צחוק
נקראים מצחוק

צחוק
יומנו של ג'ובניק | מכור מראש | הקיוביסט | מוקופדיה | שובר מסך
צחוק

מכת צחוק

עשר המכות מוזכרות בדרך כלל בהקשרים לא ממש סימפטיים, אבל בmakoצחוק כמו בmakoצחוק, דווקא יש להן משמעות אחרת. קבלו את העשירייה שלנו

makoצחוק | פורסם 06/04/09 17:47:55

דם
כשהמצרים פתחו את הברז ובמקום מים יצא דם, הם מיד הבינו למה רננה רז נסדקה בפרסומות לחיסכון במים. למזלם, הדם לא הגיע ממקורות כואבים כמו סוס שנשך להם את האשכים או מסור חשמלי שהוסב לצעצוע מין, ובכל זאת הם שאלו את עצמם – מי ינקה את כל זה? אנחנו כבר יודעים את התשובה.

צפרדע
צפרדעים הן יצורים חמודים בדרך כלל, זאת אומרת, אם אין לכם פחד בלתי מוסבר מפניהן, או מדברים הזויים אחרים. אבל גם חובבי צפרדעים יעוו את פניהם למראה הצפרדע הזאת. בעעעע.

כינים
זה קורה לכולם. אבל יש אנשים שאצלם מדובר במכה אמיתית – אנחנו מתכוונים לבעלי שיער גוף ארוך במיוחד, ובמקומות שלא חשבתם עליהם.

ערוב
כמה חיות שלא הייתם רוצים להיתקל בהן בסמטא חשוכה: הכלב הגדול בעולם, שור שלא רואה בעיניים, ונחש פיתון שמסוגל לבלוע כלבלב שלם. אבל אם תתקלו בהן, כדאי שיהיה עליכם אייפוד עם המוזיקה הנכונה.

צפרדע עם שבע רגליים מכת צפרדעים? קטן עליה | צילום: metro דבר
טוב, זה שיש כמה חיות שלא באות לנו בטוב, לא אומר שאנחנו מאחלים להן מוות בייסורים קשים. למשל חמורים – במצריים אפילו דואגים לזכויות שלהם! או לדוגמא העז הזאת, שיש בכלל סיכוי שעד לא מזמן היא היתה גנב מכוניות. שלא תגידו שאנחנו לא אוהבים את הסביבה.

שחין
או במילים אחרות – חצ'קונים. לכאורה, מכה קשה. אבל כדי להכניס אתכם לפרופורציות, תחשבו מה היה קורה אם היו לכם בעיות עור אחרות, כמו הסטודנט המצחין שהפיל את האוניברסיטה, או האישה המסכנה הזאת. אם אתם בכל זאת מתעקשים לעשות משהו עם עור הפנים שלכם, תמיד תוכלו לעשות מתיחת פנים אחרי המוות או לחכות שאיזה שודד יסדר לכם את הצורה.

ברד
בקושי ירדו פה ארבעה מילימטרים של גשם, וכבר שלפנו את המטריות והפוך והעברנו את השעון אחורה. אז היה יורד פה קצת שלג, אז מה? מקסימום היינו מחנים את האוטו על הצד, או עושים מלאכי שלג. זה עדיף על קשקשים. או חצ'קונים.

ארבה
היי, כבר שמעתם על הקוריאנית שנכשלה בארבה טסטים? 771 טסטים, ליתר דיוק.

חושך
נו, באמת. כבר עברנו את הערוב, הכינים והחצ'קונים, אז מה הבעיה עם קצת חושך? מקסימום נביא את תושבי הנגב שיאירו לנו את הדרך. לפחות בחושך לא רואים את שחר חסון, השחור הזה.
חושך: אלוהים לא רואה בחושך

מכת בכורות
ילדים זה שמחה? תלוי אם הם שלכם. אז נכון, לא היינו משליכים אותם ליאור, אבל לתקוע אותם באסלה, לדקור אותם בישבן, לעשות עליהם קקי ועוד שלל פתרונות אחרים – בהחלט היינו שוקלים לחיוב.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: עשר המכות   פסח   ביפ   צחוק  

תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן