צחוק

חדשות הביזאר

צחוק
צחוק

שפעת? מיתון? היפנים מעדיפים לצחוק

הצחוק טוב לבריאות , זה לא סוד. אבל כשהכיס מתרוקן במהירות ונגיפי שפעת החזירים צצים בכל קצוות תבל, אין ממש סיבה נראית לעין לציחקוקים. אלא שבטוקיו - מעדיפים לצחוק על הכל. מאות מתושבי הבירה היפנית יצאו לפארקים במרכז העיר - במסגרת יום הצחוק הבינלאומי - וצחקו את הבעיות שלהם החוצה

עמית ולדמן | החדשות | פורסם 04/05/09 15:58:25 

מיתון ? שפעת חזירים? ביפן דווקא מעדיפים לצחוק: מאות יפנים הגיעו למרכז טוקיו, כדי לגחך על כל הבעיות - במסגרת יום הצחוק הבינלאומי. מדובר בתרפיה שהיא תערובת של יוגה הודית וצחוק. וכל מי שעבר בסביבת הצוחקים, לא הצליח להתאפק ופרץ בעצמו בצחוק.

"היום זהו יום הצחוק, אנחנו מוכרחים ליהנות יותר מהצחוק", אומר חוואי יפני, יושיהישה טאקבי, שהגיע גם הוא לחוות את החוויה. "זה כיף לצחוק יחד", הוא מוסיף - כן, ניחשתם נכון. בגיחוך.

מדריכי ומשתתפי כינוסי הצחוק בטוקיו רואים חדשות כמו כולנו. הם מודעים למצב הלא קל בעולם, אבל הם לא נותנים למציאות להפריע להם למצב הרוח. הם טוענים שהצחוק מחזק את הגוף, ומי שרוצה להישאר חזק וחסין לנגיף שפעת החזירים ושאר וירוסים - פשוט צריך לצחוק ולחזק את הגוף.

לדברי וויליאם דיגיאורגיו, איש עסקים אמריקני שמתגורר בטוקיו, יש לכך גם סיבה מדעית. "כשאתה צוחק לעיתים יותר קרובות, זה מבטל את ההורמונים השליליים", הוא מציין, ומוסיף: "זה אף מעלה את רמת הקורטיזול והסראטונין בגוף - המסייעים לחיזוק המערכת החיסונית". 

בין אם הסוגייה מדעית או לא - כמאמר הקלישאה, תמיד עדיף לצחוק מאשר לבכות.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן