לפני כמה שבועות ישבו אנחל די מריה, אשתו ג'ורג'לינה ובתו בת השנה מיה לאכול ארוחת ערב באחוזה המפוארת שלהם בפרסטבורי שבצ'שייר. היא העבירה לו את הלחמניות, הוא העביר לה את הסלט, ולפתע הם שמעו רעשים מוזרים מהפטיו. מתברר שכמה פורצים החליטו ששעת הפריים טיים היא הזדמנות מצוינת לפרוץ לבתיהם, וניפצו את הזגוגיות בבית באמצעות מוטות פיגומים.

בני הזוג המבוהלים מיהרו להזעיק את המשטרה, אם כי האזעקה היא ככל הנראה זו שהבריחה את הפורצים, אבל מאז, לפי הדיווחים, אשתו של די מריו פיתחה טראומה מהתקרית ולא מוכנה לחזור לאחוזה. השניים מתגוררים בסוויטה בחדר מלון עם אבטחה מסביב לשעון, ומתכננים לעבור דירה, שכן הבית מוצע כעת  למכירה תמורת 4.1 מיליון פאונד.

כוכב מנצ'סטר, חוץ
האחוזה המפוארת של אנג'ל דה מריה
כוכב מנצ'סטר, אחוזה
רק 4.1 מיליון פאונד

כוכב מנצ'סטר, בריכה חיצונית
בריכה חיצונית זוהרת

עוד באתר לעיצוב הבית:

אחוזה הייטקית מרהיבה

הבית מתואר על ידי סוכנות הנדל"ן  כ"אחוזה הייטקית מרהיבה באזור מטופח, שמכילה בריכת שחייה פנימית עם קירות מזכוכית שצופים אל הסלון והמסדרון, מה שהופך אותה למרכז הבית". כמו כן מכיל הבית מטבח מפואר, חדר משפחה, חדר קולנוע עם מסך ענק, חדר טלוויזיה לילדים, חדר משחקים לילדים, משרד, חדר כושר, חדר הלבשה, ג'קוזי, דירת שני חדרים נפרדת מעל המוסך, דלתות צרפתיות וגינה ענקית.

מחוז צ'שייר שבצפון מערב אנגליה, אגב, ידוע בתור אזור שבו מתגוררים לא מעט כדורגלנים מפורסמים, ורבים מהם חוו פריצות דומות בעשר השנים האחרונות. פיל ג'גיאלקה נשדד באיומי סכין בביתו, שני בתיו של פיטר קראוץ' נפרצו, אשתו ואמו של דיוויד פלטצ'ר הוחזקו בעבר באיומי סכין על ידי פורצים, וגם אשתו של אמיל הסקי הוחזקה אף היא באיומי סכין. רבים מהם, לפי הדיווחים, התקינו חדרי פאניקה בבתיהם בעקבות כך. לא עדיף פשוט לעבור מחוז? 

כוכב מנצ'סטר, ג'קוזי
יש גם ג'קוזי
כוכב מנצ'סטר, אח
אח בסלון. בפרסטבורי שבצ'שייר
כוכב מנצ'סטר, חלל ציבורי
האזעקה הבריחה את הפורצים
כוכב מנצ'סטר, אקווריום
אקווריום להנאתכם במסדרון
כוכב מנצ'סטר, מטבח
אחוזה הייטקית מרהיבה באזור מטופ
כוכב מנצ'סטר, סלון
אזור שבו מתגוררים לא מעט כדורגלנים מפורסמים
כוכב מנצ'סטר, חדר הורים
חדר ההורים. אבטחה מסביב לשעון
כוכב מנצ'סטר, חדר שינה
חדר שינה פלוס שטיח מקיר לקיר
כוכב מנצ'סטר, חדר כושר
חדר הכושר. איך אפשר בלי
כוכב מנצ'סטר, חדר רחצה
אמבטיה סופר מפנקת
כוכב מנצ'סטר, חדר ילדה
חדר הילדה
כוכב מנצ'סטר, בית למכירה
למכירה מרוב פחד
_OBJ

_OBJ