אנחנו נורא רוצים להיות מתוחכמים וייחודיים, אבל בסוף אנחנו מוצאים את עצמנו מתמוגגים מחדי קרן ופילי קטיפה ורק רוצים להתנדנד על עץ, לנוח על הדשא ולשמוע מה חדש אצל הבסטי. 

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

גידלתי לבד: כיסא דשא

מחיר: מ-480 שקל, להשיג: כאן

לשבת על הדשא זה כיף אמיתי עד שמרגישים שהגב חייב משענת וגם בישבן לא ממש נוח. קולקטיב האמנים והמעצבים Nucleo מטורינו הגה פתרון מושלם: Terra! – כיסא או ספה עשויים מדשא שתוכלו לבנות ולגדל בעצמכם. הבסיס לכיסא עשוי לוחות קרטון, שאותם יש להרכיב בהתאם להוראות. מציבים את הכיסא במקום הרצוי, ממלאים את המסגרת באדמה, ומפזרים את הזרעים (המגיעים יחד עם לוחות הקרטון בחבילה שטוחה). עכשיו רק צריך להקפיד על השקיה ואתם יכולים לשבת בנוחות על הדשא.

כיסא דשא (צילום: http://nucleo.to)
צילום: http://nucleo.to

A post shared by Studio Nucleo (@studionucleo) on

A post shared by The geometric side of life (@nucleoto) on

88 אלף לא טועים: כוס חד קרן

מחיר: 500 שקל, להשיג: כאן

העולם לא ממצה את טרנד חדי הקרן. כוס קרמיקה מעוטרת בקרן זכתה ל-88 אלף לייקים בפייסבוק של אתר המכירות etsy. את הכוס עושה בעבודת יד נעמי סינגר מניו יורק, היא צבועה בסגול-לילך והידית והקרן מצופות בזהב 22 קארט.

כוס חד קרן (צילום: ModernMud)
צילום: ModernMud

A post shared by Naomi Singer Ceramics (@modernmud_ceramics) on

במדור הקודם: לא ידענו שכל כך קל להשיג ריבועים בבטן

לכל מדורי החמישייה

נשמור על קשר: מנורות חברות

מחיר: 270 שקל ליחידה, להשיג: כאן

להיות רחוק ממישהו שאוהבים יכול להיות קשה במיוחד אז הנה שיטה חמודה לשמור על קשר: שתי מנורות "לונג דיסטנס" המחוברות זו לזו כך שכשנוגעים במנורה אחת גם השנייה נדלקת באותו צבע, ולא משנה כמה הן רחוקות זו מזו. כדי לחבר את המנורות (אפשר לחבר גם יותר משתי מנורות), יש ליצור חשבון באתר הייעודי, לרשום את המנורה באמצעות המספר הסידורי ולחבר אותה לוייפיי בבית. בשלב זה אפשר להתחיל לתקשר, והמתקדמים יכולים אפילו לנסות קוד מורס.

A post shared by Emily Morganstein (@emilymorganstein) on

 

A post shared by Laura Labanieh (@1lauramae) on

 

A post shared by Rachel (@morningglorywellness) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

תרימו רגליים: הדום קטיפה

מחיר: 312 שקל, להשיג: כאן

הדום בצורת פיל מרופד בקטיפה? קנינו. רגלי הפיל עשויות עץ לִבנה, גובהו 40 ס"מ ואפשר לבחור בריפוד בצבע ורוד, תכלת או חום-אפור. תוספת מלאת חיים לכל חדר. אפשר גם לשבת עליו ואפילו להשתמש בו כשולחן קטן.

הדום פיל תכלת (צילום: overstock.com)
צילום: overstock.com
הדום פיל (צילום: overstock.com)
צילום: overstock.com

ערסל משודרג: אוהל תלוי

מחיר: 3,943 שקל, להשיג: כאן

מה עדיף – לישון על קרקע קשה ואבנים או בערסל מתנדנד מעדנות? אם בחרתם בתשובה השנייה, אולי תשקלו לקנות לקראת הטיול הבא בחיק הטבע את ה- Sky-Pod- אוהל שאפשר לתלות. קוטר האוהל הוא 2.10 מטרים וגובהו מגיע ל-2.75 מטרים ושני אנשים יכולים לישון בו בנוחות. הוא יכול לשאת משקל של עד 250 ק"ג.

 

מכיוון שמשקל המסגרת בלבד הוא 10.6 ק"ג והכיסוי שוקל עוד 5.25 ק"ג, הוא לא אידיאלי למטיילים שסוחבים את הציוד על הגב אלא מתאים למסעות ברכב או לתלייה בחצר.