חג הפסח מתקרב בצעדי ענק ואין זמן טוב יותר להתחיל לתכנן איך יראה שולחן החג שלכם. אם אתם רוצים לחדש ולהפתיע את האורחים, הגעתם למקום הנכון- חברת "שקל בית מותגים" משיקה אולם תצוגה חדש בעיצוב ותכנון ייחודי של סטודיו 180, כחלק ממהלך מיתוג חדש של החברה לשנת 2019. אירוע ההשקה לאולם התצוגה יערך בשיתוף השקת העונה השנייה של התכנית "מתכון מנצח: גרסת הבלוגרים" ויקחו בו חלק הבלוגרים המובילים בקולינריה המבשלים בתכנית: רחלי קרוט, עוז תלם, רותם ליברזון, יונית צוקרמן ועוד.

באירוע החגיגי תפגשו לראשונה את קולקציית WORD של המותג CORELLE מבית קורנינג, אשר תגיע לישראל במיוחד עבור חג הפסח במהדורה מוגבלת. בנוסף, תוכלו להתרשם מהעיצובים המרהיבים המכונים "קירות השראה" באולם התצוגה המחודש, להכיר את כל הטרנדים העכשווים לעיצובי שולחן האירוח ולקחת חלק בסדנת שזירת פרחים טרנדית ואביבית במיוחד.

חברת "שקל בית מותגים" היא החברה היבואנית של המותג האיכותי קורל מבית קורנינג ומותגי פרימיום נוספים למטבח ולבית: PEUGEOT, Swiss Diamond, NUDE, סימפלהיומן, סלווינלי ועוד.

האירוע יערך ביום שלישי, 26/2/2019 במתחם הבורסה ברחוב הבונים 2, רמת גן. גם אתם רוצים להיות שם? ספרו לנו למה מגיע דווקא לכם ואולי תזכו בהזמנה זוגית.