שידות החתלה, שפעם לא היו נמצאות בכלל, בשום מרחב ציבורי, הפכו למראה שגרתי בשירותים ציבוריים של נשים בעולם. אלא שלא רק נשים מחליפות בימינו חיתולים. גם הגברים מוצאים את עצמם משוטטים עם תינוק שזקוק להחלפה, ומתקשים יותר להתארגן. הם בדיוק אלה שקוראים עכשיו לשוויון זכויות והכנסת משטחי החתלה מתקפלים גם לשירותי הגברים.

View this post on Instagram

A post shared by Donte Palmer (@3boys_1goal) on

הנושא עולה לדיון פעם בכמה זמן, ובארה״ב יש לא מעט שירותי גברים שכבר הצטיידו בהתאם לדרישה לאיזון, אבל רובם עדיין חסרים במוצר הזה. לאחרונה העלה אב לשלושה בשם דונטה פאלמר פוסט באינסטגרם וכתב: ״מה הקטע עם זה שאין שידות החתלה בשירותי גברים? זה כאילו שאנחנו לא קיימים!״ הוא העלה תמונה של עצמו מחליף לבנו התינוק על רצפת השירותים הציבוריים. ״מן הסתם אנחנו עושים את זה הרבה - תראו כמה נינוח הבן שלי. זו השגרה שלו!!!״ התמונה שותפה פעמים רבות, וגררה תגובות תומכות ומעודדות.

״יצא לי להיות כבר בהרבה סיטואציות כאלה עם שלושת ילדי,״ מספר דונטה. ״למען האמת הייתי בכל כך הרבה מקומות בהם לא היתה אפשרות החתלה סבירה, שהפסקתי כבר לבדוק בכלל אם יש מתקן מיוחד. אני כבר לא טורח.״ בנו האמצעי של דונטה היה זה שצילם את התמונה, בשירותים ציבוריים בטקסס. ״יותר מדי זמן מתייחסים לגברים כאל נוכח נפקד בחיי הילדים, והטיפול נחשב במשך המון שנים לעבודה של הנשים. לפעמים החברה מתלוננת על חוסר הנוכחות של הגברים בחיי ילדיהם, אבל למעשה, יש המון אבות שרוצים להיות חלק משמעותי מחיי ילדיהם ומוכנים לעשות את העבודה.״

View this post on Instagram

A post shared by Donte Palmer (@3boys_1goal) on


View this post on Instagram

A post shared by Dorséa Palmer (@dorseapalmer) on

מאז שהעלה את הפוסט, שהפך לויראלי, מקבל האב המון תמונות דומות ומפרסם את חלקן באינסטגרם שלו על מנת להראות שמדובר בצורך ובמאבק אמיתי. המיזם נושא פירות ומאז הטרוניה הפומבית הותקנו כמה וכמה שולחנות החתלה מתקפלים בשירותי גברים ברחבי ארה״ב בזכותו של דונטה. יש לקוות שהמגמה תמשיך ותתרחב ותמנע מעוד תינוקות את השכיבה על שירותי גברים מטונפים.

View this post on Instagram

A post shared by Donte Palmer (@3boys_1goal) on