תל אביב, מבט על (צילום: גלובס)
כובש את הארץ | צילום: גלובס

בעל השליטה בחברת האופנת פוקס, הראל ויזל, שבין היתר מעורב גם באמריקן איגל, ללין מנגו ובקרוב גם רשת נייקי בארץ, הופך למעצמת נדלן. הפרויקט האחרון שלו הוא רכישת קרקע של 4.5 דונם ברחוב סטרומה בהרצליה פיתוח אותה רכש בשותפות עם בעל אמריקן איגל העולמית ממשפחת עופר ב-50 מיליון שקל לטובת פרויקט מגדלי יוקרה.

וזה לא הפרויקט הראשון שלו. בדרום תל אביב מקים ויזל בניין דירות (70 דירות) בקרקע שרכש לפני כעשור על שטח חמישה דונם סמוך לנווה צדק והמושבה האמריקאית. כל דירה תתפרש על פני 70-80 מ"ר ותעלה שני מיליון שקל לאחת. 

עוד באתר לעיצוב הבית:

מתל אביב ועד לוד

והנה עוד כמה עסקאות: לפני שבועות אחדים רכש עם אחיו אסי שטח של 380  מ"ר בקומה ה-35 במגדלי גינדי בשוק הסיטונאי תמורת 15-17 מיליון שקל, כמעט הקומה כולה, וטרם החליטו אם תהיה שם דירה אחת או שנייה. 

לפני שנתיים רכש ויזל, המתגורר עם משפחתו בסביון, דירה של 250 מ"ר בקומה ה-20 בבניין במתחם אסותא הישן בתל אביב תמורת 11 מיליון שקלים. תמורת 10 מיליון שקלים רכש גם קומת משרדים בבניין ברמת החייל, שהשלמתו צפויה להסתיים השנה.

לפני חמש שנים רכש דירת 300 מ"ר בקומה ה-18 ברוטשילד 1 תמורת 3 מיליון דולר, הוא מכר אותה תמורת 6 מיליון דולר לפני שנתיים. עוד רווח עשה ממגרש באזור התעשייה לוד, שקנה מאפריקה ישראל ב-15 מיליון שקל ומכר ב-33 מיליון שקל. וזוהי רשימה חלקית בהחלט.