כבר חם לכם? יופי, החמישייה הבאה תעשה לכם חשק לארגן מסיבת קיץ צוננת ומרעננת במיוחד. הבירה תישאר קרירה ממש כמו בשלוק הראשון אחרי שיצאה מהמקרר, הבילוי בבריכה יכלול הקיץ גם בר מפנק צף ואפילו את הנשנושים האורחים יוכלו לסחוב בקלות למרפסת. ואם כל זה לא מספיק אז גם הזמנו למסיבה אורח אהוב מהילדות.

לשחות אל הברמן

רוצים להעביר את הקיץ כמה שיותר בתוך המים? נפחו את הבר והכיסאות המתנפחים הצפים, מקמו את השתייה והפיצוחים והם ישוטו על פני המים. אתם והאורחים לא תצטרכו להטריד את עצמכם ביציאה מהמים בשביל כוס לימונדה קרה. מחיר: 44.15 דולר, להשיג: Amazon.

חמישייה 20.5, אבזרי בריכה (צילום: www.amazon.com)
לא צריך לצאת מהמים בשביל כוס לימונדה | צילום: www.amazon.com

טובות השתיים

הכלי הבא הוא גם קערה וגם צלחת שאפשר לחבר בצורה פשוטה ולאפשר לסועד להחזיק אותן בעזרת ידית. הסט המתחבר יכול לשמש את האורחים במסיבה או בקבלת הפנים ככלי הגשה וגם לנשנוש מול הטלוויזיה. מחיר: 20 דולר, להשיג: Kick Start.

חמישייה 20.5, צלחת פלוס (צילום: www.kickstarter.com)
גם וגם. קערה וצלחת לנשנוש מהיר | צילום: www.kickstarter.com
חמישייה 20.5, צלחת אישה (צילום: www.kickstarter.com)
האורחים שלה מרוצים אז גם היא מרוצה | צילום: www.kickstarter.com

הטיפה הקרה

אין כמו לגימה מכוס בירה קרה ביום קיץ לוהט, הצרה המוכרת היא שתוך כמה דקות הבירה מתחממת והשלוק הצונן הופך מהביל ולא מזמין. ההמצאה הבאה תדאג שהבירה של האורחים תישאר צוננת וקרה, משהשלוק הראשון ועד לאחרון. איך זה עובד? הכניסו לבקבוק את המקל המקרר, שהוא בעצם מסגרת נירוסטה שבתוכה ג'ל קירור שקופא, ותיהנו מבירה קרה עד שלא תישאר טיפה. מחיר: 29.95 דולר לזוג, להשיג: Corkcicle החל מחודש יוני.

חמישייה 20.5, בירה (צילום: www.geekalerts.com)
בירה קרה גם בקיץ, אנחנו מסודרים | צילום: www.geekalerts.com

על הרצפה

אין מסיבה בלי מוזיקה טובה, ובשביל זה צריך נקודות חשמל. מפצלי חשמל הם אמנם המצאה מבורכת, אבל המראה שמתקבל לא תמיד משתלב עם צבע הרצפה או הדק. מפצלי העץ הבאים, שמגיעים במספר גוונים להתאמה מושלמת, ישתלבו באופן טבעי עם רצפת העץ בגינה או במרפסת. מחיר: 15.99 דולר, להשיג: Amazon.

חמישייה 20.5, מנורות עץ (צילום: www.amazon.com )
אלוהים בפרטים הקטנים - מפצלי חשמל שיתאימו לרצפת העץ | צילום: www.amazon.com

מסמר הערב

החוצן שנכנס ללב של כולנו לפני שלושה עשורים יכול לעשות הקיץ קאמבק אל מסיבת שנות השמונים, ולהפוך למסמר הערב. ET החביב זכה לשכפול מושלם ומושקע בגובה של כ-95 ס"מ. מיוצר במהדורה מוגבלת. מחיר: 249 דולר להשיג: Entertainmentearth

חמישייה 20.5, איטי (צילום: www.entertainmentearth.com)
פייר, התגעגענו | צילום: www.entertainmentearth.com

במדור הקודם: מדבקה למזוודה שרק בשבילה שווה לנסוע לחו"ל
לכל המדורים בחמישייה