כשאנחנו נכנסים לחדר רחצה ורואים מגבות מקופלות יפה, אנחנו ישר מרגישים שאנחנו בספא או במלון בוטיק מפנק. קיפול בצורת ברבורים נראה לנו מוגזם מדי, אבל מתברר שיש שיטה פשוטה שבסופה המגבות נראות מהודרות במיוחד והיא גם חוסכת מקום בארון. גילינו אותה בסרטון טיטוק של מילה האוסטרלית, אם לשניים, שכבר מצאנו אצלה שיטות לניקוי המיקרוגל ולהברקת כיורי הנירוסטה. לסרטון של השיטה של מילה לקיפול מגבות יש כבר יותר מ-2.1 מיליון צפיות.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> אימפריה: הבית המשגע של חן אמסלם ומאור זגורי

>> ניסינו 4 שיטות לניקוי תבנית אפייה, ויש לנו מנצחת

@mama_mila_

Bring the spa home to you ‍♀️ ##HomeDecor ##tipsandtricks ##bathroomcheck ##stylinghack ##cleanhome ##organisehacks ##bathroomdecor ##myhomestyle

♬ Champagne n pools - stfujake

מילה מניחה את המגבת על משטח חלק ומקפלת משולש לרוחב המגבת, בקצה אחד, בערך בשליש העליון של המגבת. את שני השלישים האחרים היא מקפלת לאורך. היא הופכת את המגבת ומגלגלת אותה לאורך ואז מכניסה את קצה המשולש פנימה. התוצאה היא גליל מסודר שלא יתפרק במהלך האחסון.

@mama_mila_

Say goodbye to stiff, crusty towels ##selfcare ##selfcaretips ##hometips ##mumsoftiktok ##tiktokwellness ##learnontiktok ##springcleaning ##bathroomcheck

♬ American Boy - Live Acoustic - VersaEmerge

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

ואיך לכבס את המגבות? מילה ממליצה לכבס בחום של 60-40 מעלות צלזיוס עם נוזל כביסה וחצי כוס חומץ לבן במקום מרכך כביסה. בסיום הכביסה, נערו את המגבות ותלו אותן לייבוש עד שהן כמעט יבשות. בשלב זה הכניסו אותן למייבש הכביסה לכמה דקות לייבוש סופי, כדי שיהיו רכות וסופגות יותר.