יכול להיות שזו השיטה הכי פשוטה וקלה ששמענו עליה לניקוי כיורי נירוסטה ורשתות תנור מכתמים, לכלוך ושומן. החומרים הדרושים: חמש טבליות מדיח כלים ונייר כסף. אמא מאוסטרליה, ציירת במקצועה, סיפרה בפייסבוק שהחליטה לנסות את השיטה אחרי שנמאס לה להשקיע שעתיים מדי חודש בקרצוף שאריות הצבע מהכיור, כך נכתב באתר ה"דיילי מייל".

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

היא אטמה את הכיור בפקק, עטפה אותו בנייר כסף, מילאה אותו עד האמצע במים חמים והוסיפה חמש טבליות למדיח. אחרי חמש שעות היא רוקנה את המים הוסיפה קרצוף קל ו"הכיור נראה כמו חדש".

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

גולשים אחרים סיפרו שהם משתמשים בשיטה כדי לנקות כל חלק בתנור שאפשר לפרק, כמו רשתות, דלתות וידיות וגם תבניות. הגולשים ממליצים לעטוף כל חלק בנייר כסף ולהשרות בגיגית או אמבטיה מלאה במים חמים (אם החלק צף במים, מומלץ להניח עליו משקולת כלשהי). על החלק העטוף מניחים טבלייה של סבון למדיח ומשאירים לפחות שעתיים. מסירים את הנייר, מנגבים וזהו.

גולשת אחרת סיפרה שהוסיפה גם אבקת סודה לשתייה והשרתה את חלקי התנור – כולל דלת הזכוכית – 3.5 שעות. "התנור מעולם לא היה נקי כל כך", היא כתבה. אחרים כתבו שבמקום טבליות למדיח אפשר להשתמש בנוזל כביסה או בנוזל לניקוי גריל.