צחוק
חדשות הביזאר

צחוק
צחוק

משופמי העולם התאחדו

זה אולי מגרד, ויש נשים שלא מוכנות אפילו לשמוע על זה, אבל אותם זה לא ממש מעניין. 200 גברים התקבצו באלסקה רק כדי להשתתף באליפות העולם למשופמים ולמזוקנים. נחשו מי קטף את התואר יוצא הדופן

עמית ולדמן | החדשות | פורסם 25/05/09 11:38:32 

200 גברים שלא שמעו כנראה על סכין גילוח הרחיקו עד אלסקה רק כדי להשתתף באליפות העולם לזקנים ולשפמים שנערכה שם בסוף השבוע. ח"כ עמיר פרץ, בעל השפם אולי המוכר ביותר בישראל, לא היה שם.

תחרות שפמים בינלאומית הג'ל לא מספיק לזקן | צילום: חדשות 2

ואם התחרות הזו נשמעת לכם מוזר, בוודאי תתפלאו לשמוע שהיא מתקיימת זו הפעם החמישית ברציפות. המתחרים הנרגשים מ-12 מדינות חולקו למספר מקצים ונבחנו על ידי השופטים שכלל לא זלזלו במשימה.

אז מה באמת גורם למישהו להחליט יום אחד לא להתגלח? מסתבר שזו אינה הצהרה אופנתית בלבד. "ככל שיש לך יותר שיער - אתה יותר גברי", נימק אחד המתמודדים. אחרים התקשו להיזכר איך החלה ההיכרות עם חברם הדוקר. "זה כנראה צמח אחרי מסע דיג או משהו דומה", הסביר משתתף מגונדר.

המנצח ועדיין האלוף
קבלו את אלמר ווייס והזקן המוזר שלו
המנצח ועדיין האלוף

הגרמנים, כמה מפתיע, גרפו את רוב הפרסים בתחרות יוצאת הדופן. אחד מהם אף התהדר בתואר "השפם המפואר ביותר". "הם מתייחסים לתחרות ברצינות", הסביר אחד המפסידים. "אבל כל השאר פשוט נהנים להביע את עצמם ולהישאר נאמנים לעצמם".

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: שפם   זקן   אליפות   עולם   גרמניה   גברים   אלסקה  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן