אנחנו מעריכים אנשים שפותרים בעיות, בעיקר כאלה שחשבנו שאי אפשר לפתור כמו רכבות בגרבונים, מחסור במקום אחסון וסבונים חלקלקים. ושני בונוסים: קייס לטלפון שיחזיר אתכם לניינטיז וכיסא מתעתע. 

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

מינוס ומינוס שווה פלוס: כיסא "מחליק"

יציבות היא תכונה בסיסית הנדרשת מכיסא, אבל הכיסא מדגם Slip ("החלקה") שעוצב בסטודיו UVA הפורטוגלי מבהיר שיש הבדל בין "יציב" לבין "נראה יציב".  הכיסא כולל מושב שיש החתוך באלכסון ומסגרת עץ לא סימטרית.  שני האלמנטים הלא מאוזנים יוצרים כיסא יציב לחלוטין. הכיסאות מיוצרים בעבודת יד במהדורה ממוספרת והמחיר יימסר למתעניינים.

A post shared by UVA (@uva_design) on

 

A post shared by UVA (@uva_design) on

  

מלך הכיתה: קייס לטלפון

מחיר: 87 שקל, להשיג: כאן

אם גדלתם בניינטיז, כנראה שיחקתם בגיים בוי או שנורא רציתם גיים בוי, קונסולת המשחקים הפופולרית של נינטנדו. מאז רכשנו מכשירים משוכללים בהרבה ועדיין אנחנו חשים נוסטלגיה למכשיר האפור עם הטטריס. לטובת כל מי שמתגעגע לאותם ימים לואו-טקיים, פותח כיסוי עם שבב שיהפוך את חלקו האחורי של האייפון שלכם לצעצוע רטרו ויזניק את הפופופלריות שלכם בחצר בית הספר, כלומר במטבח של המשרד.

A post shared by Wanle Cases (@wanlecases) on

  

 

A post shared by Wanle Cases (@wanlecases) on

  

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

גרבוני על: גרבונים סופר עמידים

מחיר: 346 שקל, להשיג: כאן

קתרין הומאות' כל כך מאמינה בגרבונים העמידים שפותחו בסטארט אפ שהקימה, Sheerly Genius, שהיא מוכנה להתנדנד עליהם. בנוסף, החברה העמידה את הגרבונים, העשויים מסיבים החזקים פי עשרה מפלדה, במבחן של התחככות בוולקרו, ציפורניים, טבעת יהלום וגור כלבים בן שלושה חודשים. למרות שהפריט יקר למדי, עד כה הצליחה החברה לגייס כמעט פי שבעה מסכום היעד.

A post shared by Sheerly Genius Sheers (@sheerlygenius) on

 

במדור הקודם: מכונת כביסה שצריך למלא רק פעם בחודש

לכל מדורי החמישייה

החצי המלא של הצנצנת

מחיר: 52 שקל, להשיג: כאן

המטבח שלנו מלא בצנצנות חצי ריקות (או חצי מלאות) שתופסות המון מקום יקר. ובכן, הנה הפתרון: 1/2 Smart Storage System היא צנצנת המורכבת מחלקים גליליים המושחלים זה בזה כך שניתן להגדיל או להקטין אותה. הקטנת הצנצנת גם גורמת להוצאת האוויר כדי לשמור על התכולה טרייה לאורך זמן.

 

A post shared by Team Botto (@ag.bottodesign) on

  

בלי סכנת החלקה: סבון מעוצב

מחיר: 80 שקל, להשיג: כאן

במשך שנים סבון מוצק מעוצב בצורה ריבועית או עגלגלה, ואף אחד לא טרח לעצור ולשאול אם אלו הצורות היעילות ביותר. עד הגיעו המעצבים של חברת Tetra והבינו שדווקא בצורות האלה הסבון מחליק בקלות מהיד. לכן הם החליטו לעצב סבונים בצורת שוברי גלים. בזכות הצורה יש לסבון שטח פנים רחב אבל קל להחזיק אותו גם כשהוא רטוב.

 

A post shared by TETRA SOAP (@tetrasoap) on

  

 

A post shared by TETRA SOAP (@tetrasoap) on

  

 

A post shared by TETRA SOAP (@tetrasoap) on

הצבע האפור-בטון של הסבון טרנדי במיוחד, והיצרנים מבטיחים שגם אחרי שימוש רב, כשהסבון הולך ומצטמק, הוא שומר על צורתו הייחודית.