטב MAZON
מקום למכתב ולכל השאר. amazon | צילום: amazon.com

חונים בבית: מתלי האופניים הכי סטייליסטים
כך מכינים מתלים מצינורות ביוב