צחוק

שובר מסך

נקראים מצחוק

צחוק
צחוק

מי רוצה לתקוף קשיש?

מי החליט שידע שווה כסף? למה רק חכמים מתוגמלים בהמון כסף בשעשועוני הטלוויזיה? הגיע הזמן שגאונים גם יתחילו לסבול בפריים טיים ולחטוף מכות על כל תא מוח פעיל. בכל זאת הם חכמים. הם ימצאו דרכים אחרות לעשות כסף

ברק רום | mako | פורסם 29/10/08 12:36:43
מריבה יאללה מכות! | צילום: jupiter images

למה ומדוע: זה נכון ששעשועוני טריוויה עדיין מצליחים מאוד, אבל חסר בהם את עניין הסקס והאלימות שהצופה דורש. אז אם כך, למה לא לקחת את המונח "הכה את המומחה" ולתת לו גוון קצת יותר מילולי וצבעוני.

הקונספט: "מלך הטריוויה" פוגש את "בהפרעה": שלושה מומחים בכל מיני תחומים עומדים למבחן טריוויה מול שלושה מתאגרפים\שומרי ראש\מאבטחים\סתם גרוזינים עצבניים. המומחים מקבלים שאלה שקשורה לתחום שלהם. במידה וענו נכונה, יעלו שלב עד שיגיעו לשאלת המיליון ואם צלחו אותה - הם ניצחו, הכל נגמר והם ממשיכים לחיות באושר ובעושר עד עצם היום הזה. אבל אם הם טעו, בכל תחנה שהיא - אז מגיע שלב העונשים הפיזיים ובקיצור, השלב שבו מכים את המומחה, על אמת. במידה והוא שורד הוא ממשיך לשחק עד שהוא מאבד הכרה, עף מהתכנית לאלתר וזוכה בפרס ניחומים בצורת ניידת אמבולנס חינם למשך שנה. מתנת שח"ל – איתך עד לרגעים שבהם אתה רואה אור לבן.

מנחה: יאיר לפיד- גם אינטלקטואל וגם בריון בשעת צרה.

סיבוב ראשון:
שלושת המומחים התורנים - פרופ' מיכאל הר סגור, שיענה על שאלות טריוויה בנושא היסטוריה; שגיא כהן, שיענה על שאלות בנושא ספורט וירון לונדון, שיענה על שאלות בנושא אקטואליה.

אלי האנה: השאלה שלי היא לשגיא כהן. אם תצרף את כל הכרטיסים האדומים שנשרקו בליגה הקזחית של עונת 78-79 ותחבר את מספר השערים שהבקיע אלון חזן בכל הקריירה שלו, תגיע למספר מסוים. מה הוא אומר בגימטריה ואיזו משמעות יש למספר מבחינת הקבלה?

שגיא כהן: אה... יש לי מעי רגיז... אז בעדינות, טוב?.

יאיר לפיד: אוקיי שגיא, אנחנו כמובן לא מקבלים את התשובה שלך ולכן אנחנו נשתמש בראש לך כדי לשחק כדורגל. אלי , אני יודע שאתה לא חזק בכדורגל, אבל אתה חושב שתוכל לבעוט את הראש של שגיא כהן לשער?

אלי האנה: אני אשמח לנסות.

סיבוב שני:
אלוף הארץ באיגרוף: השאלה שלי מופנית לפרופ' הר סגור. מה הייתה מידת מכנסיו של יוליוס קיסר?

פרופ' הר סגור: הרי ידוע שבאותה תקופה לא היו מידות מכנסיים בצורה שבה אנו מכירים אותן כיום. מכנסיו נשאו את האות הלטינית "פאי", מה שאומר שהוא היה יחסית רזה ואם הייתי צריך להשוות את המידה לזו שקיימת היום בעולם המערבי הצרכני פוסט-מודרני, הייתי אומר שמידת מכנסיו הייתה 42.

יאיר לפיד: לא יאמן אבל התשובה מדוייקת. אתה עולה לשלב הבא.

שומר ראשו של זאב רוזנשטיין: השאלה שלי היא לירון לונדון - מה לעזאזל חשבת כשלכלכת על רוזנשטיין בתכנית שלך? נכון שהוא בכלא עכשיו אבל מה חשבת, שאין לו אנשים מחוץ לחומות שמסדרים בשבילו עניינים?

ירון לונדון: ובכן, כמאמר ניטשה, יש מצב שאנחנו יכולים לטפל בזה כמו מבוגרים ואני פשוט אתן לך עותק חתום של חסמב"ה? אתה יודע שהדמות של ירון זהבי מבוססת עלי. זה שווה הרבה בכלא...

יאיר לפיד: זו הייתה שאלה מכשילה ומעט לא נעימה, אבל חוקי המשחק הם חוקי המשחק. בוריס, אתה יכול לבחור בין סקילה באבנים לבין קרב תרנגולים אחד על אחד בין ירון לבין עמיתו קירשנבאום. מיד לאחר מכן, תמיר והלהקה יעלו לנאמבר בלתי נשכח וכמובן נסיים עם השאלון המהיר, בו תשובה לא נכונה מתוגמלת באגרוף ממני. אל תלכו לשום מקום.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם

mako

תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן