צחוק

חדשות הביזאר

צחוק
צחוק

רגעי התהילה של הכפיל של אובמה

אינדונזי בן 34 נראה שתי טיפות מים ברק אובמה. הוא כבר נהנה ומרוויח מהאובמניה העולמית. הכפיל הצטלם לפרסומת של חברת תרופות והדמיון המדויק גם הצליח לתרום לביטחונו העצמי

החדשות | פורסם 20/01/09 19:51:49
מצאו את ההבדלים: אובמה, המקור והכפיל צילום: רויטרס

עם חיוכו הצחור, האוזניים הגדולות ושיערו השחור הקצוץ, האינדונזי איהם אנאס מרוויח היטב מהיתרונות שבהיותו דומה שתי טיפות מים לנשיא ארצות הברית החדש ברק אובמה.

הצלמים כבר חוגגים בג'אקרטה שבאינדונזיה, העיר בה גדל אובמה, אבל מי שבאמת נהנה שם מהפופולריות הגוברת של הנשיא החדש הוא אנאס, שמתכוון להרוויח כמה שאפשר מההזדמנות שנפלה בחיקו. "אני אנצל את כל ההזדמנויות שיקרו בדרכי, כל עוד הם לא יפרו קודים אתיים ואת הערכים האישיים שלי", אמר אנאס.

וההצעות כבר זורמות: חברת התרופות "פיליפינו" ליהקה את אנאס לפרסומת בה רואים אותו לבוש כאובמה. הוא גם קיבל הצעה לקמפיין פרסום מחברות אינדונזיות ודרום קוריאניות. הגבר הגבוה בן ה-34 ממערב ג'אבה שבאינדונזיה גם מופיע בטוק שואו אינדונזי בזמן שהנשיא החדש מושבע כנשיא בוושינגטון.

הדימיון תורם לביטחון העצמי

אחיו של אנאס היה הראשון להבחין בדמיון, אבל היו אלה חבריו לעבודה במגזין לבני נוער שביקשו ממנו להצטלם עם חליפה, עניבה וכשדגל ארצות הברית בידו. בהמשך הם לקחו את התמונות ושלחו אותן לחברים אחרים שלהם, וכך פורסם בעולם דבר דמיונו לאובמה.

"אני בן אדם ביישן, אני לא אוהב להיות באור הזרקורים", אומר הכפיל ומוסיף כי דמיונו לנשיא החדש שיפר את ביטחונו העצמי. "אני רואה את דמיוני לאובמה כברכה. אני רגיל להסתכל במראה על עצמי, בדרך כלל באופן שלילי". לדבריו הוא לא ירצה להיות כפילו הרשמי של אובמה. "אני לא רוצה שיירו בי", הוא מסביר.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן