יחידת הדיור היקרה ביותר העומדת כיום למכירה בניו יורק היא פנטהאוז ששטחו יותר מ-900 מ"ר ובעליו מבקשים תמורתו 85 מיליון דולר, כך מדווח האתר observer.com. הפנטהאוז, שנמצא בבניין Atelier ומשקיף על נהר ההדסון, כולל שמונה חדרי שינה ושמונה חדרי רחצה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

85 מיליון דולר הוא סכום לא מבוטל, אבל לטענת האתר מדובר דווקא בדוגמה להאטה בשוק הנדל"ן בניו יורק. רק לפני שלוש שנים נמכר פנטהאוז בבניין One57 בעיר ב-100.5 מיליון דולר. כעת, לא רק שהמחיר המבוקש נמוך יותר, בעל הפנטהאוז דניאל נידיץ' אף מציע חבילת הטבות: יאכטה בשווי מיליון דולר (בתוספת דמי עגינה ששולמו לחמש שנים), שתי מכוניות רולס רויס (אחת עם גג נפתח), מכונית למבורגיני, שתי ארוחות שבועיות במשך שנה במסעדתו הידועה של השף דניאל בולו, שני מינויים שנתיים למקומות ליד המגרש במשחקים של קבוצת הכדורסל הברוקלין נטס (225 אלף דולר), בית בהמפטונס לעונת קיץ אחת (350 אלף דולר), משרת אישי לשנה ושף וכן שני מקומות בטיסה לחלל של חברת וירג'ין גלקטיק (250 אלף דולר).

A post shared by Lamborghini (@lamborghini) on

A post shared by Rolls-Royce Motor Cars (@rollsroycemedia) on

נידיץ' בן ה-39 הוא גם מנהל הבניין והבעלים של חברת הנדל"ן River 2 River Realty. ל"ניו יורק פוסט" אמר נידיץ' שהוא רוצה להציע לאנשים מחוץ לעיר הזדמנות להשיג את "אורח החיים ונקודת של המבט של תושב ניו יורק... אני מציע למישהו זר דרך לקפוץ ישר פנימה". לגבי התוספות אמר נידיץ': "אני לא הולך לגור ברחוב. יש לי בית נוסף בהמפטונס, יש לי עוד מכוניות. אני לא מוכר דברים שאני לא מעוניין בהם. אלה כולם דברים שחשבתי שיצרו חבילה נחמדה".

A post shared by Brooklyn Nets (@brooklynnets) on

A post shared by Virgin Galactic (@virgingalactic) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

מומחי נדל"ן שעמם דיבר "הניו יורק פוסט" היו ספקניים לגבי האטרקטיביות של החבילה המוצעת. למעשה הפנטהאוז הוא 13 יחידות דיור נפרדות ובהן דיירים על בסיס חודשי. חבילת ההטבות שמציע נידיץ' אמנם כוללת 2 מיליון דולר לשיפוצים, אבל מומחים מעריכים כי הסכום לא יספיק לאיחוד כל היחידות, ויש מי שמאשימים את נידיץ' בהטעיית הקונים.

הפנטהאוז עומד למכירה כבר חמש שנים ומומחי נדל"ן טוענים שנידיץ' מציע את ההטבות במקום להוריד את המחיר. הטבות כמו מכוניות או יאכטה, אמרו, אטרקטיביות במקומות עם שטחים גדולים, כמו לוס אנג'לס. "בניו יורק אנשים חייבים לשאול: איפה אני אחנה את המכונית?", אמר אחד מהם.