צחוק

חדשות הביזאר

צחוק
צחוק

לתבל את הסקס

מי אמר שלהוסיף פלפל בחיי המין זה דבר טוב? תושב טקסס נעצר לאחר שפיזר פלפל שחור טחון על פרצופה של אישה. זאת משום שהוא מתגרה מינית למראה נשים מתעטשות

אבישי מרום | mako | פורסם 30/09/09 15:47
פלפלים אני מעדיפה להיות למעלה | צילום: jupiter images

אם היו מנסים לשלב בין התוכנית שום, פלפל ושמן זית לסרט פורנו זה היה כנראה משהו כמו הסיפור הבא. תושב טקסס, ארה"ב, נעצר לאחר שפיזר פלפל שחור טחון על פרצופה של אישה. זאת משום שהוא מתגרה מינית למראה נשים מתעטשות.

האיש נכנס ביום שני האחרון לחנות חומרי בניין, ניגש על הקופאית והשליך את האבקה על פרצופה. הקופאית ההמומה לא הגיבה כנראה כפי שציפה האיש והוא פיזר על פרצופה פלפל פעם נוספת. האיש נשאר בחנות במשך מספר דקות והתבונן בקופאית שהתעטשה כמעט ללא הפסקה. לאחר שחזרה לחושיה הזעיקה את המשטרה שהצליחה לעצור את האיש במהירות.

עוד גיוון בחיי המין
סיפורה של עיירה עם שם מדליק
עוד גיוון בחיי המין

"בכל שנותיי במשטרה לא ראיתי דבר כזה" סיפר מאוחר יותר צ'יף קרי קרוז והוסיף "בחקירה שלו האיש הודה שהוא פשוט מתגרה מלראות נשים מתעטשות. לך תבין".

הקופאית פונתה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי עקב הגירוי שגרם הפלפל לגרונה. האיש, ששמו המלא לא הותר לפרסום, ממתין במעצר לתחילת משפטו באשמת תקיפה בנסיבות מחמירות.

מערכת חדשות הביזאר מזהירה: מי אמר שלהוסיף פלפל לחיי המין זה דבר טוב?

עוד בMAKOצחוק: מה קרה לזוג שניסה להכניס עניין בחיי המין שלו; השורדת הראשונה, נעמה קסרי, באה לעשות בית ספר לצוות לילה בכיף; וכל הקטעים שנפסלו לשידור בסיימון

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: חדשות הביזאר   הומור   ביפ   צחוק  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן