ווירפול מכונת כביסה
לכבס ב-15 מעלות, לקבל תוצאה כמו ב-40 מעלות. ווירלפול

במשחק הטריוויה של ווירלפול השתתפו לא פחות מ-11,470 שחקנים בכ-54,323 משחקים. 15 הגולשים שצברו את מירב הנקודות וזכו במכונת כביסה חדשנית מתנת חברת ווירלפול הם: עדנה קרלמן, אופיר בוכריס, אנה טקץ, חגית כליפה, ציפי קריגר, פרץ מירי, מיה ברודי, קטיה זלשצ'נקו, ענבל בן ברוך, ציפי פישהוף, דודו שחר, מופק עוטמן, אביבה כהן, מאיר ברדוגו, ישראל אפרתי. ברכות.

"לפני כחודשיים השקנו בישראל את מכונות הכביסה החדשניות של ווירלפול", מספרת אורה לוסטיג-הגדיש, מנהלת השיווק של חטיבת הסחר באלקטרה, ייבואנית ווירלפול בישראל. "במכונות יש מגוון תוכנות מיוחדות, אולם המתקדמת ביותר ואולי המעניינת מכולן, היא תוכנית הכביסה ב-15 מעלות, הנותנת תוצאות כביסה כמו ב-40 מעלות. היתרונות ברורים: חיסכון בחשמל, היות שלא צריך לחמם מים לטמפרטורה של 40 מעלות, וחשוב לא פחות – מניעת בלאי של הבגד.

"חיפשנו דרך מיוחדת ושונה לתקשר את הנושא הזה ובחרנו ב"טריווית ה-15" – הסתבר לנו שהמספר 15 תופס חלק חשוב בחיינו ושמחנו להוסיף לו גם דרך תחום החשמל. אנו מקווים כי נהניתם מהמשחק, מהשאלות ומהרעיון בכלל ונשמח להמשיך ולהציג לכם חידושים של ווירלפול כל העת".

מכונת כביסה ווירפול (תמונת AVI: mako)
יש לנו 15 זוכים במכונה של ווירלפול | תמונת AVI: mako