המכונה המהפכנית טובה לכולם: גם לקפדנים שמחלקים את הכביסות שלהם לאלף ערימות שונות, כמו צבעוני, לבן, תינוקות, כביסה עדינה ועוד, גם לאלה שסתם יש להם המון כביסה, וישמחו לייעל את זמנם כפליים, וגם לאלה שחייבים לכבס מיד משהו קטן, ולא רוצים להפעיל בשביל זה מכונה גדולה.

ב-TWINWash האלגנטית והחדשנית של LG ניתן לכבס בו זמנית או בנפרד. בתוף העליון, הגדול יותר בין השניים, נכנסים 12 ק״ג של כביסה, והוא כולל גם, איך לא, מייבש (שיכול לייבש עד 8 קילו). בתוף התחתון נכנסים 2 ק״ג, והוא מאפשר לכם לכבס גם רק מעט כביסה, או פריטים כמו בגדי ספורט, לבנים ובגדי תינוקות בחסכנות ויעילות. מכונת הכביסה הזאת מושלמת למשפחות, בהן לכל אחד צרכים משלו וצריך לא מעט יצירתיות על מנת להיענות לכל האתגרים גם יחד.

מכונת כביסה (צילום: LG ELECTRONICS)
ניתן לכבס בו זמנית או בנפרד | צילום: LG ELECTRONICS

משמח לגלות כי מעצבי ה-TWINWash חשבו על הפרטים הקטנים ביותר, וגם על קהל לקוחות צעיר במיוחד - המכונה מותאמת לבגדי תינוקות הסובלים מאלרגיה, ומכילה קיטור מובנה המשמיד עד 99.99 אחוזים מהאלרגנים בשעת הכביסה. עוד תוספת פרקטית וחביבה: פיצ׳ר בשם Pause & Add מאפשר לנו לא לגנוח בתסכול כשנגלה ששכחנו פריט חשוב מחוץ למכונה, אלא פשוט להוסיף אותו לאחר תחילת פעולתה.

לפרטים נוספים על TWINWash, מכונת הכביסה שתייעל את הכביסה בבית, לחצו כאן >>

המכונה גם שקטה בזכות צמד מנועי אינוורטר מיוחדים המבטיחים עמידות, יציבות וחיסכון גדול באנרגיה. התופים החכמים שלה מסתובבים בלא פחות משש תנועות שונות, על פי התוכנית בה משתמשים, מייצרים תנועה אופטימלית ומשפרים את ביצועי הכביסה. התנועות השונות גם שומרות על הבדים העדינים ומתקיפות בעוצמה גדולה יותר את הכתמים הקשים. במכונה אפשרות לשקילה מהק"ג הראשון, דבר המייצר חסכון בחשמל ובמים.

מכונת כביסה (צילום: LG ELECTRONICS)
מחוברת ל-wifi, כבר אמרנו? | צילום: LG ELECTRONICS

כאילו שלא היתה חדשנית מספיק, המכונה המיוחדת הזאת מחוברת גם ל-wifi הביתי, ובעזרת יכולת זו מתאפשרת שליטה והפעלה מרחוק, כמו גם הורדת תוכניות חדשות ועדכונים למכונה. LG TWINWash מציעה גם אבחון עצמי חכם המונע תקלות, המצטרף ליתר מעלותיה המרכזיות: צמצום זמן הכביסה בחצי, התאמה אישית לצרכי בני הבית (המייצרת פחות חיכוכים וריבים), בגדים ששומרים על צבעם ולא מכתימים, אפשרות להפריד את בגדי התינוקות או בגדי האימון וכיבוסם במכונה הקטנה, תוכנית זריזה של חצי שעה, וכל זה באותו המקום שתופסת מכונת כביסה אחת סטנדרטית.

המומחים חוזרים ומבהירים שמדובר בחידוש בינלאומי שישנה לעד את תפיסת הכביסה המוכרת לכולנו, ושבעתיד כולנו נצטרף ליעילות. ואנחנו אומרים - למה לחכות?