גם אם אתם המשקיענים הכי גדולים בכל מה שקשור במסיבות ואוהבים חידושים והמצאות, תודו שכל חגיגה מתחילה בבלונים והם הראשונים שמוזמנים לקשט את המסיבה. אבל אם חשבתם שהאופציות שעומדות לרשותכם מסתכמות בשרשרת בלונים מנופחים קשורים בחוט או תלויים אחד אחד, אתם פשוט טועים. מתברר שקצת אוויר ודמיון יכולים לשדרג כל בלון. תראו את הדוגמאות המגניבות האלו שמצאנו ברחבי הרשת.

קונפטי בתוך הבלון

כך תהפכו את הבלונים לחגיגיים במיוחד עבור מסיבת הסילבסטר או יום ההולדת המושקע: מכניסים אל תוך הבלון לפני הניפוח קונפטי צבעוני או זוהר, שיהפוך את הבלון לצבעוני ועליז במיוחד. טיפ: חשוב להשתמש בבלון שקוף או בהיר על מנת שיראו את הקונפטי בבירור. המלצה: בשעת השיא אפשר לפוצץ כמה בלונים, שיהפכו לגשם של קונפטי.

Balloons-ConfettiStepsבלונים, קולאז (צילום: brit.co/revealing-our-october-brit-kit)
להכניס קונפטי, לנפח ולפוצץ ברגע האמת | צילום: brit.co/revealing-our-october-brit-kit

עוגת בלון פורח

יום ההולדת של ילדיכם האהוב קרב ובא, ההתרגשות בשיאה ואתם מחפשים דרך מקורית לקשט את שולחן האוכל מבלי להסתבך? באתר larecetadelafelicidad שדרגו את העוגות האישיות לכדור פורח מקסים שמוסיף עניין לשולחן ומעניק לכל עוגה טוויסט מקורי. כל מה שצריך לעשות זה לקשור סרטים לתחתית העוגה ולהדביק אותם בעזרת סלוטייפ אל בלון הליום, ליצירת אשליה של כדור פורח וטעים במיוחד.

www.larecetadelafelicidadבלונים, מאפינס כפית (צילום: www.larecetadelafelicidad)
האורחים יעופו על המאפינס האלה | צילום: www.larecetadelafelicidad

חגיגת פירות

גם אם תשתמשו בבלונים הפשוטים, המסיבה הטרופית שלכם יכולה לגרוף הרבה מחמאות. באתר OH HAPPY יסבירו לכם איך בעזרת בלונים צבעוניים, סלוטייפ ובריסטול ירוק, תוכלו ליצור חגיגה שמחה ובריאה של פירות מכל הסוגים והמינים.

ohhappyday בלונים, פירות תלויים (צילום: ohhappyday)
אשכול ענבים או אננס מושקע | צילום: ohhappyday
ohhappyday בלונים, פירות (צילום: ohhappyday)
תולים את הפירות על החוט | צילום: ohhappyday

מכוס ובלון יוצא אגרטל

במקום להשקיע באגרטלים וצנצנות לקישוט האירוע שאתם עורכים, פשוט הוציאו את כוסות הזכוכית הרגילות שלכם והצטיידו בבלונים. באמצעות הלבשת הבלון על הכוס, יתקבל כלי מעניין שישמח כל שולחן. אפשר לבחור במניפת צבעונית עבור יום ההולדת של הקטנטנים או ללכת על שילוב צבעים סולידי יותר עבור מאורע בוגר יותר.

www.muyingeniosoבלונים, אגרטל פרח (צילום: www.muyingenioso)
מצפים את הכוס ומכניסים פרח | צילום: www.muyingenioso
www.muyingeniosoבלונים, אגרטל (צילום: www.muyingenioso)
אין סיכוי שהבלונים האלה יתפוצצו | צילום: www.muyingenioso

עושים פרצוף

הבלונים הבאים ידרשו מכם השקעה, אבל זה שווה את ההתרגשות והשמחה שתציף את ילדכם. הבולגרית  rindy mae הפכה את הבלונים לדמויות האהובות על ילדה, האנגרי בירדס. בעזרת הדפסה של פרצופי הציפורים הכועסות והדבקתם על הבלונים - הפכו הבלונים לדמויות האהובות שהגדירו את נושא החגיגה. טיפ: תוכלו כמובן לאמץ כל נושא או דמות שאהובים על ילדכם כמו: הדמויות ברחוב סומסום, ברבאבא ועוד.

httprindymae.blogspotבלונים, אנגרי בירד (צילום: httprindymae.blogspot)
אנגרי בירד כועס למסיבה שמחה | צילום: httprindymae.blogspot
httprindymae.blogspot בלונים, פרצוף (צילום: httprindymae.blogspot)
אתם תחליטו איזה פרצוף | צילום: httprindymae.blogspot

 הבלון השמח

הבלון הבא יכבוש אתכם בסערה: האמונה וחוסר הפחד של הבלוגרית DESIGN IMPROVISE, הולידו את הבלון הכי שמח שתתקלו בו. היילי, בעלת הבלוג ואם לשניים, החליטה לשדך פונפונים קטנטנים אל בלון מנופח בעזרת אקדח דבק חם. למרבה הפלא הניסוי צלח והבלון לא התפוצץ, אלא הפך לקקטוס צבעוני ומפונפן.

www.designimprovisedבלונים נקודות צבעוניות
מדביקים את הפונפונים בלי לפוצץ
www.designimprovised בלונים נקודות
שמחה וששון, יש לי בלון מנוקד

לחבר לתמונה ולצלם

חוגגים לאדם יקר שנים של עשייה, משפחה ואהבה - זו ההזדמנות לתת לבלונים המקשטים ערך מוסף ולהציג תמונות שמחות ומרגשות. באתר WEDDING CHICKS בחר זוג מאוהב לקשט את מסיבת האירוסין בבלונים שנושאים תמונות מחייהם המשותפים. הביצוע קל ופשוט לעשייה והתוצאה מושקעת, אישית ומרגשת.

www.weddingchicksבלונים, תמונות (צילום: www.weddingchicks בלונים)
בלונים עם תמונות למסיבת אירוסין | צילום: www.weddingchicks בלונים
www.weddingchicks בלונים, כלי עבודה (צילום: www.weddingchicks בלונים)
קל ופשוט להכנה. כלי עבודה | צילום: www.weddingchicks בלונים

 גלידה הכי טובה

למסיבת קיץ אמיתית מומלץ להפוך את הבלונים לגלידות מקסימות ומגרות. נראה לכם מסובך? תתפלאו כמה שזה קל ומהיר להכנה: גזרו בריסטול בצבע בז' או חום למשולשים בגודל הרצוי, נפחו הבלון וקשרו חוט. קפלו את המשולש לגביע, השחילו את חוט הבלון והדביקו את הגביע בסלוטייפ. טיפ: אפשר לקצר תהליכים ופשוט להצטייד בכובעי ליצן מוכנים.

www.pinterest בלונים, גלידה (צילום: www.pinterest)
למסיבת קיץ. בלוני גלידה | צילום: www.pinterest

 איזה סרט

BON BON BALLOON היא חנות בוטיק לבלונים שנמצאת בלונדון, כל פעלה הוא ליצור ולמכור בלונים מעוצבים לתפארת. כל בלון הוא ייחודי ומושקע עם סרט צבעוני ומשוגע. אולי לא תרכשו מהחנות המקסימה הזו בלונים מפאת המרחק והמחיר השערורייתי, אבל בהחלט אפשר לשאוב מהם השראה כיצד לשדרג את הבלון בעזרת סרט בד צבעוני. בחנויות הסידקית יש מגוון גדול של סרטים מכל הסוגים והבשורה המשמחת היא שניתן להשתמש בהם שוב ושוב.

bonbonballoons בלונים, קונפטי (צילום: bonbonballoons)
כל בלון הוא ייחודי ומושקע | צילום: bonbonballoons
bonbonballoons בלונים, קונפטי חוטים מחוברים (צילום: bonbonballoons)
עם סרט צבעוני משוגע | צילום: bonbonballoons

מחווה להוביט: סלון מ-2,600 בלונים
וגם: כל הדרכים לקשט מסיבת יום הולדת