צחוק

חדשות הביזאר

צחוק
צחוק

ע-ר-מת י-ל-דים ומנהלת

מנהלת תיכון בארה"ב הושעתה מעבודתה לאחר שהצטרפה ל"ערמת ילדים". לטענתה, הדבר נעשה ברוח טובה ועל מנת להביא לסיומה של מלחמת אוכל אך ועדת החינוך לא השתכנעה

אבישי מרום | mako | פורסם 02/08/09 17:30
מורה בודקת מבחנים גם אני רוצה לכייף, מה קרה? | צילום: SXC

ברנדה וולס מנהלת תיכון "בקנון-אפשור" בווסט ווירג'יניה מושעת מתפקידה מאז חודש מאי האחרון. הסיבה להשהייה אינה שגרתית כלל. הנ"ל בחרה להצטרף, משום מה, ל"ערמת ילדים"; משחק ילדים פשוט בו מספר ילדים קופצים אחד על השני ויוצרים ערמה של ילדים.

לטענתה של המנהלת היא עשתה זאת במטרה להביאה לסיום מלחמת אוכל שהשתוללה באותה שעה בחדר האוכל במסגרתה ארבעה או חמישה ילדים נערמו זה על זה.

וולס מתעקשת שכל כוונתה היתה רק לשחרר את המתח שנוצר בחדר האוכל והיא קמה מהערימה מיד. "נראיתי כמו כדור חוף ענק כשזינקתי עליהם, אבל הכל היה ברוח טובה. חבל שכל הסיפור יצא משליטה" סיפרה וולס לעיתון "מטרו". למרבה הצער ועדת החינוך של מועצת העיר לא לקחה את המעשה ברוח טובה והמנהלת הושעתה עד תום בירור עניינה בפני ועדת משמעת.

מערכת הביזאר מוסרת: אולי עדיף שהייתה זורקת ספגטי על המתפרעים. 

הפרעת קשב: כתבנו בשטח לענייני מורות
והפעם: המורה לאנגלית
הפרעת קשב: כתבנו בשטח לענייני מורות

עוד בMAKOצחוק: הכירו את סיימון - התוכנית שהולכת לכבוש אתכם בקיץ הקרוב; היכנסו ושכנעו אותנו למה מגיע לכם ול - 20 מחבריכם הקרנה פרטית לסרט "האמת המכוערת"; ועוד בחדשות הביזאר: מה קורה כשמנסים להחנות את הרכב שיכורים על המדשאה הקרובה? 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן  
'); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(sHeaderHTML); winprint.document.write(sContentHTML); winprint.document.write(''); winprint.document.close(); winprint.focus(); winprint.print(); winprint.close(); }