ווירפול מכונת כביסה
הסוד לשמירה על צבע הבגדים: בטמפרטורת המים
אם נודה על האמת, רובינו לא אוהבים לכבס, הרי הכביסות לא נגמרות לעולם. אנחנו מכבסים כי אנחנו אוהבים ללבוש בגד נקי שמשאיר אחרינו שובל של ריח נעים. אם נודה באמת נוספת, לכולנו יש לפחות פריט לבוש אחד שהולך אׅתנו שנים או יותר נכון שאנחנו הולכים אׅתו שנים ולא רוצים להיפרד ממנו. אם אתם רוצים לשמור על הבגדים שלכם לאורך זמן, כדאי שתכירו את מכונת הכביסה החדשה של ווירלפול.
רוצים לזכות במכונת הכביסה החדשה של ווירפול? תתחילו לשחק!

6TH SENSE COLOURS – תכנית ייחודית לווירלפול, לכביסה צבעונית ב-c  ̊15 בלבד. הניקוי בטמפרטורה נמוכה במיוחד, קרי, במים קרים, מבטיח הגנה מושלמת על הבגד, מונע מהצבעים לדהות וגם חוסך עד 50% בצריכת החשמל. התוצאה היא ניקיון מושלם במינימום אנרגיה וכמובן בגדים שילוו אתכם שנים ארוכות. כל זאת מתאפשר הודות לשילוב בין 3 תכנית שונות וייחודיות לווירלפול: 6TH SENSE COLOURS, טכנולוגיית החוש השישי וטכנולוגיית ה- Wave Motion.

החוש השישי: טכנולוגיה בלעדית לווירלפול

טכנולוגיית החוש השישי מזהה את סוג הכביסה וכמות הכביסה ומתאימה לכך את כמות המים, הזמן, האנרגיה ואת תכנית הכביסה המתאימה ביותר. בנוסף לכך, מומחי החברה בדקו ומצאו כי הצרכן לעיתים קרובות אינו מפריד את הכביסה על פי סוג הבד, אלא על פי הצבעים. על כן פיתחו בווירלפול תכניות כביסה המותאמות לצבעי הבגד בנוסף לתכניות האוניברסליות, לשימוש פשוט יותר. מכונת הכביסה חסכונית במיוחד ומשתמשת באמצעים המינימליים מבחינת אנרגיה ומים להשגת תוצאות אופטימליות.

טכנולוגיית ה- Wave Motion

ווירלפול מציגה מערכת חדשה לשטיפה ברסס להשגת תוצאות שטיפה מצוינות ולחיסכון של עד 20% בשימוש במים. המערכת החכמה מרססת מים בלחץ גבוה לתוך התוף בשני שלבים נפרדים. במהלך השלב הראשון התוף מסתובב במהירות גבוהה, הכביסה נדחפת לצדדים והמים חודרים לסיבים ושוטפים את מרבית חומרי הכביסה. בשלב השני המכונה מאיטה את מהירות התוף כדי לערבב שוב את הכביסה ולרסס עליה את המים הנקיים בצורה יעילה. באמצעות חזרה על התהליך 4 פעמים, מושגת הסרה מושלמת של כל משקעי חומרי הכביסה ותוצאות מושלמות.

לסיכום, אם אתם רוצים לשמור על הבגדים שלכם, כדאי שתתקדמו למכונת הכביסה המהפכנית של ווירלפול, עם התכנית החדשנית והראשונה שמאפשרת לכם לכבס בטמפרטורה נמוכה שלc  ̊15 וליהנות מתוצאות מושלמות כמו ב- c  ̊40.

רוצים לזכות במכונת הכביסה החדשה של ווירפול? תתחילו לשחק!

מכונת כביסה ווירפול (תמונת AVI: mako)
רוצים לזכות במכונת כביסה במתנה? שחקו עכשיו | תמונת AVI: mako