ברור שחשבונות האינסטגרם של הסלבס יציגו בתים נקיים ומסודרים היטב. יש להם צוות שדואג לזה, וחוץ מזה – גם באינסטגרם שלנו לא רואים את ערימות הכביסה. בשביל זה המציאו את חיתוך התמונות. אבל יש סלבס שהתמונות שלהם מציגות לא סתם סדר אלא משטר מוקפד של הפרדת צבעים, סידור לפי גובה ומזווה מתוקתק.

עוד בערוץ עיצוב הבית

גווינת פאלטרו נעזרת במומחים

גווינת פאלטרו היא אמנם גורו לייף סטייל עם אתר מצליח, אבל גם היא יודעת שלפעמים כדאי לפנות למומחים. המומחיות חביבות הסלבס מחברת The Home Edit סידרו לה מטבח מדוגם, כולל תוויות, סלסלות ובקבוקי שתייה (נטולת סוכר, כמובן) ממוינים.

A post shared by THE HOME EDIT ® (@thehomeedit) on

הפרויקט המשותף הבא של החברה והשחקנית זוכת האוסקר היה חדר המשחקים של הילדים. שם דאגו להפרדה בין חפצים המיועדים לפעילויות (משמאל) לכאלה המיועדים לפנאי (מימין). המדפים מימין מסודרים לפי צבעים ויש המון סלסילות וקופסאות לשמירה על הסדר.

A post shared by THE HOME EDIT ® (@thehomeedit) on

הבקבוקים של קלואי קרדשיאן

לפני כשלוש שנים העולם גילה שבמקום לאכול עוגיות ישר מהאריזה כמו כולנו קלואי קרדשיאן מסדרת אותן בצנצנות בשכבות ממושמעות.

קלואי קרדשיאן מסדרת עוגיות
קלואי קרדשיאן מדגימה סידור עוגיות | צילום: צילום מסך מיוטיוב

כראוי לאלילת סדר, גם הבקבוקים של קלואי מאורגנים למופת.

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

היו מי שהתפעלו מהמותניים הצרים של קלואי בתמונה. אנחנו התרשמנו מהארון המאורגן לפי קטגוריות וצבעים. אגב, אחות קורטני קרדשיאן גילתה בריאיון ל"ווג" שגם היא מסדרת את הבגדים והנעליים לפי קטגוריות ובנוסף מקפידה להשתמש בקולבים זהים - בצבע קרם בארונות שלה ושל בתה, ובצבע שחור בארונות של הבנים. 

קלואי קרדשיאן
צילום: instagram

במטבח של ריס ויתרספון 

בריאיון ל"הרפרס בזאר" סיפרה ריס ויתרספון שהפעילות שהכי מרגיעה אותה היא סידור מדפי הספרים ומגירות הגרביים. כנראה שגם במטבח ויתרספון לא מחפפת והיא מקפידה להעביר את הקמח, הפסטה ושאר חומרי הגלם מהאריזות לצנצנות תואמות.

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

החטיפים של מינדי קילינג

גם השחקנית העסוקה מינדי קילינג שומרת על סדר מופתי במטבח, ובעיקר בקופסאות החטיפים.

A post shared by Mindy Kaling (@mindykaling) on