אנחנו משקיעים לא מעט כסף בנעליים שלנו והרבה פעמים מספיקה הליכה קצרה כדי שייראו בלויות ועייפות. במיוחד קשה לשמור על המראה החדש והרענן של נעלי ספורט ונעלי זמש. מה עושים? נעזרים בחוכמת ההמון. הנה שני טיפים מעולים לחידוש הנעליים האהובות שלכם.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

האמצעי: מייבש שיער

משתמש ברדיט פרסם תמונות מרשימות של של הסניקרס שלו אחרי שחידש אותן בעזרת מייבש שיער. המשתמש, PARTYxDIRTYDAN, החליק במייבש את הקמטים בסולייה העשויה Phylon, חומר מוקצף וגמיש שניתן לחמם ולעצב אותו.  

Tried using a blow dryer on my Acronym Prestos after seeing the post about un-creasing NMD blocks. Worked great!

המשתמש הסביר שיש לכוון את מייבש השיער לחום גבוה לחמם את הנקודות המקומטות בסולייה באמצעות מייבש השיער החם ולהתמקד כדקה בכל נקודה. סובבו את האזור שאתם מחממים כדי לא להמס את הדבק וחזרו על התהליך אם צריך. שימו לב: אל תיגעו באזור שחומם כי אתם עלולים להשאיר עליו סימנים. הגולשים האחרים הגיבו בהתלהבות ואחד כתב: "רעיון ששווה מיליון". גולש אחר הבהיר את התהליך: "כדי שהשיטה תעבוד טוב, תצטרכו לעשות את זה 5-3 פעמים בכל נקודה. תזיזו את מייבש השיער קצת קדימה ואחורה כדי לא לחמם יותר מדי נקודה אחת".

האמצעי: מסיר איפור

גם נעלים מזמש (עור הפוך) לא ידענו איך לנקות עד שנתקלנו בטיפ הזה: "תכשיר לניקוי הפנים הסיר את כל הכתמים מנעלי הזמש שלי", כתבה בטוויטר הגולשת קיירה או'האגן, בציוץ שזכה ליותר מ-36 אלף לייקים ו-11 אלף תגובות.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

או'האגן סיפרה שהיא השתמשה בצמר גפן טבול במים מיסלריים (נוזל לניקוי הפנים והסרת איפור) של גרנייה ושהיא ניסתה את השיטה בהצלחה גם על נעלי ספורט עשויות מזמש. אחד המגיבים העלה תמונה של סניקרס שניקה כך:

 

מכירים שיטות נוספות לניקוי נעליים? ספרו לנו