חם. השמש יושבת לכם על הראש. הכפכפים שלכם מטפטפים על רצפת הטיילת, האוויר כמו פן ענקי. בדרך כלל, אין כמו הים של אילת לשטוף ממכם את כל הסחל'ה הזה בטבילה אחת מרעננת. אבל לא תמיד מתחשק כל המלח והחול הזה, לפעמים מתחשק מפלט אחר. עכשיו קיימת אפשרות קרירה נוספת, אם כי לבושה למשעי: בקצה הטיילת באילת, ממש מול הים, נפתח השנה סניף קריוקי חדש.

"המטרה הייתה לייצר קופסאות מוזיקליות ואקוסטיות ברמה הכי גבוהה שאנשים יוכלו לשיר ולבלות בהן, בלי להפריע אחד לשני", מספר מעצב הפנים ירון טל, שעיצב את ששת סניפי רשת פלאגאין ברחבי הארץ כולל את השלוחה החדשה שנפתחה לאחרונה במיאמי.

הסניף הדרומי המשתרע על פני 770 מ"ר של עיצוב רועש וצבעוני, נפתח מדי יום כבר בשעה ארבע אחרי הצהריים ומציע לאורחי המלונות ותושבי אילת אלטרנטיבה למופעי הבידור - להרים לעצמם מופע פאן משלהם. בכניסה מקדם את פני הבאים דלפק קבלה שנבנה מרמקולים שיצאו משימוש. "את הרמקולים אנחנו אוספים כבר שנים, והם הפכו למוטיב עיצובי קבוע בכל הסניפים", מספר טל. מהתקרה משתלשל גוף תאורה מרשים המורכב ממיקרופונים ונורות פחם, וגם ליושבי הבר מחכה הפתעה מוזיקלית. נשאיר לכם לגלות לבד.

פלאגאין אילת (צילום: יחסי ציבור)
יש לכם רמקול שיצא משימוש? | צילום: יחסי ציבור
פלאגאין אילת (צילום: יחסי ציבור)
בר רחב ומזמין בכניסה | צילום: יחסי ציבור
פלאגאין אילת (צילום: יחסי ציבור)
צילום: יחסי ציבור

קפסולות שירה

במקום 17 חדרי קריוקי בגדלים משתנים. "לכל חדר התאמנו עטיפה שונה דרך הטקסטורה, החומר והצבע שמייחדים אותו", מתאר טל, "הרעיון היה שהחדרים יתפקדו כקפסולות שירה אבל מבחוץ כל אחת מהן תיראה וואו". אחד החדרים למשל עוצב בהשראת ארגזי שילוח ענקים שהגיעו היישר מהנמל, קירות של חדר שני כוסו בטפט גיטרות צבעוני, ואת קירות השלישי מעטרת כתובת גרפיטי.

פלאגאין אילת (צילום: יחסי ציבור)
כל חדר עוצב בסגנון שונה וייחודי | צילום: יחסי ציבור
פלאגאין אילת (צילום: יחסי ציבור)
אמנות שנוצרה עבור כל חדר | צילום: יחסי ציבור
פלאגאין אילת (צילום: יחסי ציבור)
תרגישו בבית | צילום: יחסי ציבור
פלאגאין אילת (צילום: יחסי ציבור)
באווירה אינטימית | צילום: יחסי ציבור

האווירה השלטת בחדרים נעה בין אפלוליות של מועדון לילה לחמימות של סלון ביתי. שילוב של תאורה עמומה בצבעים מתחלפים, ספות עור מפנקות, כורסאות צבעוניות ותמונות גדולות שנוצרו במיוחד והותאמו עבור כל חלל. כל חדר מצויד במערכות מולטימדיה מתקדמות ותפריטי האוכל עוצבו כעטיפות אלבומים על ידי מעצבי משרד הפרסום True. אה, ויש גם ארונית מיקרופונים מיוחדת למכורים בה ניתן לרכוש מיקרופון אישי מצופה זהב עם חריטה.

אבל השוס של המקום הוא ללא ספק חדרי הקריוקי בהם נפתחו חלונות ענק המכניסים את ים סוף. כך שאם במקרה למישהו יתחשק לשיר את "שישי בצהריים" של אייל גולן, הוא ירגיש שהפזמון נכתב ממש עבורו: "כולם זרוקים כאן על החול ואת עוברת כמו בשיר עם בגד ים זעיר, אולי הכי יפה בעיר".
חלונות הענק גם מספקים להולכי הטיילת הצצה לנעשה בחדר, כמו במין אקווריום אנושי. דמיינו איך זה לראות אנשים רוקדים, שרים ונהנים רק בלי לשמוע את המוזיקה.

פלאגאין אילת, עטיפת תפריט (צילום: יחסי ציבור)
כל תפריט עוצב כעטיפת דיסק | צילום: יחסי ציבור
פלאגאין אילת (צילום: יחסי ציבור)
צילום: יחסי ציבור
פלאגאין אילת (צילום: יחסי ציבור)
צילום: יחסי ציבור

פלאגאין אילת, דרך הים 6, טיילת מלון הרודס,

שעות הפתיחה:  ראשון-רביעי (כולל): משעה 16:00 עד השעה 01:30, ימי חמישי-שישי (כולל): החלה משעה 16:00 עד 03:30,  בימי שבת החל מהשעה 11:00 עד 01:30. פרטי קשר להזמנת חדרים: מס הטלפון של מרכז ההזמנות-  8172*