קיפול חולצות הוא בדרך כלל לא פעולה שמלהיבה את הגולשים, לפחות לא מאז שמארי קונדו חשפה את השיטה שלה לביצוע המשימה. אבל סרטון של קיפול החולצות של הקומיקאי האוסטרלי כריסטיאן הול הצליח לגרוף כמעט 10 מיליון צפיות ומאות אלפי לייקים. קונדו אמנם הצליחה לשכנע אותנו שיש קשר בין סדר בבית לתחושת אושר, אבל ההתלהבות שמפגין הול מקיפול החולצות עולה אפילו על זו של גורו הסדר היפנית.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> בדירה המעלפת של שי שי מיקה והחבר מאור ויצמן

>> תתעדכנו: כך ייראה הבית שלכם ב-2020

הול, בניגוד לקונדו, לא הגה שיטת קיפול חדשה, אלא פרסם בטוויטר סרטון שבו הוא משתמש בלוח לקיפול בגדים שאפשר לקנות בחנויות לכלי בית וברשת בכמה עשרות שקלים, אבל ההתלהבות שלו מהתהליך סוחפת. "מעולם לא נהניתי ככה", אומר הול בסרטון, ומדגים את התהליך שבסופו מתקבלת חולצה מקופלת למופת המצטרפת לערימת החולצות המקופלות.

"אני לא יודעת מה גרוע יותר – כמה שאתה נהנה מזה או כמה שאני רוצה כזה כדי שאוכל ליהנות גם", כתבה אחת המגיבות. "אני רוצה לוח לקיפול חולצות מאז שראיתי את שלדון משתמש בו בסדרה 'המפץ הגדול'! אני מבינה את ההתלהבות של הבחור הזה", כתבה מגיבה אחרת. "אתה מקבל עמלות? אני מקווה שכן, כי כרגע מכרת אחד", הוסיף אחר.

 

via GIPHY

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

קונדו, למי ששכח, מאמינה באחסון אנכי ולא בערימות. לצורך כך יש להניח את החולצה על משטח ישר, לקפל צד אחד כלפי פנים (עד לקו הצווארון בצד הנגדי) ולקפל את השרוול ולקפל את הצד השני מעליו. בהמשך מקפלים את החולצה לשניים ומשאירים רווח קטן למטה, מקפלים פעם נוספת ומעמידים את החולצה במגירת החולצות (תאמינו לנו, ההסבר יותר מסובך מהביצוע). 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Katrina ~ KonMari Consultant (@spark_joy_london) on