העולם אולי סובל ממשבר נזילות חמור, אבל במונקו החגיגה נמשכת. בקרוב מאוד יעבור מיליארדר מאושר לפנטהאוז היקר בעולם. תמורת למעלה מ-250 מיליון דולר, הדיירים החדשים יוכלו לגלוש מהקומה השנייה של דירתם הישר אל תוך בריכת האינפיניטי שמשקיפה אל הים התיכון.

פנהאוז יקר, גב ספה (צילום: tour odeon)
נוף של 360 מעלות. צילום הדמיה | צילום: tour odeon
פנהאוז יקר, פינת אוכל (צילום: tour odeon)
חלונות לכל האורך. צילום הדמיה | צילום: tour odeon

חמש קומות של פנטהאוז

בימים אלו נבנה מגדל המגורים היוקרתי TOUR ODEON על חופיה של מונקו והוא עתיד להתאכלס בתחילת 2014. זהו גורד השחקים הראשון שהוקם מאז שנות ה-80 במדינה הזעירה. הוא עתיד להסתיים במהלך השנה הקרובה ולהפוך לכתובת הכי נחשקת בים התיכון. הבניין יתנוסס לגובה של כ-170 מטר ויכלול כ-49 קומות של מגורים סופר מפנקים. דיירי הבניין ייהנו מספא מפנק, מספר בריכות שחייה, מרכז עסקי, בוטיקים אקסקלוסיביים, שוער בכניסה ושירות חדרים מסביב לשעון, ממש כמו בבית מלון מפואר.

פנהאוז יקר, חדר שינה (צילום: tour odeon)
אחד משישה חדרי שינה. צילום הדמיה | צילום: tour odeon
פנהאוז יקר, אמבטיה (צילום: tour odeon)
חדר רחצה יוקרתי. צילום הדמיה | צילום: tour odeon
פנהאוז יקר, חלון (צילום: tour odeon)
פינת ישיבה פחות רשמית. צילום הדמיה | צילום: tour odeon

מעל 70 הדופלקסים המרהיבים שישכנו את עשירי העולם, יתנוסס הפנטהאוז היקר בעולם. הוא ישתרע על פני חמש קומות ויתפרס על שטח שגודלו כ-3,065 מ"ר. הוא מכיל שישה חדרי שינה, מגלשת מים שמתחילה במרפסת הקומה השנייה ותיקח אתכם ישר אל  תוך בריכת האינפיניטי. בעלי הדירה ייהנו מתצוגה חסרת תקדים של 360 מעלות מעל הים, דרך חלונות שמתחילים ברצפה ומסתיימים בתקרה וממרפסות פרטיות בכל קומה.

פנהאוז יקר, מרפסת (צילום: tour odeon)
מרפסות פרטיות בכל קומה. צילום הדמיה | צילום: tour odeon
פנהאוז יקר, מבנה חוץ (צילום: tour odeon)
49 קומות בבניין | צילום: tour odeon

על עיצוב החלל הופקד אלברטו פינטו, אחד ממעצבי הפנים המובילים באירופה. פינטו מבטיח ליצור חלל אלגנטי בעל נוחות מרבית, עם גימורים באיכות הכי גבוהה. המטבח וחדרי הרחצה יהיו מאובזרים במוצרים חדישים וכל מגרש המשחקים הזה יכלול אוטומציה ביתית, שזה אומר - לנהל את כל הבית תוך שליטה ובקרה מרחוק.

גם בתל אביב: פנטהאוז ב-200 מיליון שקלים