אמנם מזג האוויר מוזר במיוחד ונע בין חום תופת לבין גשמים פתאומיים, אבל כבר אפשר להתכונן לקיץ עם המכשיר האולטימטיבי לפריסת אבטיח, קשית שלא תזהם את הסביבה, תוספת קטנה למזלג שתאפשר ללקק את כל הגלידה, וגם פיג'מה בהדפס של חברכם הטוב ואופניים מעוצבים. 

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

היפים והמהירים: אופניים חשמליים

מעצב תעשייתי, איש מוזיקה והייטקיסט הקימו חברו להקמת אלקטריק קונספטס - חברת אופניים יוצאת דופן שמדגישה לא רק את חוויית הרכיבה אלא גם את העיצוב היפה. אפשר למצוא אצלם אופניים חשמליים, אופניים מתקפלים וגם אופני וינטג' שהם משפצים ליצירת דגמים יפהפיים וחד פעמיים.

A post shared by EC (@ectlv) on

A post shared by EC (@ectlv) on

A post shared by EC (@ectlv) on

המרענן רשמי: פורס אבטיח

מחיר: 65 שקל, להשיג: כאן

בתנועה אחת חלקה עם הסכין הזה תוכלו לחתוך פרוסה מושלמת של אבטיח ולהגיש לאורחים, עם מינימום לכלוך ובלגן. הקיץ נראה עכשיו הרבה פחות מתיש.

A post shared by GadgetsCuina (@gadgetscuina) on

 ללקק את הצלחת: מרית למזלג

מחיר: מ-21 שקל, להשיג: כאן

העובדה שליקוק הצלחת נחשב למעשה לא מנומס בעליל מצערת אותנו מאוד. הפתרון: ה- forktula – אביזר סיליקון קטן ויעיל המתלבש על המזלג ומשמש כמרית. כך תוכלו לאסוף כל טיפה מהרוטב הטעים או מציפוי השוקולד של העוגה ואף אחד לא יוכל להאשים אתכם בנימוסים גרועים.

A post shared by Forktula (@forktula) on

A post shared by Forktula (@forktula) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

חברו הטוב של האדם: פיג'מה מודפסת

מחיר: 652 שקל לפיג'מה, 130 שקל למטפחת כיס, להשיג: כאן

אם יש לכם חיית מחמד אהובה והשערות שהיא מפזרת עליכם לא מספיקות, זה המוצר בשבילכם: בחברת Patricia’s Couture ידפיסו את פרצופה של חיית המחמד על פריט טקסטיל – מטפחת, צעיף, כרית, פיג'מה או כפתן.

A post shared by @patricias_couture on

A post shared by @patricias_couture on

A post shared by @patricias_couture on

במדור הקודם:  הכוס שקיבלה 88 אלף לייקים

לכל מדורי החמישייה

הסביבה תודה לכם: קשית שתייה רב פעמית

מחיר: מ-73 שקל, להשיג: כאן

בשנה האחרונה עלתה מאוד המודעות לנזק הסביבתי שגורמות קשיות הפלסטיק – מוצר שעושים בו שימוש קצר ולא חיוני ואז זורקים אותו והוא אינו מתכלה. כאן נכנסים לתמונה אמא כהן ומיילס פפר, שעיצבו קשית רב פעמית מתקפלת. הקשית מגיעה עם קייס צבעוני המתחבר לתיק או למחזיק המפתחות ואפשר לנקות אותה בקלות.

קשית רב פעמית (צילום: FinalStraw)
צילום: FinalStraw

כהן ופפר העלו את קמפיין מימון המון לקיקסטארטר עם גיוס של 12,500 דולר. תוך יום הם גייסו 200 אחוז ועד היום הם גייסו כמעט מיליון דולר.