אנחנו לא יודעים באיזה דבק משתמשים למדבקות הברקוד, כך שכמעט בלתי אפשרי להוריד מדבקה כזו בלי להשאיר על הפריט החדש שאריות דביקות ואולי חלק מהציפורן. אבל בסרטון טיקטוק שצבר 5.6 מיליון צפיות ו-1.4 מיליון תגובות ב-10 ימים הציגה הגולשת לקסי באיירס את השיטה הפשוטה והיעילה שלמדה מאמה להסרת המדבקות. "איך לא ידעתי את זה?!", היא כתבה בטקסט הנלווה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> כן, זה בארץ: אחרי 3 שנים בתאילנד בנו וילה מטריפה בגליל העליון 

>> האם בני זוג יכולים להשתמש באותה מגבת? התשובה מפתיעה

בסרטון מספרת מאיירס שהיא קנתה כוסות לשתייה קרה והתכוונה לשים אותן במדיח לניקוי, אבל גילתה כמובן שבתחתית של כל כוס יש מדבקת ברקוד. "תפסיקו לקלף אותן", היא אומרת, ואז מציגה את השיטה: היא לוקחת חתיכת נייר דבק ומדביקה אותה כך שחלקה על המדבקה וחלק מחוץ לכוס. היא מסבירה צריך לשפשף את נייר הדבק כדי לוודא שהוא נצמד היטב למדבקה. אז היא מקלפת את נייר הדבק – ומסירה איתו את המדבקה. פשוט וקל.

@lexie_byers

HOW DID I NOT KNOW ABOUT THIS?! Did anyone else know?? ##lifehack ##lifehacks ##mindblown ##lifehackvideo ##tiktoklifehack ##lifetips ##tiktoklifehacks

♬ original sound - lexie byers

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

"כמה שעות שבזבזתי במלחמה עם הדברים האלה", כתב אחד המגיבים, ואחרת כתבה: "הפה שלי עדיין פעור". עם זאת, כמה מגיבים ציינו שהשיטה תעבוד רק כשמדובר במדבקות מבריקות, עם ציפוי פלסטי, ולא כשמדובר במדבקות נייר. אנחנו, בכל מקרה, מתכוונים לנסות.