סרטון שפרסמה בטיקטוק הגולשת הייזל אן מאוסטרליה צבר כבר 1.7 מיליון צפיות ומאות תגובות של גולשים. בסרטון מוצג בית המצולם מתוך חלון מכונית נוסעת. כשהמכונית חולפת על פני הבית נראה כאילו הוא מסתובב לכיוון השני, כך שאפשר לראות את צדו. "האשליה האופטית שהבית המסתובב תמיד משגעת אותי", כתבה אן.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> דניאלה עשתה מהפך מטורף בחדר הרחצה ב-700 שקל

>> יפו: דירת הגן המושלמת של בעלי המסעדה

"המבנה" המצולם נמצא ליד שדה התעופה בנקסטאון בסידני שבאוסטרליה, והוא מכונה Camoufleur. זוהי יצירה של האמנית האוסטרלית רג'ינה וולטרס, ולפי האתר wseetonline.com מדובר ביצירה דו ממדית שבה השתמשה האמנית בחומר מהאנגר מטוסים מסווה משנות ה-40 של המאה הקודמת. היצירה ניצבת בפארק Mirambeena, והיא חלק מפרויקט הכולל שש יצירות העוסקות בהיסטוריה של האזור שהוצבו בפארק ב-2006.

@hazelannm

##opticalillusions

♬ drivers license - Olivia Rodrigo

לפי הכתוב בפוסט בעמוד האינסטגרם hiddensydney, ההשראה ליצירה היא קבוצה של אמנים, מהנדסים, מעצבים ומדענים שפעלו בזמן מלחמת העולם השנייה בשדה התעופה וערכו ניסויים בטכניקות הסוואה כדי להגן על שדה התעופה במקרה של התקפה. היצירה היא גם עיבוד לעבודתו של האמן רוי ליכטנשטיין, שיצר סדרה של בתים מצוירים הנראים תלת ממדיים. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by hiddensydney (@hiddensydney)

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by City of Canterbury Bankstown (@ourcbcity)

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by vee sage (@vee_sage)

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

"זה מגניב, אבל למה להציב משהו שמסיח את הדעת ושיודעים שנהגים יסתכלו עליו", כתב אחד הגולשים בתגובה לסרטון שפורסם בטיקטוק. "הייתי עושה תאונה כל פעם", כתב אחר.