לא נעים לדבר סרה בבני המשפחה, אבל לפעמים אין מנוס. כמו לדבר בגנות הפירורים שהדייסון משאיר אחריו על השטיח. כן, דייסון הוא בן משפחה (או ג'ימי, או כל שואב אחר שחולק איתכם קורת גג). ובכן כעת מתברר שייתכן שאתם פשוט שואבים לא נכון.

עכשיו תגידו, מה יכול להיות לא נכון, למען השם? ובכן סרטון חדש בטיק-טוק מגלה כי שילוב "שאיבה אטית" יוביל לתוצאות הרבה יותר טובות. אף אחד לא נהנה לנקות, ולכן באופן אינסטינקטיבי אנו דוחפים ומושכים את השואב במהירות מעל הרצפה, הפרקט או השטיחים כדי לסיים עם זה כמה שיותר מהר. אבל התנועות המהירות והחדות לא מאפשרות לשואב לשאוב את הלכלוך הטמון בעומק השטיח או בין המרצפות.

תינוק על שטיח (צילום: Shutterstock)
בעומק השטיח מסתתר הרבה לכלוך | צילום: Shutterstock

>> לכל הכתבות בערוץ living 

כפי שמדגים ה-TikTok של @thedirtyapartment, שאיבת אבק אטית, ממש בקצב חלזוני, אולי לא טבעית לנו ומצריכה קצת סבלנות, אבל מספקת למכשיר את הזמן שהוא צריך כדי לעשות את העבודה שלו כמו שצריך ולאסוף יותר לכלוך ובסופו של דבר חוסכת לכם זמן - ממלאת את הפילטר בצורה מספקת ביותר.

@thedirtyapartment I don’t wanna hear about how dirty my carpets were. This was 1 week of not vacuuming! #dirtyfloors #vacuum #cleantok #cleaningtiktok #fyp ♬ Sunny Day - Ted Fresco
 

>> וזה מה שכדאי לעשות כדי שהדייסון יעבוד כמו חדש

לעומת טיפים ויראליים אחרים שסובבים סביב שואב האבק המפורסם ביותר, שלעתים קרובות מזיקים למכשיר או הורסים אותו לחלוטין (להתקין ראש מגב במקום ראש מברשת רגיל, זוכרים?), הטיפ הזה בטוח לשימוש ומומלץ ביותר. קדימה, ניקיונות פסח לפניכם. 

>> כולם עושים אותן: הטעויות שהורסות לכם את הבית