צחוק

חדשות הביזאר

צחוק
צחוק

אוטו גנוב, קשישה גנובה

לפני שנתיים קשישה מגרמניה דיווחה על מכוניתה הגנובה. ביום רביעי האחרון המכונית נמצאה, בחניית השכן הסמוכה. ועל זה נאמר: מה יגידו השכנים?

אבישי מרום | mako | פורסם 06/08/09 17:09
קשישה יושבת על ספסל שנתיים. שנתיים היא מחכה שאולי ישוב הרכב | צילום: ilbusca, Istock

הסיפור מתחיל לפני שנתיים באישה בת ה - 82 מהילדשיים, גרמניה, שהכניסה את הרכב לתיקונים במוסך. כחלק מהשירות החזיר המוסכניק את הרכב לביתה של האישה, החנה אותו בחניה וליתר ביטחון שלח את המפתחות בדואר רשום. 

לאחר שקיבלה את המפתחות והרישיונות בחזרה ניגשה האישה לנהוג ברכבה המתוקן, אולם נדהמה לגלות שהרכב נעלם מהחנייה. האישה מיהרה להתקשר למשטרה על מנת שיאתרו את הרכב הגנוב, אולם כל המאמצים עלו בתוהו.

ביום רביעי האחרון, כשנתיים לאחר שהרכב נעלם, ניגש אחד השכנים של האישה למוסך בביתו על מנת לסדר אותו ולהפתעתו גילה רכב זר מכוסה בשכבת אבק בעובי סנטימטר. האיש מיהר להתקשר למשטרה, שלא התקשתה לפצח את המקרה - המוסכניק שהחזיר את הרכב לאישה המבוגרת פשוט טעה בחניה והשאיר את רכבה במוסך של השכן שלא היה בשימוש.

מערכת חדשות הביזאר מגיבה: בשכונה הזו אנחנו לא רוצים לגור. וגם לא רוצים את שירות המוסך. 

רולס רויס עצבני
נסע עם רולס רויס לתוך חנות – כי סירבו למכור
רולס רויס עצבני

עוד בMAKOצחוק: הכירו את סיימון - התוכנית שהולכת לכבוש אתכם בקיץ הקרוב; היכנסו ושכנעו אותנו למה מגיע לכם ול - 20 מחבריכם הקרנה פרטית לסרט "האמת המכוערת"; ועוד בחדשות הביזאר: מה קורה כשמנסים להחנות את הרכב שיכורים על המדשאה הקרובה? 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: חדשות הביזאר   אוטו   גנב   זקנה   צחוק  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן