מייקל אאונק מטורונטו פרסם בפייסבוק פוסט עם הכיתוב המסקרן "איך לשלוח תמונות סקסיות לגברת שלך" - וזכה למאות אלפי לייקים ושיתופים. בתמונות הסלפי בפוסט מייקל צילם את עצמו עושה עבודות בית שונות כמו שטיפת כלים, טאטוא, שאיבת אבק, כביסה וניקוי השירותים. הפוסט המשעשע מזכיר את מה שכבר גילינו יש קשר בין ניקיון הבית לסקסיות: בסקר שנערך בארצות הברית אמרו 50 אחוז מהנשאלים שיש שיש סיכוי גבוה יותר לסקס עם הפרטנר שלהם אחרי שהוא או היא סיימו את מטלות הבית.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> אלו בתי הספר היפים בארץ. האם הילד שלכם לומד באחד מהם?

>> אמא'לה: בריכה שקופה בגובה 35 מטר

 

  

  

מייקל פרסם את הפוסט הפופולרי במרץ, אבל לאחרונה התראיין לאתר Bored Panda וסיפר שצילם את התמונות באחד הערבים כשבת זוגו, ליין מאורי, לא הייתה בבית. "הבית היה מבולגן וליין הייתה במקום שבו היא מתנדבת – מקלט לנשים נפגעות אלימות בבית. החלטתי לעשות ניקיון יסודי בבית שלנו – זה המינימום שאני יכול לעשות. חשבתי שיהיה מצחיק לפרסם את התמונות בפייסבוק", הוא סיפר.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

 

  

  

יותר מ-439 אלף גולשים נלהבים שיתפו את הפוסט, ואחת המגיבות כתבה: "יכול להיות שזה הדבר הכי לוהט שראיתי אונליין". עם זאת, אחד המגיבים העלה נקודה חשובה: "אני מבין שזאת בדיחה, אבל רק לשם הוויכוח. זה לא עוד ביטוי של הסטריאוטיפ שמקומן של נשים בבית והן נדלקות משואב אבק? לעומת זאת, גברים מרגישים שמגיע להם פרס על כך שהם עושים עבודות בית".