צחוק

חדשות הביזאר

צחוק
צחוק

החוטף מת לישון

לרובנו יצא לנקר בזמן צפיה בסרט פעולה בדיוק כשהאיש הרע חוטף את בני הערובה, אך כשזה קורה במציאות ופושע נרדם בעת החטיפה - העניינים קצת יותר מסובכים

אבישי מרום | mako | פורסם 23/09/09 14:58
כבול היה צריך לעמוד | צילום: jupiter images

בשבת האחרונה ניהלה משטרת קנזס, ארה"ב, מרדף אחרי ג'סי דניס דימיק, החשוד ברצח שבוצע לפני מספר חודשים באוהיו. במהלך המרדף איבד דימיק את השליטה על רכבו והתרסק, נאלץ לצאת מהרכב ולפתוח במנוסה.

דימיק נכנס לאחד הבתים בסביבה ולקח באיומי אקדח את בעלי הבית כבני ערובה. העבריין החזיק את השניים  בני ערובה במשך שעות, במהלכן ניסו שוטרי משטרת קנזס לנהל משא ומתן עם הפושע הנמלט.

בשלב מסויים חלה תפנית מפתיעה כשבני הזוג הבחינו כי דימיק "מנקר" ובשלב מסויים פשוט נרדם. השניים הפגינו תושיה ויצאו על קצות אצבעותיהם מהבית שם קיבלו אותם השוטרים ההמומים. יציאת בני הזוג נתנה את האות לפשיטה על הבית ועשרות שוטרים פרצו פנימה תוך חילופי יריות עם דימיק, שהתעורר מרעש כניסת השוטרים. דימיק נפצע מהיריות, אולם לא נשקפת סכנה לחייו, והוא נעצר מיד לאחר שצוות רפואי שהוזעק למקום חבש את פצעיו.

מערכת חדשות הביזאר מחכה שיעשו מהסיפור הזה סרט אקשן.

עוד על שודדים שכשלו
מה קורה כששודד בוחר לבקש סליחה
עוד על שודדים שכשלו
עוד בMAKOצחוק: קופים אוהבים לשמוע מטאליקה; צחקיש, למד והמאמיות של סיימון ממשיכים לשגע ולהשתגע בתל אביב; והבכיפיות יצאו לעבוד במק'כיף. מה יעשו כשאחד הלקוחות ייחנק?

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן