צחוק

חדשות הביזאר

צחוק
צחוק

לא נגענו: שור יצא לקניות בסופרמרקט באירלנד

עובדי המכולת באזור נידח באירלנד נדהמו כאשר לחנות נכנס בטבעיות לקוח הולך על ארבע - שור בגודל מלא. בסרטון שהועלה לאתרי אינטרנט בבריטניה מתועד ביקורו יוצא הדופן של השור הצעיר כשהוא מטייל בין מחלקות המזון השונות לנוכח עיניהם המשתאות של הקונים. "אנשים אומרים כי הבקר אצלנו הכי טרי שיש", אמר בעל החנות

החדשות | פורסם 26/04/09 10:18:41 

השור הזועם - גרסת השופינג? לסופרמרקט במחוז נידח במערב אירלנד הגיע לקוח קצת יוצא דופן - שור עב מימדים. בסרטון שמככב באתרי האינטרנט בבריטניה מתועד ביקורו הלא שגרתי של השור הצעיר כשהוא נכנס, כמו כל לקוח רגיל, דרך הדלת הראשית, ועובר במחלקות השונות. עובדי המקום שהיו המומים למדי, לא ממש ידעו איזה שירות להעניק לקונה על ארבע - אך הצליחו בסופו של דבר לגרום למנוסתו.

עשרות אלפי אנשים כבר צפו בסרטון המתעד את השור מתרוצץ בתוך המכולת 'קומינס' במדינת מאיו באירלנד, ממחלקת המוצרים המוזלים, דרך המזון הקפוא ועד המחסן האחורי. שם התחרט כנראה השור על החוויה האנושית והחליט לחזור במהרה על עקבותיו - כשהוא מחליק ומתנגש בדרך בסלסלת מוצרים.

"אנשים התבדחו אחרי האירוע המצחיק, ואמרו כי הבקר אצלנו הכי טרי שיש", אמר ג'ון קומינס, בעל החנות. הרפתקאות השור הגיעו לסיומן כמה דקות לאחר מכן, כשהאיכר לו שייך השור הצליח לתפוס אותו ולהחזירו אל שוק האיכרים ממנו ברח.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן