הורים רבים חשים שלרופאים קל מאוד לרשום תרופות וטיפולים, הם עושים זאת במחי הקלדה במחשב, אבל לתת לילד את הטיפול, זה כבר סיפור אחר. עבור הורים רבים מדובר בשדה קרב, כשהילדים משום מה מאמינים שהתרופה היא רעל, וילחמו מלחמת חורמה על מנת שלא להכניס את התרופה הנוזלית שבמזרק או על הכפית לפה.

אם בלוגרית פופולרית בשם רייצ׳ל, לה עמוד בשם "מאמי לוקס פאני", מצאה פתרון שעובד עבורה עם שני ילדיה הקטנים, ועל פי אלפי השיתופים וריבוי הכתבות שהוא מייצר מרגע שעלה בפייסבוק, עשוי לעבוד בבתים נוספים. ״מה שעושים זה ככה:״ היא כותבת. ״לוקחים את התרופה המסריחה שהילדים שלכם פשוט מסרבים לקחת, מודדים את המנה ושמים אותה על כפית. תופסים קופסה של סוכריות צבעוניות לקישוט עוגה, מכל סוג שיש לכם, מפזרים את הסוכריות על הנוזל הדוחה ששמתם על הכפית, ובום! יש לכם שיכוי חדי קרן קסום וטעים! עובד אצלנו בכל פעם."

View this post on Instagram

A post shared by Mummy Looks Funny (@mummylooksfunny) on

כאמור, אלפי הורים שיתפו את הפוסט, והגיבו בהתלהבות. ״זה גאוני!״ צעקו במקהלה. ״וואו, הטריק הזה עזר לי כל כך בתקופה ממש קשה שבה הבן שלי סירב לקבל אנטיביוטיקה. רעיון מדהים.״ היו גם קולות אחרים. ״הילדים של היום כאלה רכיכות,״ כתב אבא אחד. ״פעם היו מכריחים אותנו לקחת כפית שמן דגים כל יום.״

רייצ׳ל מאוד מופתעת שהפוסט זכה לתהודה גדולה כל כך. ״אני לא מאמינה איך הטריק המשונה הזה תפס,״ היא מודה. ״לא ציפיתי לתגובות כאלה. אני מקווה שהוא ימשיך לעזור להורים נואשים ולילדים חולים לשתף פעולה." בברכת חורף קל ובריאות טובה.

View this post on Instagram

A post shared by Mummy Looks Funny (@mummylooksfunny) on