הדבר הכי שנוא על כל מי שבבעלותו חשבון מייל זה לקבל מכתב שרשרת. תוכן המכתבים האלה משתנה: לפעמים אלה אמרות רוחניות, לפעמים פנייה נרגשת לתרומה, אבל בסוף תמיד יבואו תחינה או איום לפיהם אם תעזו לעצור את השרשרת גורלכם יהיה רע ומר. ובכן, סוג חדש של מכתב שרשרת התגלה במייל – והפלא ופלא – מדובר באחד המסמכים המועילים והסימפטיים ביותר, ולא פלא שאנשים לא מפסיקים להעביר אותו אחד לשני. מדובר בסדרת רעיונות מקוריים וחמודים לבית, כולם פשוטים ליישום, פלוס תמונות יפות שיקלו על הביצוע. המסמך מסתובב בכל העולם, ואחד המשתמשים שקיבל אותו ורצה לחלוק, אבל לא לסתום לאנשים את תיבות הדואר, החליט להעלות את התוכן לבלוג שלו. קבלו כמה רעיונות מקוריים מתוכו:

כל סט מצעים בתוך ציפית אחת

אין תמונה
גם מסודר יותר וגם לא תשברו את הראש כשתחפשו סט תואם

כדי שלא תצטרכו לצאת במסע חיפושים שמבלגן את כל ארון המצעים בכל פעם שתרצו למצוא ציפית שתואמת לסדין, קפלו את המצעים ותחבו אותם בתוך אחת הציפיות. הארון יקבל מראה מסודר יותר, ותחסכו לכם כאב ראש מיותר בהמשך.

השקיות נכנסות למיכל מגבונים

אין תמונה
במקום סתם לתחוב את כל השקיות מתחת לכיור

לאחסון אסתטי יותר של שקיות פלסטיק, שלרוב יושבות בתוך שקית ומכערות את המטבח, דחסו אותן לתוך מיכל ריק של מגבונים לחים.

איך תמצאו עגילים שאבדו?

אין תמונה
האוצרות שתמצאו מתחת לספה אולי יפתיעו גם אתכם

כדי למצוא פריטים קטנים שאיבדתם, השחילו גרב ניילון על פתח שואב האבק ושאבו להנאתכם טבעות, שקלים סוררים ושאר אוצרות שהתגלגלו בין כריות הספה או מתחת למיטה.

כל הבובות על סקוטש

אין תמונה
אחלה אלמנט דקורטיבי לחדר הילדים

בעזרת פס רץ אחד של ולקרו (המכונה גם סקוטש), אותו תדביקו לאורך קיר חדר הילדים, תוכלו לאחסן את כל הבובות הקטנות והרכות שתמיד הולכות לאיבוד בצורה פשוטה, מבלי לבנות להן מדף מיוחד, וגם ליצור אלמנט דקורטיבי נחמד בחדר.

אגוז מלך נגד שריטות

אין תמונה
בטוח יש לכם רהיט ישן שישמח להכיר את הפתרון הזה

שפשוף של אגוז מלך קלוף מעל שריטות ברהיטי העץ הישנים שלכם יסווה את הפגמים ויחזיר להם מראה אחיד.

גומייה סביב התפוח

אין תמונה
נא ליישם מחר בשקיות האוכל של הילדים

כדי שהתפוח החתוך שנתתם לילד לארוחת העשר לא ישחיר, החזירו את החתיכות לצורה המקורית של התפוח ואז כרכו גומייה הדוקה סביבו. כך יישאר טרי ואטרקטיבי יותר.

טלק נגד חול ים

אין תמונה
להדפיס ולשמור עד הקיץ הקרוב

בפעם הבאה שאתם הולכים לים, ארזו איתכם גם טלק. מסתבר שהאבקה הלבנה היא אלופה בהסרת חול מהגוף ותחסוך לכם ולילד הרבה גירודים ואי נעימות.

איך מקפלים סדין עם גומי?

אין תמונה
די לעצבים: כך מקפלים סדין שלב אחר שלב

קיפול סדין עם גומי הוא דבר מרגיז לכל הדעות. משימה די אבודה מראש עבור מי שסדר ואחידות בארון המצעים חשובים לו. בעזרת מדריך התמונות הבא יוכלו הקפדנים לנשום לרווחה ולהשיג סוף כל סוף תוצאה מניחת דעת.

המלחמה בסיכות האבודות

אין תמונה
עוד יידבקו לקיר בשמחה: פינצטה ומספרים לציפורניים

לא ברור לכן איך אתן קונות סיכות שיער בחבילות של חמישים, ואחרי חודש אין סיכה אחת לרפואה בכל הבית? הפתרון הנחמד הזה עשוי לשפר את המצב: תלו רצועה מגנטית על הקיר, ועליה הניחו את הסיכות. כשאתן מתכוונות להוריד סיכה, לכם או לילדה, החזירו אותה למגנט.

תרסיסי הניקוי עושים מתח

אין תמונה
התרסיסים מפנים מקום לאקונומיקה

אם אתם רוצים לגרום לתכשירי הניקוי שלכם לעבוד יותר קשה, בנו להם מוט מתח בתוך הארון, עליו תוכלו לתלות בנוחות את כל בקבוקי התרסיס למיניהם. כך תוכלו לשלוף אותם בצורה נוחה יותר ותחסכו לעצמכם גם קצת מקום.

קוביות אלוורה קפואות

אין תמונה
אתם כל כך תודו לנו כשתצטרכו את זה

אם אתם רוצים להיות מוכנים באמת לכוויות ולהרגיע עור שנצרב בשמש, הקפיאו במגש של קרח קוביות מאלוורה. ברגע האמת לא יהיה דבר יותר מרפא ומרגיע מזה.

קופסאות ביצים לאחסון קישוטים

אין תמונה
אחרי שהילדים יסיימו לשחק עם הסביבונים תזכרו מה לעשות איתם

על מנת לאחסן את כל הקישוטים מסוכות, הסביבונים מחנוכה ושאר פריטים שמוציאים רק פעם בשנה, אפשר להשתמש בקרטוני ביצים ריקים, ולנצל את הגומחות הקטנות שבהם להפרדה וסידור.

תבנית מאפינס לכלי היצירה

אין תמונה
הצמידו מגנט לתחתית הכוס ומתחת לתבנית

כדי ליצור עמדת יצירה יפה ומסודרת לילדים תוכלו להשתמש בתבנית ישנה לאפיית מאפינס. הניחו בחורים כוסות פלסטיק, בתחתיתן מגנטים שיצמידו את הכוס לתבנית ויימנעו התהפכות, ובכל כוס אחסנו צבעים מסוג שונה ושאר חומרי יצירה.

>> אהבתם? שתפו את החברים שלכם בפייסבוק

מכירים רעיונות נוספים? טקבקו לנו

>> עשו זאת בעצמכם: נר שהוא גם חנוכייה