אתם מאוד רוצים להתקלח ביחד אבל מעדיפים להשתכשך במים בלי להתפשר על הטמפרטורה? עכשיו זה אפשרי, בזכות אמבט היין ויאנג, שעוצב כדי לחולל מהפכה של ממש בהרגלי הרחצה שלנו. עוד בחמישייה: מטרייה מפתיעה לכבוד ימי הגשם, פלמנקו שאוהב מסיבות וקאפקייק עם מגע של קסם.

ראש חסה: מטרייה מקורית

מחפשים מטרייה מגניבה שתעלה בכם חיוך בימי החורף האפורים? המטרייה הבאה נקראת Vegetabrella, ועוצבה על ידי הסטודיו לעיצוב היפני, h concept. מעצבי הסטודיו הפכו את המטרייה הסטנדרטית לראש חסה מעוצב ומשעשע. אל תתבלבלו, היא עושה את העבודה כרגיל ומגנה מהגשם, רק שכשתקפלו אותה היא תראה כמו ראש חסה ירוק ורענן. מחיר: 60 דולר, להשיג:  whiterabbitexpress.

 חמישייה 18.11, מטריית חסה
שימו את מטריית החסה לייבוש | צילום: www.h-concept.jp
חמישייה 18.11, מטרייה
היא נראית ממש טרייה | צילום: www.h-concept.jp

 לו ולה: אמבט יין יאנג

אתם אוהבים את האמבטיה שלכם חמה ומוקצפת, בעוד החצי השני שלכם מעדיף אותה פושרת ובלי להצטופף באי נוחות. חברת העיצוב הגרמנית Trautwein, עיצבה במיוחד עבור אלו שרוצים להתרחץ ביחד אבל להישאר לחוד, את אמבטיית "Yin Yang". כך תוכלו ליהנות מזמן איכות זוגי. העיצוב הייחודי מחלק את שטח האמבט לשני חלקים שווים שמודגשים בתאורה פנימית בצבעים ורוד וכחול. כל אמבט יכול לשלוט בעוצמה של זרמי המסז' ובעצמת הקול של הרמקולים המובנים. החברה הגרמנית טוענת שהעיצוב הייחודי עתיד לשנות את הרגלי הרחצה שלנו. כרגע ניתן לרכוש את האמבט השובב תמורת כ-55 אלף דולר. פרטים באתר החברה.

חמישייה 18.11, אמבטיה
יש על מה לדבר. אמבט יין יאנג | צילום: Trautwein

גם וגם: אותיות מדף

מצד אחד, הקיר הריק זקוק לתוספת אמנותית ומקורית, מצד שני אתם רוצים גם ספרייה או לפחות שטח להצגת ספרים או אוספים? קבלו את השילוב המושלם: אותיות קרטון דקורטיביות שמשמשות כמדף לספרים. מחיר: 50 דולר לאות, להשיג: THE FANCY.

חמישייה 18.11, שלט ספרייה
כל אות מדף וביחד ספרייה | צילום: www.fancy.com

חיית מסיבות: בקבוק פלמינגו

כל מה שהמסיבה שלכם צריכה זה פלמינגו שתיינית. הציפור הכי בליינית נקראת BEER BONG, והיא תשמח להצטרף לכל מסיבה. פשוט הכניסו את בקבוק הבירה בצד אחד, הפכו את הציפור הוורדרדה והתחילו לשתות. מחיר: 14 דולר, להשיג: URBANOUTFITTERS.

חמישייה 18.11, פלמינגו זוג
כך הבירה יותר טעימה | צילום: www.urbanoutfitters.com
חמישייה 18.11, פלמינגו
חיית המסיבות הוורודה | צילום: www.urbanoutfitters.com

 איזה קסם: תבנית כובע

ליום ההולדת בהשראת קוסמים, או סתם כדי לשמח, הכינו קאפקייקים מעוצבים בקלי קלות: פשוט השתמשו  בתבניות סיליקון בצורת כובע והצמידו בסוף האפייה והקישוט את צמד האוזניים שישמשו כמזלגות קטנים. מחיר: 13.99 פאונד, להשיג: mzube.

חמישייה 18.11, כובע שפן
יש לו שתי אוזניים והוא ממש מתוק | צילום: www.mzube.co.uk
חמישייה 18.11, כובע מזלג
ועכשיו האוזניים הופכות למזלג | צילום: www.mzube.co.uk

במדור הקודם: השידה המכילה והפרחים לארנבת
כל הכתבות במדור "החמישייה"