אפילו אם אתם לא זוכרים את ראיין, מריסה, סת', סאמר, סנדי והגבות שלו, ודאי הייתם מודעים לעובדה שהייתה פעם סדרה בשם "האו.סי", שהתרחשה במחוז אורנג' בקליפורניה ולמעשה קרויה על שמו. הדרמה שהזניקה את הקריירות של בן מקנזי, אדם ברודי ורייצ'ל בילסון שודרה בין השנים 2003 ל-2007, והלוקיישן המרכזי שלה היה בית מדהים על צוק שצופה אל האוקיינוס שבו התגוררה משפחת כהן, שאימצה נער משכונת מצוקה ונתנה לו להתגורר בביתן הבריכה. ובכן, כולנו יכולים כעת להתגורר בביתן הבריכה או בבית עצמו, שכן האחוזה שבה צולם חלק מהסדרה מוצעת כעת למכירה.

מדובר בבית בסגנון איטלקי שמשתרע על שטח ענק של כ-162 אלף מ"ר ובו 6 חדרי שינה, 6 וחצי חדרי אמבטיה, מטבח שף מאובזר, מרפסת בחדר השינה שמשקיפה אל החצר, חלונות בסגנון רוטונדה, חדר עבודה מרווח, חצר גדולה בריכת אינסוף ואח חיצונית. כמו כן תיהנו באחוזה מפרטיות מקסימלית, כיוון שהיא מוקפת בפארקים. חוץ מזה היא חדשה למדי, משנת 2002. מאז ועד היום, אגב, התגוררה בה רק משפחה אחת.

בית האו.סי, כניסה
קהילה על הים עם בתי ספר טובים | צילום: realtor
בית האו.סי, בריכה, 31
משקיפה על האוקיינוס | צילום: realtor

עוד באתר לעיצוב הבית:

לא עוזבים את מאליבו

אבל לא, זו לא משפחת כהן: האחוזה כלל לא ממוקמת במחוז אורנג', אלא במאליבו, שהיא בכלל שכונה באזור לוס אנג'לס, כמה וכמה קילומטרים משם. ובהוליווד כמו בהוליווד, מתברר שחוץ מהפיילוט, הסדרה עצמה צולמה באולפנים שנבנו בהשראת האחוזה, ורק הסצנות שהצריכו את הבריכה או צילומי חוץ התרחשו בבית עצמו. עם זאת, זה לא מונע משלל מעריצים להעמיד פנים כאילו הם מעוניינים בבית רק בשביל לגרום לסוכנות הנדל"ן לערוך להם סיור בו.

"היו לנו המון פניות מכל רחבי העולם ברגע שהבית פורסם בתקשורת", אומר הסוכן, "אבל אנחנו כבר מיומנים בלוודא מי באמת מתעניין בבית ומוכן לרכוש אותו". ככל הנראה יהיה זה מישהו שכבר מתגורר במאליבו, שכן לטענתו אנשים שגרים במאליבו לא באמת רוצים לעזוב אותה אלא רק לעבור בתוכה – "קהילה על הים עם בתי ספר טובים זה משהו שכולם נמשכים אליו".

אם אתם בכל זאת שוקלים, המחיר המבוקש הוא 6.25 מיליון דולר. האם הפופולריות של הבית בגלל הסדרה הקפיצה ואף שילשה את המחיר? הסוכן טוען שלא היתה לכך השפעה, ואלה פשוט המחירים בקליפורניה. אז לפחות בזה הסדרה דייקה, כי כנראה רק משפחות יהודיות עשירות יכולות להרשות לעצמן לגור שם.

בית האו סי, חוץ, 2
איפה ביתן הבריכה? | צילום: realtor
בית האו.סי, סלון,  5
כיפית מאז 2002 | צילום: realtor
בית האו.סי, מטבח, 4
המון פניות מכל רחבי העולם | צילום: realtor
_OBJ