במשך שנים נכשלנו שוב ושוב בניסיון לקפל את סדיני הגומי, ובסוף דחסנו אותם לכדור מקומט ודחפנו לארון, עד שנתקלנו בסרטון פייסבוק עם שיטה זריזה ויעילה לקיפול הסדינים, ומאז ארון המצעים שלנו מסודר למופת. אבל עכשיו גילינו שיש חובבי סדר שלא מסתפקים בקיפול הסדין: הבלוגרית האוסטרלית שאנטל מילה מקפלת את כל הסט – סדין, ציפיות וסדין ללא גומי  – לחבילה מאורגנת.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> אנטי סקס? זו הסיבה למיטות הקרטון באולימפיאדה

>> מומחית מגלה: הטיפ להברקת המקלחון

מילה פורשת את הסדין על הרצפה כשצדו היפה כלי מטה. היא מכניסה את ידיה לפינות הסדין, ואז "מלבישה" עליהן את הפינות בצד הנגדי. היא מקפלת את הסדין לאורכו, משני הצדדים, ליצירת רצועה ארוכה, ואז מקפלת שוב ליצירת ריבוע. היא מקפלת את הציפיות ומניחה אותן על הסדין המקופל.

בשלב הבא מילה פורשת על הרצפה סדין ללא גומי (אפשר להשתמש בציפה, כמובן), ומקפלת את חלקו העליון כלפי מטה. היא מקפלת את הסדין לחצי ומניחה באמצע הקצה העליון את הסדין המקופל והציפיות. היא מקפלת את הסדין ללא הגומי על הסדין המקופל ליצירת ריבוע, ואז הופכת את החלק שקופל כלפי מטה כך שהחבילה המקופלת לא תוכל להתפרק. כמו תמיד בסרטוני קיפול – ההסבר יותר מסובך מהתהליך עצמו.

@mama_mila_

Save space in your linen closet with this simple fold ##foldinghack ##howtofold

♬ original sound - Sickickmusic

הסרטון צבר כבר יותר מ-66 אלף צפיות, ולדברי המילה, הקיפול חוסך מקום וגם מגן על המצעים מאבק. אפשרות אחרת להתמודד עם בעיית אחסון סדיני הגומי היא להסתפק בסט בסט אחד של מצעים לכל מיטה, כמו שעושה הזוג הזה ולדלג על השלב של הקיפול והאחסון בארון. פשוט.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

>> הירשמו לניוזלטר של living

איך לקפל מגבות כמו בספא

קרולינה מקאולי, בלוגרית ואם לשניים מאוסטרליה, מניחה את המגבת על משטח ישר, לרוחב המגבת היא מקפלת כלפי מטה את אחד הקצוות, ואז מקפלת זה כלפי זה את שני הקצוות לאורך. היא מגלגלת את המגבת המקופלת לאורך ואז הופכת את הכיס שנוצר ליצירת גליל מהודק. מקאולי משתמשת במגבות קטנות לניגוב ידיים, אבל כמובן שאפשר לקפל בשיטה זו גם מגבות גדולות.

@carolina.mccauley

How to store your towels like a pro #ettiquette #organizedhome #welldone #productivity

♬ Jenny (I Wanna Ruin Our Friendship) - Studio Killers